Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dziekuje budujace kobiety :D

 

Calkiem niedawno stalismy sie szczesliwymi posiadaczami domu w stanie mocno surowym 8) Tak pewnie latwiej, ale mam nadzieje, ze nie wywalicie mnie tylko dlatego, ze poszlam na skroty i nie mam w zyciorysie wbitej pierwszej lopaty pod fundamenty swojego domu :wink:

Teraz jestem na etapie dachu, podlog, tynkow i okien ... bowiem mam tylko mury i dzialke :roll:

Pierwsze dni walki na polu budowy okazuja sie pelne pokory i zaskujacych zwrotow sytuacji ...

Mam nadzieje, ze poradzicie jak bedzie trzeba, dodacie otuchy gdy rece beda opadac i natchniecie wiara, ze to cos co stoi na naszej dzialce kiedys bedzie przypominac normalny dom :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to napiszę Wam coś wesołego na poprawę humoru :roll: Mój wykonawca zażądał spotkania w celu podpisania aneksu na przedłużenie terminu budowy :lol: ponieważ termin już dawno minął i z każdym dniem na nim zarabiamy wymyslił sobie, że trzeba podpisać taki aneks, i że jest to konieczne, bo inaczej zejdzie z budowy :o

Poinformowalismy go, że może sobie zejść :D dawno tak się nie uśmiałam. Po to podpisuje się umowę i kary za opóźnienie prac, żeby płacił w razie opóźnienia :o . Jak myślicie, może podpisać ten aneks i dać mu tak jeszcze ze dwa lata dodatkowo i jakąś podwyżkę? :wink:

 

Zapomniałam dodać, że nasz Pan najjaśniejszy wykonawca poinformował nas, że nie zdążył w terminie, bo były złe warunki atmosferyczne :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym chciała kogoś pochwalić, niestety na razie nie ma ani jednego kandydata. Mam pytanko do Was, czy ktoś miał do czynienia z firmą Complex, która zajmuje się wykonawstwem konstrukcji dachowych? I jeszcze jedno, czy któraś z Was zamieniała poddasze nieuzytkowe w użytkowe i musiała robić nowe wyliczenia i zmieniać konstrukcję dachu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniałam całą konstrukcję dachu z nachylenia 17/30' zrobiłam 22/22', to dość radykalna zmiana.

Adaptację wraz z przeprojektowaniem dachu i kilkoma innymi korektami robiłam w biurze p. Heleny Szczepankowskiej w Redzie przy ul. Spokojnej, całość kosztowała mnie 1600 zł (w tym papiery..pnb etc.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...