Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

Małgonia,pół roku myslałam,pytałam i w koncu sama zadecydowałam-belix 30 plus ocieplenie i teraz w ogóle nikogo nie słucham,żeby nie zrobił mi wody z mózgu.

Wybierzemy Panią Prezes,zastepcę i skarbnika-i wtedy bedziemy wydawać legitymacje-oczywiście zeby zostać członkiem trzeba bedzie sie czyms zasłużyć,tylko nie bardzo wiem czym bo przecież piekne,madre iinteligentne to wszystkie jesteśmy,to musi być coś dodatkowego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

I normalnie bedzie sie mozna przed znajomymi pochwalic, ze sie nalezy do "elitarnego" klubu - i ta nazwa!!! :D

 

Co do scian- to niesluchalam zadnych znajomych tylko sama wybralam (po poczytaniu forum oczywiscie). Maz sie przychylil i o dziwo tesc tez :) A teraz okazalo sie ze nasz kierowik budowy tak samo planuje wiec mam poczucie ze dobrze wybralam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Wybierzemy Panią Prezes,zastepcę i skarbnika-i wtedy bedziemy wydawać legitymacje-oczywiście zeby zostać członkiem trzeba bedzie sie czyms zasłużyć,tylko nie bardzo wiem czym bo przecież piekne,madre iinteligentne to wszystkie jesteśmy,to musi być coś dodatkowego :wink:

 

 

I normalnie bedzie sie mozna przed znajomymi pochwalic, ze sie nalezy do "elitarnego" klubu - i ta nazwa!!! :D

 

No więc kiedy dziewczyny robimy wybory ? Proszę o pozwolenie głosowania w późniejszym terminie, bo od jutra będę wdychać górskie powietrze i cieszyć oko pięknymi widokami 8) Po powrocie chcę mieć również prawo głosu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AW,się zobaczy jak to będzie z tym przewodniczeniem.Coś nie chce mi się spać i wymyśliłam,że to nie może byc Klub Inteligentek bo przecież mozna być inteligentką co wcale nie oznacza że jest się inteligentną.Raczej zapozyczając z nazwy naszego forum-Klub Kobiet Inteligentnych.Panowie,a sio!To idę do łóżka,pa pa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMoj Pan sie nagle pieknie w budowe zaangazowal. zalatwil warunki i umowe przylacza gazowego, zalatwia prad, jezdzi ze mna ogladac sprzety, okna wyceniac, rolety zalatwia i w ogole. Nahcwalic sie nie moge :D Ale to pewnie zryw przed urlopem, bo w przyszlym tygodniu wylatujemy sobie stad na pare dni :) takze chcemy duzo zalatwic przed poniedzialkiem :)

Pozdrawiam i zapraszam innych Panow do aktywnego udzialu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój to się tak ZAANGAŻOWAŁ,

że jak pojawiły się problemy na horyzoncie z działką i PnB

to mi powiedział:

"to może kupimy mieszkanie od Twojego Brata?"

(mieszkanie! cha! 4 osoby na 38m kw. w podłej dzielnicy W-wy)

A JA CHCĘ MIEĆ DOMEK!

może być malutki, maciupki - bylebym mogła

latem rano wyjść sobie boso na trawkę...

a w środku skakać i nie martwić się o tych z dołu;

i nie wdychać dymu papierosowego,

który przeciska się nawet przez zaklejony wywietrznik...

i nie walczyć z głupimi gołębiami na balkonie...

chlip, chlip... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój to się tak ZAANGAŻOWAŁ,

że jak pojawiły się problemy na horyzoncie z działką i PnB

to mi powiedział:

"to może kupimy mieszkanie od Twojego Brata?"

(mieszkanie! cha! 4 osoby na 38m kw. w podłej dzielnicy W-wy)

A JA CHCĘ MIEĆ DOMEK!

może być malutki, maciupki - bylebym mogła

latem rano wyjść sobie boso na trawkę...

a w środku skakać i nie martwić się o tych z dołu;

i nie wdychać dymu papierosowego,

który przeciska się nawet przez zaklejony wywietrznik...

i nie walczyć z głupimi gołębiami na balkonie...

chlip, chlip... :cry:

 

Don`t worry - be happy! Choc wiem, ze latwo powiedziec :D Pomysl sobie, ze ciebie zlapal chwilowy dol budowlany a maz moze sie zreformuje - moze jak juz bedzie pozwolenie na bud. - jak moj :D . A poza tym przeciez juz i tak swietnie sobie radzisz bez niego :D Wiec i dalej sobie poradzisz :wink: A w ramach pokuty za obecnie zachownie w przyszlym domu nie bedziesz go przez miesiac wpuszczac na kawke na tarasie :D

 

Zaangazowanie meza w budowe nie ma nic do rzeczy mojego zaangazownia w klubie :D Tego moze cie byc pewne! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EFKAkonewka ta Twoja Białołęka to teraźniejszość czy przyszłość? Bo moze z nas aktualnie sąsiadki są? :wink:

Ta moja Białołęka to przyszła i teraźniejsza

tj obecnie mieszkam ze swoimi w bloku na Bródnie;

mamy działkę od 3lat przy Szklarniowej (bliżej Boreckiej)

i chcę się budować

ale mi pod górkę (uchwalono plan, cholercia, i są problemy) :cry:

 

ale czuję się Białołęczanką gdyż często bywamy u rodziców

przy "tej Orneckiej" w okolicach uzdatnialni wody.

A pozatym znam te okolice

bo z byłym narzeczonym (mieszkańcem tejże)

zjeździliśmy rowerami wzdłuż i wszeż :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mieszkam w okolicach ratusza, na tej "zielonej" Białołęce... i mimo, ze w domku, to uciekam stąd. Chyba jednak wole mieszkać na wsi i cieszyc się jej urokami niż mieszkac w mieście, płacic jak w mieście a "wygody" miec jak na wsi ;)

a nie zmęczą Cię dojazdy?

 

Rodzina mojego męża wybudowała się dwa lata temu

i już chyba są troszkę zmęczeni dojazdami

i życiem bez cywilizacji...

 

swego czasu rozważałam zakup siedliska i agroturystykę,

ale potrzebuję od czasu do czasu biblioteki, kina, przyjaciół, rodziny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadziłam z tą "wsią" :) To jest pod Warszawą. Niemniej ma stasus wsi :) Do dojazdów jestem przyzwyczajona - w tej chwili też nie mam dobrej komunikacji. Tą godzinkę dłużej dziennie przeznaczoną na dojazdy zrekompensuję sobie przy porannej kawce na własnym tarasie w weekendy :D Do kina, teatru itp i tak musialam robic wycieczki - dla mnie to już nie ma różnicy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej przerwie. Kobitki poradźcie :-? Czy 35 000zł za stan surowy zamknięty- robocizna to dużo? Dom o pow.140m parterowy z poddaszem użytkowym więźba + odeskowanie+ krycie gontem.

 

Nie wiem czy CI się przyda, ale zawsze możesz porównać....

A u mnie to jest tak: (263 m.kw.p.u + 32 garaż)

 

 

Wycena 1:

 

1. Stan surowy z dachem - 45 tys. zł

2. Stan deweloperski z tynkami , instalacjami itp. - 135.000 tys. zł

 

Wycena 2:

 

38.000 robocizna stan surowy.

 

 

Wycena 3:

 

Stan surowy otwarty(robocizna)

Roboty ziemne,ławy i sciany fundamentowe z izolacjami-8tys.PLN

Ściany zewnetrzne,wewnetrzne,schody,strop,kominy,tarasy-25tys.PLN

Więźba dachowa-5tys.PLN

 

Razem 38tys.PLN

 

Pokrycie dachu(dachówka),okna połaciowe,rynny,podbitki-10tys.PLN

 

 

Są to ceny netto.

 

 

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...