Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Artur czy myśmy się już na drodze nie spotkali, jeżdzisz tymi samymi ulicami :lol:

Robert super budynek ten na Jasnej, nie to co mój były blok...badziewie,

ale jakbym w takim mieszkał to może bym domu nie budował :roll:

dzieki, ale juz nie przesadzaj - to komunalna tania zabudowa z malymi mieszkankami... kto wie jak bedzie z nim za 30 lat? az sam sie boję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję kupować regularnie lokalną gazetę i czytać ogłoszenia - zarówno indywidualne, jak i biur pośrednictwa. Ponadto warto udać się do lokalnych biur pośrednictwa handlu nieruchomościami, podpisać z nimi umowę ( bezpłatna ) - wówczas będą np.telefonicznie informować, jak trafi się odpowiednia działka. Potem oglądać działki i wybierać. I pytać, czy mają już ustalone warunki zabudowy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć jestem kolejnym który w tych okolicach zamierza budować dom. Myślę że wielu podzieli się swoimi doświedczeniami (nie tylko dobrymi) ,poleci może jakąś sprawdzoną firmę itp.Być może że też moja wiedza komuś się przyda itp. Pozrawiam wszystkich którym się już udało oraz tych którzy wciąż walczą. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich serdecznie.

ja do budowani mam jeszcze bardzo daleko. póki co z przyjemnościa czytam Wasze wszystkie wypowiedzi i komentarze. czytam czenniki i wszystkie informacje, które mam nadzieje kiedys pomogą mi w wyborach.

Póki co mam pusty portfel, średnią wyplatę, zero znajomości i jakze potrzebnych kontaktów ....ale za to w planie wybudowania malej "budki" (przepraszam za wyrazenie, ale to, co chce wybudowac naprawdę bedzie malym domkiem - mysle,ze o powiezchni ok 60-70m2....bo chyba wiekszego nie bede potrzebowac) .....

a budka bedzie przede wszystkim mala, zgrabna, przytulna, ciepła ... no i ma być tania .... bo budzat u mnie raczej skromny. I póki co mieszkam w Jastrzębiu w blokowisku .... ale działki szukam w okolicach rybnika. kiedyś z pewnościa bede tutaj opisywac swoje "budowanie"

a tak swoją drogą myslicie, ze mi sie uda?

powiem jeszcze tylko tyle, ze nie zamierzam budki stawiać z facetem (i mam nadzieje, ze nikogo tym nie obraziłam)

pozdrawiam Wszystkich cieplo.

ania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Widze że grupa rośnie w siłe- pozdrówka dla "nowych".

Ja już myślałem , że po nowym roku to już nikt nie będzie budował, a tu - do odważnych świat należy. Do pomocy macie jeszcze architekta ( Robert S.)- a mnie nikt nie pomagał :-? :wink:

Leon - modne są ostatnio Bojszowy a i Bieruń niczego sobie.

Edzia - jak tam balony z winkiem ? a kiedy sanna ? i "dziczyzna" na ognisku :wink: :D, tylko u mnie opony letnie :wink: :D

Artur -z tym hipisem to dobre bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich :)

wpadam tylko na chwilę, bo prace przed przeprowadzką nabrały zawrotnego tempa. Choćby i bez drzwi wewnętrznych i bez karniszy, ale wprowadzamy się już za dwa tygodnie 8)

Swoją drogą, czy ktoś z Was słyszał może o tym, że przeprowadzki w listopadzie źle wróżą :o bo koleżanka mnie straszy....

Pozdrawiam,

gaga2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...