Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

Przez jakie przedstawiciela załatwiałaś (Open Finance/ Expander ) ?

 

 

 

 

Osoba, która załatwiała kredyt, wczesniej była przedstawicielką innego banku. Jakiś czas temu zadzwoniła i zaoferowała swoje usługi - pośrednictwo kredytowe- jest chyba indywidualnym przedstawicielem - ale musiałabym się dokładnie dowiedzieć . Znam ją od 4 lat tylko zawodowo . Wczesniej wzięłam od niej tylko karty kredytowe. Załatwiała kredyty równiez moim znajomym, nikt nie miał zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja w mbanku mam swojego przesymatycznego Pana, namiary moge podać na priva, W millenium też mam ale znajomi bankowcy mówią mi tak: zarząd banku się zminił,pozwalniali ludzi, liczba kredytów rośnie a nie maanalityków. A mbank moge polecić, nie rządają świadectwa z pierwszej klasy ani świadectwa wycięcia wyrostka sąsiada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez jakie przedstawiciela załatwiałaś (Open Finance/ Expander ) ?

 

 

 

 

Osoba, która załatwiała kredyt, wczesniej była przedstawicielką innego banku. Jakiś czas temu zadzwoniła i zaoferowała swoje usługi - pośrednictwo kredytowe- jest chyba indywidualnym przedstawicielem - ale musiałabym się dokładnie dowiedzieć . Znam ją od 4 lat tylko zawodowo . Wczesniej wzięłam od niej tylko karty kredytowe. Załatwiała kredyty równiez moim znajomym, nikt nie miał zastrzeżeń.

 

A mozesz mi na priv napisac jej nazwisko? Moze to tez nasza babeczka, wywiad pasuje: karty kredytowe, teraz indywidualnie, proponuje MultiBank, my nie mielismy tam zdolnosci teraz, stad santander :-) Czy brala od Was jakas oplate? Bo ja z nia nie rozmawialam wczesniej i taka jestem zla na siebie, ale juz mi wszystko jedno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zaczal sie Wam tydzien? Takie piękne słoneczko dzisiaj świeci :D Szef ekipy mowi, ze w tym tygodniu nie będzie padal deszcz. Ciekawe czy jego prognoza sie sprawdzi :wink:

 

U mnie na budowie skonczyli robic nadproża i zaczeła sie era układania stropu :wink:

 

Zaczął mi się od zobaczenia przez okno szronu na trawie :)

A później odezwał się juzek i zrobiło się mdło :x ;)

 

Mam zamiar Go udobruchać racuszkami z jabłkami i bananami :):):)

 

Zimno mi bardzo. Niby słoneczko pięknie świeci, ale założyłam już ciepłą kurtkę, bo zmarzluch ze mnie okropny :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić mbank, wszystko załatwiłam w miesiąc (tak jak powiedzieli tak zrobili), za to z miellenium miałam strasznie pod górkę. Pół roku wcześniej przyznali nam pieniądze na kupno gotowego domu, ale okazało się żeto samowolka budowlana więc nie kupiliśmi. Potem powiedzieli, ze jak znajdziemy działkę budowlaną to skredytują w 100%, znaleźliśmy nawet z planem zagospodarowania a oni,że dadzą nam 50% albo 100% ale muszę mieć pozwolenie na budowę (zakładali, że poprzedni właściel na swój kosztzałati cała papierologię) dowcipni :p

 

 

 

W millenium czekałam na kredyt 8 miesięcy. Fakt , że częściowo z własnej winy, bo składałam reklamacje - np. wycena mieszkania, które było zabezpieczeniem kredytu - wartość rynkowa 220 - 240 tys., wg bankowego"rzeczoznawcy" - 120 tys.!!!!! Ostateczne oprocentowanie było wyższe niż w ofercie.

W Multi-Banku decyzja w 7 dni, bez nadmiaru papierów. jedyny dodatkowy koszt to rzeczoznawca - mój, nie bankowy - 500zł. Ten bank mogę polecić z czystym sumieniem. Dodam, że wszystko załatwiałam przez przedstawiciela, nie osobiscie , jak poprzednio w millenium - może to jest recepta na szybkie załatwienie sprawy?

 

 

To ja mam inne odczucia, co do Multibanku. Robiłam przez przedstawiciela i decyzję dostałam po 4 tyg., która okazała się błędna bo analityk się pomylił. Potem analityk poszedł na urlop więc zeszło się jeszcze 3 tyg. zanim wrócił z urlopu i mógł obliczyć od nowa. Potem ciągłe donoszenie dokumentów. Co chwila coś nowego. Poza tym, jak pisałam wcześniej oferowane oprocentowanie znacznie różniło się od faktycznie umieszczonego na umowie :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ale sie dzis narobiłam- od rana do 13.30 -malowałam dodatkowe krokwie, bola mnie plecy- starośc nie radość, odebrałam tez ładunek dachówek- ładniutkie, cieśle zamontowali przepiękne hahary- tzn. grubaśne bele drewniane-25/32cm- drewno suszone i klejone- jutro je pobejcuje na mahoń. Zamocowali je nad wejsciem i nad tarasem- bajeranckie. :lol: Żyć sie chce dla takich widoczkow :D - jak pomaluje to pokaże fotkę. Mam nadzieję, że wam też się będą podobały - bo ja to jestem zakochana w swoim domku. Ale mam świra.

Katar pogrypowy mnie nie opuszcza. :evil:

Dodatkowy plus to nie jadłam sniadania to może schudne choć ciut- no tak 5 kg by sie przydało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za zimno teraz na ocieplenie? w dzień temp dochodzi do 20 C, a wnocy poniżej 10C też nie spada, wiec uważam że niemal idealna, zwłaszcza że nie pada i nie za ciepło, przynajmniej tynki mi za szybko nie wyschnie i nie popęka, a styropian kupowałam po jakieś 140 zł netto za m3, tynk raczej zwyłkły mineralny, ale jeszcze nie wiem, bo jeszcze do końca nie wybraliśmy

 

Kolia, gdzie tak tanio można kupić styropian??? Ja jeszcze nie kupiłam. Mam zamiar zamówić w przyszłym tygodniu, bo dopiero jak skończymy prace wewnątrz, to zaczynamy na zewnątrz ( wszystko robi jedna brygada ). Tynk planuję silikatowy. Myślałam o akrylowym, ale doczytałam się w opiniach ludzi , którzy taki mają, że szybko się brudzi, a to przy jasnym kolorze, jaki planuję to katastrofa.

 

A bierzesz coś z Atomu? Bo to przez nich załatwiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz Tosinek może coś będzie z tej Twojej ekspedycji murarskiej. daj ci szczęście.

U mnie robota wre, cieśle biegaja po krokwiach a ja po moich wielkich belach- tzn. ja na rusztowaniu bawiłam sie w malarza- malowałam Altaxinem woskowym- polecam- pieknie się rozprowadza, ładnie w słoncu schnie- zdjęcia wieczorem. Wygrzałam sie w słoneczku dzisiejszym- nawet katar jakby mniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...