Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

IZI

Alarm zalożyl mi gosciu- szwagier jak montowali okna( cena 1400zł), elektryk tylko dał kabelek z pradem-zasilanie, w domu na scianie garazu mam juz docelową skrzynkę elektryczną i wyprowadzoną siłę i dwa gniazdka, to wystarcza do rozprowadzenia alarmu, Alarm satela- kod znam tylko ja, nawet mężowi musiałam go podać bo nie znał, jutro podpisuje umowe z firma ochroniarska- alarm i powiadomienie firmy, z przyjazdem ochroniarzy- cena 660 zł plus co miesiąc 80 zł.

Cena łączna ok. 2 tys. Wole to niz sie martwić o okna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O długiej zimie pisałam na podstawie obserwacji ubiegłorocznych. Też listopad był piękny a grudzień ładny (może nie tak, jak teraz) i co? Śnieg w maju :cry:

 

Co do okien chciałabym drewniane, ale niestety, mój mąż się nie przekona. On chce bezobsługowe, a drewno trzeba malować i zabezpieczać. I nie mówcie, że nie, bo widzę na przykładzie mojej mamy. Kupiła 4 lata temu i już by należało im się przyjrzeć. I teraz zaczyna żałować, bo nie ma chętnych do malowania a i kasy na drogie lakiery jaoś brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O długiej zimie pisałam na podstawie obserwacji ubiegłorocznych. Też listopad był piękny a grudzień ładny (może nie tak, jak teraz) i co? Śnieg w maju :cry:

 

Co do okien chciałabym drewniane, ale niestety, mój mąż się nie przekona. On chce bezobsługowe, a drewno trzeba malować i zabezpieczać. I nie mówcie, że nie, bo widzę na przykładzie mojej mamy. Kupiła 4 lata temu i już by należało im się przyjrzeć. I teraz zaczyna żałować, bo nie ma chętnych do malowania a i kasy na drogie lakiery jaoś brak...

 

A moja mama miała drewniane a załozyła PCV i żałuje :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny!

Nieczęsto tu zaglądam, bo niewiele się teraz u mnie dzieje...

Czekamy na chudziaka i na elektryka :)

No i na zimowe śnieżne Świeta, a później na szybką wiosnę i wykańczanie domku ;)

W międzyczasie planujemy sobie, jak będzie wyglądał nasz dom, wymyślamy, jak będą wyglądały pokoje, salon, kuchnia itp :)

 

Za to u Was mnóstwo pracy i zmian... Oby tak dalej! 8)

 

Pozdrawiam serdecznie!

pp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i na zimowe śnieżne Świeta

 

 

Wypluj te słowa bo my tu budujemy :wink: :D

 

Nie wypluję, bo chcę śnieżne Świeta :)

Poza tym w Świeta raczej budować nie będziecie ;)

 

No, ostatecznie przez dwa dni może być :wink: . Po świętach ruszam dalej :D .

Jak będzie taka zima do wiosny to już niedługo na swoim dziewczyny :D :D

Miałam czekac z oknami do wiosny ale teraz to już sie zastanawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i na zimowe śnieżne Świeta

 

 

Wypluj te słowa bo my tu budujemy :wink: :D

 

Nie wypluję, bo chcę śnieżne Świeta :)

Poza tym w Świeta raczej budować nie będziecie ;)

 

No, ostatecznie przez dwa dni może być :wink: . Po świętach ruszam dalej :D .

Jak będzie taka zima do wiosny to już niedługo na swoim dziewczyny :D :D

Miałam czekac z oknami do wiosny ale teraz to już sie zastanawiam.

 

Ja tam czekam do przyszłego roku :)

Od stycznia zaczniemy rozglądać się za materiałami, ekipy już poumawiane, jak będzie ciepło, to przyjdą i wykończą nam dom :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny do mnie też się włamali :evil: , na szczęście nie ma jeszcze drzwi i okien, ale rozwalili budę robotników. Chyba trzeba będzie pomyśleć o ochronie.

A na budowie cały czas kłopoty, dodatkowo kierownik budowy dał ciała, np. nie zauważył, że robotnicy nie zrobili rury kanalizacyjnej, więc teraz rozwalali chudziak, przez pół chałupy, wszystko popękane i na wierzchu sobie leży, w dzienniku zero wpisów i podpisów. Zabralismy więc ten dziennik i chcielibyśmy znaleźć innego kierownika, bo ten ich wcale nie pilnuje, a my na wszystkim się nie znamy.

Jak macie jakiegoś solidnego kierownika to dajcie znać :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie budujące kobiety. Tydzień mnie nie było bo mój synek znowu się rozchorował. I już zdecydowałam się, że po antybiotyku podam Mu tą szczepionkę doustną, o której kiedyś tak się rozpisałyśmy. Niestety do przedszkola Go nie posłałam, teraz posiedzi z Nim babcia-niania.

Widzę, że u niektórych roboty wrą i dobrze. Pogoda cudna więc trzeba korzystać.

A u nas niewiele się zmieniło. Dziś papiery podziałwe mają trafić do burmistrza. A kiedy je podpisze to nikt nie wie tylko On

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny do mnie też się włamali :evil: , na szczęście nie ma jeszcze drzwi i okien, ale rozwalili budę robotników. Chyba trzeba będzie pomyśleć o ochronie.

 

A nie wiesz jak wygląda kwestia ochrony jak nie ma alarmu? Bo chyba to nie ma sensu :-? Skad ochrona miałaby wiedziec, ze cos złego sie dzieje jesli nie mieliby sygnału o tym? Chyba, ze myślisz o wynajęciu kogoś, kto byłby non stop na budowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Beti, myślałam raczej o takim stróżu non stop, moja znajoma miała ochronę, która jak przyjeżdżała to było juz po wszystkim, a to jednak wiocha. Myślę,że stróż z jakimś psem będzie w tym wypadku lepszy. Tylko teraz znaleźć stróża, który będzie pilnował, a ni pił i spał :-?

Jeszcze raz proszę o namiary na kierownika budowy, co pilnuje robotników i robi wpisy w dzienniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne :D była to najlepsza nasza decyzja i inwestycja jaką zrobiliśmy. Pani nazywa się Iza Kotlewska http://www.mp2studia.pl tel 606-974-289.

Pracowała z nami 3 miesiące, najpierw wysłuchała tego co chcemy, potem proponowała nam różne rozwiązania. Jeździła z nami po sklepach, dobierała kolory, materiały, podpowiadała. Cena u nas za taki domek jak w podpisie (sam dół) to 3800. Wchodziło w to:

- doradztwo,

- niewielkie zmiany w projekcie,

- usytułowanie sprzętów w domu,

- wizualizacje projektów pomieszczeń

- projekty instalacji wodnej i elektrycznej

- dobór mebli i oświetlenia,

- dobór materiałów i kolorów,

- dobór koloru elewacji, drzwi, po prostu od a do z, łącznie z dodatkami, typu klamki, baterie itd

- bieganie z nami po sklepach

- wysysłanie e-mailem informacji o produktach i ciekawych rozwiązaniach

dostaliśmy próbki materiałów, palety barw, oraz namiary na fachowców od kominka, stolarza, który robi na zamówienie meble

Jest tego tyle, że nie da się wszystkiego napisać. Pani bardzo profesjonalna i miła, na spotkania, przyjeżdza z laptopem i zostawia mnóstwo katalogów:0

Polecam z całego serca:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...