Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Moje ceny są cenami brutto ... i mam to na piśmie :wink:

 

...brutto...
- OK, ale czy to styropian 15cm frezowany PLATINUM PLUS TERMOORGANIKI? Możesz napisać kto jest producentem i gdzie kupiłaś?

 

Z tego co chyba widziałem szperając na forum, 160,- zł/m3 za PLATINUM PLUS to cena z zeszłych wakacji.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mówicie? dajcie jakieś argumenty, bo już sama nie wiem, zawsze to dodatkowy koszt, ale może nie warto tu oszczędzać?

 

No w sumie na niczym nie można oszczędzać :)

Nam wszyscy radzili deskowanie - od znajomych, którzy sami buduja domy, przez murarzy, dekarzy itp.

 

A my zrezygnowaliśmy z deskowania, chociaz na poczatku upieralismy sie, ze tak. Wszystko zależy jaka więźba i jakie pokrycie. Ale nie tylko oczywiście :wink: . U nas wyszło, ze deskowanie nie ma sensu, tylko dodatkowy koszt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andziag78 - naszą budowę ciągnę ja, mąż tylko :wink: finansuje, ale ma kilka oczekiwań ,

dla niego bardzo ważnych, są to np ściana trzywarstwowa, odeskowany i opapowany dach,

ściany działowe z cegły pełnej i podobne tradycyjne metody,

ja być może ze względu na to że te nowoczesne sposoby są często tańsze,

byłabym skłonna czasami ulec nowinkom, ale sponsor mówi NIE :wink: .

Ale tak naprawdę, to jestem zadowolona z tych decyzji :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

dzielne kobitki-budujace :)

podczytuje Was z ukrycia,ale nic madrego od siebie wniesc nie potrafie :-? nasza budowe do tego etapu "przespalam" :oops:

ale..taka mysl mnie naszla...czy przecietny facet "z ulicy" przypuszczalby jaki poziom wiedzy o budownictwie posiada wiekszosc z Was ? :D

biedni Wasi wykonawcy :wink:

jestem pod wrazeniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...