Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

Mama mojej przyjaciólki - bardzo doświadczona pani pediatra twierdzi:

małe szczepić i się nie przejmować

duże ( powyżej 2 lat) szczepić jeśli przeszło już poważną infekcję ( np zapalenia ucha) i są nawrtoty częste przeziębień.

Ja moich dziewczyn nie szczepiłam bowiem nie ma wskazań, tak powiedziała moja pani doktor. Ale np ja mam się zaszczepić bo zaczęsto choruję (sic!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

W/g mojej wiedzy zasada jest taka (konsultacja z kilkoma specjalistami z IMiDz: im mniejsze dziecko tym bardziej warto szczepić, bo tu najwieksze ryzyko, a potem- jeśli dziecko chodzi do żłobka /do przedszkola to zaszczepić obowiązkowo, bo duże prawdopodobieństwo choroby, jeśli dziecko nie ma kontaktu z dużą grupą dzieci można sobie darować...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny, ja troche z innej beczki (nie budowlanej). Mam ponad dwuletnią córkę i zastanawiam się nad zaszczepieniem jej przeciw pneumokokom. Koszt szczepionki ok. 300zł, ale to nie jest ważne. Nie wiem tylko czy naprawde warto szczepić na wszystko, czy to nie jest tak, że lekarze polecają, bo mają z tego jakies profity. Panie w żłobku mówią mi, że nie słyszały, aby ktoś zaszczepiał. Może któraś z Was szczepiła swoje maleństwo?

 

 

 

Będę szczepiła 2 letnią córeczkę i 4 letnią też. Kilku lekarzy już mi polecało, że rewelacyjne szczepionki. Być może dmucham na zimne, ale wolę zapobiegać niż później żałować.

 

 

http://img45.imageshack.us/img45/9301/parterph1.jpg' alt='parterph1.jpg'>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

dawno mnie tu nie było, ze 4 miesiące. Niektórzy to już domek postawili w tym czasie, a ja wciąż czekam na pozwolenie. A właściwie na wyrok NSA w sprawie planu zagospodarowania. A NSA się nie śpieszy..., pewnie poczekam do wiosny (oby).

Zazdroszczę z całego serca.... nawe problemów z ekipami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

dawno mnie tu nie było, ze 4 miesiące. Niektórzy to już domek postawili w tym czasie, a ja wciąż czekam na pozwolenie. A właściwie na wyrok NSA w sprawie planu zagospodarowania. A NSA się nie śpieszy..., pewnie poczekam do wiosny (oby).

Zazdroszczę z całego serca.... nawe problemów z ekipami

 

Napewno do wiosny wyrok będzie i ostro ruszysz z budowaniem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...