Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa śląsk górny i okolice


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

Krystian tak spoczątku tygodnia, z rana oferujesz nam takie trunki :o :o :o ...co będziesz serwował w piątek po południu? :wink:

A ja melduję, że w dalszym ciągu nie palę, ale wiecie jak mi ciężko. :cry: Ciekawe jak długo wytrzymam tę gehennę i kiedy się złamię?

Ale wiosnę mamy piękną tej zimy co ?

pozdrawiam

Edzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć - witam z forum zagłębiowskiego :D

Mam gorącą prośbę - szukam fachowców do położenia kafelek - sprawa zrobiła się pilna - możecie kogoś polecić ???

A tak apropos wyprzedaży o której pisał bobiczek - która to Platforma???? (bo ja znam tylko w Czeladzi.....) - chętnie bym tam pojechała bo jestem na etapie zakupu baterii, gresów na podłogi itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam magda w Grupie Śląskiej.

Mogę polecić moich fachowców (Katowice), względnie zaprzyjaźnionego fachowca który od wileu lat wykonuje prace dla moich bliskich (rodzice, teściowie no i my od czasu do czasu).

Jak jesteś zainteresowana, to daj znać na priv.

Gaga2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Magdo w naszej grupie...

Też mam namiar na solidnych kafelkarzy, tylko że oni z okolic Rybnika.

Jakbyś nie znalazła kogoś bliżej, daj znać podam Ci na nich namiary, może się zgodzą.

Gaga jak Twój domek wytrzymał tego hucznego Sylwestra?

pozdrawiam

Edzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Edziu :)

dzisiaj postanowiłam sobie dać luzy w pracy i mam wreszcie czas na forum :). Ale w domu nadal bez modemu..... :(..... i bez czata :)

Co do sylwestra: okazał się bardzo udany, dom jest przygotowany nawet na większe imprezy jak się okazało. Było nas 17 osób dorosłych i 13 dzieciaków, z tego dwa bliźniaki łobuzy po 1,5 roku. I dom przetrwał bez uszkodzeń, a w czasie imprezy nie czuło się tłoku :). Niestety nawet nasza wspaniała wentylacja nie wydoliła (mimo wymiany rzędu 1000 m3/h) i trzeba było otwierać okna. No i w czasie imprezy całkowicie wyłączyliśmy ogrzewanie, nie było potrzebne :) Słowem: można oszczędzać na ogrzewaniu domu podejmując licznych gości. Tylko czy to się zbilansuje : i jaki jest współczynnik nakładów na określoną ilość gości w stosunku do uzysku w postaci dodatkowej energii cieplnej na ogrzeanie domu o określonej pow. użytkowej. ?:D :D :D Może to ktoś kiedyś na forum policzy ?

Jak będziemy mieć ogród, to w lecie można by zorganizawać imoprezę na 50 osób :) Brakowało mi tylko talerzyków i szklanek.

Oby do wiosny.

Pozdrawiam

gaga2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotokon, jeżeli chodzi o dobre maxy z opolskiego , to zapewne Kozłowice i jest to firma o najlepszym stosunku jakość -cena. właśnie je kupuję, max 1.95, u- 250- 2,0, dz-9 - dz 12 około 2.05 wszystko w klasie 15 i 20 . maxy przerobiłem bardzo dokładnie i nie ma chyba lepszego wyboru., zresztą jak pojeździsz i porównasz z jakimiś tam leierami czy biegonicami to zobaczysz różnicę.

 

a propos platformy i wyprzedaży salonu łazienkowego- trwa to już od około miesiąca, teraz jest już wybrane (byłem dzisiaj) ale na samym początku było super np. wanna z hydro (górna półka) z około 15.000 na 6,000. Zostało jeszczes trochę baterii, drzwi i kafelek.ja niestety nie jestem jeszcze na wykończeniówce :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj sceptyk!

Dzięki za informację. Ja także choć na podstawie opinii innch, a nie własnego "obglądu" wybrałbym MAX'y z Kozłowic, ale mam pytanie: na stronie internetowej CERPOL Kozłowice w ofercie mają już tylko pustaki poryzowane. Czy kupujesz stare dobre MAX'y, czy nowe pustaki AM...?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe przyjęcie w grupie śląskiej :D - szczególnie gaga2 i Edzia - :D :D

na jutro jesteśmy umówieni z jednym fachowcem na omawianie zakresu prac i ceny - mam nadzieję, że będzie ok

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i liczę, że spotkamy się na jakimś wiosennym zlocie (coś ktoś kiedyś wspominał o Imielinie :wink: ....)

 

ps. wysłałam wczoraj męża do Platformy - ale niestety zostały już same resztki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i liczę, że spotkamy się na jakimś wiosennym zlocie (coś ktoś kiedyś wspominał o Imielinie :wink: ....)

 

Magda, wcześniej u mnie miał być kulig, jak tylko śniegu będzie na tyle i dojdzie do tej imprezy serdecznie zapraszam :D

 

Gaga, to wybudowałaś prawdziwy DOM PRZYJĘĆ. A praktycznie sprawdzimy to wiosną :D :D :D

Myślę, że te dzieciaki nie były takie niegrzeczne skoro przy takiej ich liczbie Twój dom nie ucierpiał... :wink:

U mnie też już było malutka imprezka sylwestrowa taka na 8 osób i też nie było tłoczno :wink: , ale gdzież mi tam do Ciebie...

Może jak wyjdzie coś z planowanego kuligu będzie okazja na przetestowanie imprezy na większą ilość osób

pozdrawiam

Edzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marko 30 widziałem biegonicie i niestety mi się nie podobały (dużo popękanych), no ale może trafiłeś na inną partię i masz lepsze, ciekawe za ile lupiłeś. co do hadexu to uważam, że firma traci bardzo dużo klientów przez swoją niefrasobliwość, tak przynajmniej jest w Piekarach Śląskich, obługa niekompetentna (mając przeciętną wiedzę zaginasz sprzedawców jak chcesz), i olewanie klientów, dałem kilkanaście dni temu projekt i zestawienia celem wyceny i oferty handlowej i.....nikt się do mnie nie odezwał. Dlatego pokusiłem się o oficjaną krytykę takiej hurtowni i po tym wszystkich mam ich w du..... W takich czasach tak olewać klienta, na którym mogliby zarobić ...ręce opadają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

Jestem z Gliwic

Jeszcze nie podjalem decyzji o budowie domu (choc mam na oku dzialke) gdyz nie potrafie skalkulowac kosztow ewentualnej budowy

Chce wybudowac tani ok. 100m dom + garaz (dom z uzytkowym poddaszem)

Poszukuje namiarow na firme, ktora buduje domy pod klucz (oczywiscie gdzies w poblizu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam cieplutko!

poszukuję Kierownika budowy z Tychów

czy możecie mi kogoś polecić?

może powinnam rozpisac przetarg :D bo nie wiem, jak się do tego zabrać.

tak na serio to mam na oku jednego (znajomy, zaangażowany, pełen zapału) ale ma bardzo, bardzo nikłe doświadczenie, bo młody.

I domu jeszcze nie budował.

co o tym myślicie?

dzięki za podpowiedzi.

Olinka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu śledzę forum grupy Górnośląskiej i muszę przyznać, iż jestem rozczarowany ilością postów, jakie się dziennie pojawiają.

Pomimo to, chcę do Was przystać. Zamierzam budować wg. projektu Pamela z grupy Archipelag. Z uwagi na zagrożenie powodziowe konieczne jest wyniesienie parteru na 1,4m, dlatego będę podpiwniczał. Ściany zamierzam wykonać jako 2w z Maxa + styropian, strop monolityczny.

Czekam na wnioski tych, którzy budowali z Maxa.

 

Pozdrawiam Rozi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu śledzę forum grupy Górnośląskiej i muszę przyznać, iż jestem rozczarowany ilością postów, jakie się dziennie pojawiają.

Pomimo to, chcę do Was przystać.

Pozdrawiam Rozi.

Witam nowych zawodników , którzy zwiększą "bramkostrzelność" w naszej grupie :wink:

 

witam cieplutko!

poszukuję Kierownika budowy z Tychów

Coraz więcej nas z okolic tychów 8). Jeśli chodzi o kierownika , to

jeśli projekt w miare prosty to go bierz . Przy skomplikowanym projekcie nawet doświadczeni popełniają błędy, a mieszkać bedziesz tylko Ty.

 

Marko - a jaki odcień mają te maxy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie takich znowu nowych :D

dzięki za cieplutkie przyjęcie - po prostu tylko śledziłam sobie wątki i nie pojawiałam sie nigdzie przez chyba rok, bo co będe pisać, jak się u nas nic nie działo (działała roślinność, skutecznie skrywając Nasz Kawałek Ziemi :x )

 

Przy okazji WITAM WSZYSTKICH BUDUJĄCYCH i Już Mieszkających

no i miłego dnia!

Olinka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...