Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A fajny chociaż ten pan Roman??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D

 

premium, jakby Ci tu powiedzieć.... :roll:

fajny, fajny, ale byłam w takiej potrzebie, że nawet jakby nie był , to by był :roll: :roll: :roll:

 

agnieszkakusi - przy takich cenach to moża budować, GRATULUJĘ :lol:

 

:D :D :D

 

agnieszkakusi - ja też płaciłam podobnie za cały dach, poza tym uważam, ze faktycznie cena całkiem całkiem :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chciałam się odzywać, aby nie zapeszyć, ale u mnie też piękne słońce a śnieg niknie w oczach :lol:

 

A u mnie śniegu nie ma :)

Ale za to elektryk jest chory i mamy tydzień postoju :lol:

bo u nas ma być jutro... przynajmniej wg jednego z serwisów a wg drugiego zima do marca... :evil: to ja wierze temu co mówi tylko o 5 dniach zimy :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie jest wesoło.. :(( przeklejam maila otrzymanego od twoja pogoda:

 

Takich powrotów zimowej aury najprawdopodobniej będzie więcej. Zapewne będą się one pojawiać z odstępem 1 lub 1,5-tygodniowym, a pomiędzy nimi będziemy mieć okresy wysokich temperatur typowo jesiennych z opadami deszczu i porywistym wiatrem. W lutym i marcu pogoda będzie bardziej zmienna, można zaryzykować stwierdzenie, że będzie przypominała huśtawkę. Niekorzystnie wpłynie to na nasze samopoczucie i zdrowie. Wiosna początkowo może się okazać nieco chłodniejsza niż zwykle, co ma związek z dalszym utrzymywaniem się El Nińo, chociaż anomalia ta powoli słabnie. Szczegóły prognozy miesięcznej można znaleźć tutaj: http://www.twojapogoda.pl/encyklopedia/wiosnalato2007.htm

 

zaczynam się wahać czy z tynkami i wylewkami nie zaczekać do marca do czasu wstawienia okien :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okna poczekają....

Elektryk poczeka....

Ekipa poczeka....

 

Bo śniegu się zachciało :evil:

 

Za to załatwiłam sobie bardzo fajne ceny i upusty na materiały budowlane i to mnie bardzo cieszy :D :D :D

tak tobie łatwije bo wszyscy sie boja coby mysz nie miec...

 

Haha! :)

Ale w tym przypadku pan nie widział, ze mam brzuszek - w kurtce byłam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jutro mam zakończenie dachu (co prawda parę gąsiorów zabrakło i trzeba czekać). Okna dachowe (skrzydła) dobrze ukryte :wink: .

Teraz chwila przerwy, woda zakręcona w studzience, jutro jeszcze ocieplą tą końcową rurę, aby rury nie popękały. Czekam na okna, które podobnie jak sylvia1 będę miała w marcu.

Żadna z was nie odpowiedziała nic na temat projektanta Rozumiem, że jest to wydatek dodatkowy, ale sporo osób twierdzi, że jak sie ma projektanta z dobrymi znajomościami (tzn. ma niedrogich wykonawców) to w sumie nie jest tak źle. Poza tym taki projektant rysuje pomieszczenia, daje wizualizacje i chodzi razem z inwestorem po sklepach. Ja myślę o zaprojektowaniu tylko salonu, kuchni i łazienek. Co wy o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...