Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

O JOJ! Mój też rżnie w Hirołsy! Tu i teraz na starym kompie!

Nie nawidzę tego!!! (Jego? jak gra...)

Co ci faceci widzą w tym?

Efkakonefka jako budująca oraz kobieta stanowczo się sprzeciwiam nazywaniu hirosów lub warcraftów JAKĄStam grą! ;)

 

Xena z X. PRZEPRASZAM CIĘ BAAAARDZO! Bez urazy.

Ale właściwie to nie gra mnie wkurza,

ale to, że nic innego tak bardzo go nie kręci

np. forum Muratora [he,he]

a ja chciałabym mieć towarzysza "na tym padole łez", partnera,

a nie kosmicznego rycerza

który ciągle gdzieś wyrusza z domu

w wirtualne krainy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, widziałam się dziś z architektem adaptującym, pocieszył mnie, powiedział, że projekt jest w porządku i żeby się nie przejmować tym gadaniem majstra- on coś z tym zrobi. Właściwie była to tylko taka wstępna rozmowa, pan przejżał projekt bardzo oględnie (mamy się spotkać za jakiś tydzień, kiedy będą warunki zabudowy), ale jakoś mam do niego zaufanie.

A jeśli chodzi o teściów- dziewczyny: wysłuchajcie "dobrych rad", grzecznie przytaknijcie, a róbcie swoje. Taka moja rada. A kiedyś sami się może zorientują, o co chodzi. Cóż, czasy się zmieniają, mentalność jednego pokolenia i ich upodobania i przyzwyczajenia znacznie różnią się od pokolenia młodszego. Tak to już jest.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach dziewczyny - jak milo pocztac wasze posty i poczuc, ze ktos mysli zupelnie tak samo jak ty, ze ma racje na dodatek i ze wszyscy mimo roznicy wieku i plci (tz dostrzeglam rodzynka) tak dobrze sie rozumiemy :)

 

Jedno jest pewne tabaluga1 projekty archonu sa kompletne i wyerpujace. A temu panu chyba bym podziekowala. My mielismy wszystkie 6 ekip polecanych, co niestety nie oznacza ze my bysmy sie z nimi dogadali... :wink:

Kierownicy budowy to dopiero historia! Przezylam 3 spotkania. A jedna pania mialam ochote wyrzycic za drzwi. ceny za dokladnie ten sam zakres uslugi medzy 3.000 - 500 zł. Wybralismy najbardziej profesjonalnego, najsympatyczniejszego i na szczescie najtanszego zarazem (wybralismy zanim podal cene :D ). Podpisalam tez umowe z wykonawca na stan surowy otwrty. Teraz szukam ludzi od dachu.

 

A moj slubny wlaczy sie w wir. Nawet forum zaczal czytac! Dziweczyny jest nadzieja! :D Teraz jezdzi po energetyce i gazowni.

 

Mowie wam - juz sie tej pelni wiosny doczekac nie moge. Patrzcie jak zimowe miesiace szybko zlecialy. Niedlugo sie zacznie i na forum ucichnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowie wam - juz sie tej pelni wiosny doczekac nie moge. Patrzcie jak zimowe miesiace szybko zlecialy. Niedlugo sie zacznie i na forum ucichnie :D

 

 

Ja też się doczekac nie mogę, ale też się trochę boję, bo ten dom większy odemnie :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...