Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dziewczyny strasznie podoba mi się projekt z drewnianym stropem, nie wiem jak przekonać do niego Pana Męża. Co wy sądzicie na teten temat.

 

 

A zapodasz link, do tego projektu, który tak Ci urzekł?

 

 

Proszę bardzo,

http://www.archipelag.pl/domek.php?KatID=3090500&ProjID=515

mnie zależało na dwuspadowym dachu (cena) i na nowoczesnej elewacji, więc jak dla mnie jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie wszystko zalatwione :-( Jak to sobie czlowiek za duzo zaplanuje to cos szlag trafi. Oczywiscie nie podpisana umowa kredytowa bo po dostarczeniu tych dokumentow ktore im brakowaly lub nie byly ok , musza wyslac to do centrali do analityka i jak to wroci to dopiero podpisujemy umowe kredytowa, wiec najwczesniej w poniedzialek to przyjdzie, dopiero z umowa do notariusza przynajmniej dzien przed podpisaniem akty notarialnego. A sprzedajacemu i tak poniedzialek nie pasuje, mi wtorek nie pasuje.

A poza tym wykonczylam sie w korkach, niech je szlag trafi.

I jeszcze dostalam awizo o jakims poleconym z urzedu Skarbowego - o zgrozo, beda pewnie kontrolowac moja 3miesieczna firme, a ja place podatki przeciez.

A tak dobrze szedl ten piatek do poludnia...

Ale dzieki za kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za wygodna - oddziały banków muszę mieć na terenie miejscowości żeby ich odwiedzać osobiście, ja dostałam marże 1,5 ale mały kredyt biorę 40-50 tyś, ponegocjuję jak dobiorę na dom, chyba ze uda się obniżyć teraz chociaż o 2 punkty jak już będę zdecydowana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja brałam kredyt w mbanku, po wszelkich prypetiach moge poweidziećjedno mbank dal najlepszą marźę a bgż daje najszybciej.

dorbie - a ty któremubankowi bedziesz płacić haracz???

 

Santader consumer bank

Podobno nie jest zle, niska marza bo promocja, ale chyba oprocentowanie jest spore, bo ok 5,20% Ale w wielu bankach nie mielismy zdolnosci kredytowej, bo z jednych dochodow, bo ja mam dzialalnosc od 3mcy a jest liczona po 12mcach. Dlatego powiekszamy kredyt na dom dopiero w polowie przyszlego roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a próowałyście w mbanku,aj też mam dziwnie ale wszystko uznali

 

W zasadzie to zaluje ze nie sprawdzilam sama. Mamy brokerke niby sprawdzila kilka bankow, ja ze 3 tez sama, ale mam teraz wrazenie ze zalezalo jej na tym Santanderze. Ale to tak jest ze czlowiek zajety traci na tym. W mbanku mam konta, sprawdzalam, nie dalo rady. My mamy kredyt na mieszkanie jeszcze, zostalo 40tys, ale musielismy wziac konsolidacyjny czyli zdolnosc kred.na dwa kredyty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię piatku 13-ego.

 

Wróciłam do domu i zaczęłam liczyć, że trzeba wziąć następną transzę kredytu. Trochę mnie to zdołowało, bardzo zasmucona brakiem pieniędzy zaczęłam prać i za jakiś czas poczułam smród spalenizny, to moja pralka się spaliła.

Super, wieczorem pojechalismy kupować pralkę. Jakby wydatków było mało :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię piatku 13-ego.

 

Wróciłam do domu i zaczęłam liczyć, że trzeba wziąć następną transzę kredytu. Trochę mnie to zdołowało, bardzo zasmucona brakiem pieniędzy zaczęłam prać i za jakiś czas poczułam smród spalenizny, to moja pralka się spaliła.

Super, wieczorem pojechalismy kupować pralkę. Jakby wydatków było mało :evil: :evil: :evil:

 

Ojej, wspolczuje, to pech :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie od razu brokersi (znajomi) powiedzieli,żeby z nich nie korzystać.Efekt, jak zaczełam chodizć za pieniędzmipo bankach to w dwóch zaproponowano mi pracę :D

A swoją drogąoglądałamtwojezdjęcia z wakacji - my też pływamy po Mazurach z naszymi pannami

 

Ja plywalam od dziecka, teraz szczerze mowiac nie plywam bo do tej pory ciagle nie mialam urlopu i wysylalam moich chlopakow - meza i Kube razem z moim tata. Kuba plywa od malego - pierwsze chwile to jeden dzien jak mial miesiac, potem juz 3tygodnie jak mial 10mcy i tak co roku. Wyrosl na jachcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też pływam od dziecka, a moje dziewczyny poszły w moje ślady. Nie wyobrażam sobie wakacji bez Mazur i mam nadzieję, że nawet jak będziemy śpiewać: niech się mury pną do góry to też popływamy

 

A co do pralki: masz nową i na gwarancji więć w ciągu roku nie będziesz kupować następnej - staram się znaleść dobrą stronę.

 

A jutro też będzie świeciło słońce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam budujące :)

 

Mam już dom wykończony (na ten rok) i stoimy sobie do wiosny.

Z dachem wygląda jak dom ;) 8)

 

Mąż przyjedzie do NAS za tydzień. Wreszcie!!! :p :p :p

 

Czekamy na piękniutkie zdjecia domku :D

 

A mąż juz wie, ze jest Was więcej? Czy bedzie to niespodzianka?

 

Wie, wie :)

Szczęśliwy niemiłosiernie ;)

 

Zdjecia pokażę Wam troszkę później, bo jestem teraz zajęta :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...