Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

Dziewczyny ,wiem,że to nie na temat,ale super humor poprawia :p

http://100lat.pl/PoprawaNastroju

Dowiedzcie sie całej prawdy o sobie :wink:

O rany, jak mi dobrze po tym :)

SUPER!

 

Dziś rano założyłam dżinsy, które zwężałam przed wakacjami.......................................................... :o :o :roll:

 

 

No ale jest nas dwoje, więc jakoś to sobie wytłumaczyłam :p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

az mnie miłe dreszcze naszly Super

Dzieki za przywitanie i s owa otuchy ( tylko to czekanie mnie juz dobija, zamiast budowac...nic nie robie tylko czekam, az bedzie zima spadnie snieg potem sie stopi ehhh)

Ale jeszcze trochę formalnoście macie do załatwienia, więc akurat przez zimę zdązycie. A planujecie gaz ziemny bo w Waszej działki to kawał trzeba ciągnąć. No chyba, że się skrzykniecie z innymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ,wiem,że to nie na temat,ale super humor poprawia :p

http://100lat.pl/PoprawaNastroju

Dowiedzcie sie całej prawdy o sobie :wink:

 

Tak! Najbardziej podobało mi się Renatka, Ty ogierze !!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Strasznie to do mnie pasuje :lol:

no ,że mnie pomylono z facetem i wyszło tez ,że jestem ogierem to rozumiem-wpisałam Mirka a pomylić Renatke to to hańba :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety moje doświadczenia związane z budową domu nie są przyjemne..., nadal stan zero, czyli ławy i ściany fundamentowe.

Jednak samotnej kobitce nie jest łatwo..., jednak wolę budować po rozwodzie niż nie budować w małżeństwie!

 

Jednak spotkało mnie coś miłego: kupiłam sobie (jak co miesiąc od wiosny 1998, bo wtedy właśnie zdecydowałam, że muszę, poprostu muszę mieć dom, domek, ziemię i niebo) "Muratora", lektura daje mi niesamowitą przyjemność i wiarę, że mogę, że mi się uda (choć często dzieje sie to kosztem ksiązeczki dla córki...)

Czytam od deseczki do deseczki, od początku do końca..., no i otwieram sobie na aktualnościach...., a tam mój wpis z forum!!!!! No takiego mi to kopa dało, taka się poczułam równouprawniona, wyróżniona, dowartościowana i co tu gadać szczęsliwa!!!!

Niby nic, no bo nic, ale kupa radochy!!!!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia1,

 

chce kupić komin tej samej firmy, proszę powiedz jakie masz doświadczenie z nim zwiazane, łatwy w montażu?, ile zapłaciłaś (mój ma mieć 6m), ciekawa jestem dlaczego właśnie ten wybrałaś?

Przepraszam za wścibskość, ale nie mam się z kim skonsultować...

Pzd,

po prostu taki był w projekcie- montaż prosciutki nawet jest dokładna instrukcja rysunkowa ze zdjęciami jak co zrobic... :D:D

 

koszt 8 m 3100 zł z upustem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety moje doświadczenia związane z budową domu nie są przyjemne..., nadal stan zero, czyli ławy i ściany fundamentowe.

Jednak samotnej kobitce nie jest łatwo..., jednak wolę budować po rozwodzie niż nie budować w małżeństwie!

 

Jednak spotkało mnie coś miłego: kupiłam sobie (jak co miesiąc od wiosny 1998, bo wtedy właśnie zdecydowałam, że muszę, poprostu muszę mieć dom, domek, ziemię i niebo) "Muratora", lektura daje mi niesamowitą przyjemność i wiarę, że mogę, że mi się uda (choć często dzieje sie to kosztem ksiązeczki dla córki...)

Czytam od deseczki do deseczki, od początku do końca..., no i otwieram sobie na aktualnościach...., a tam mój wpis z forum!!!!! No takiego mi to kopa dało, taka się poczułam równouprawniona, wyróżniona, dowartościowana i co tu gadać szczęsliwa!!!!

Niby nic, no bo nic, ale kupa radochy!!!!

Pozdrawiam

 

Widziałam, widzialam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...