Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dziewczyny hej dziewczyny!!! :)

 

Mamy wreszcie okna!!!!! :D :D :D

 

http://preview.jjuzek.photosite.com/~photos/tn/8220229_348.ts1170440253000.jpg

 

http://preview.jjuzek.photosite.com/~photos/tn/8220233_348.ts1170440283000.jpg

 

http://preview.jjuzek.photosite.com/~photos/tn/8220221_348.ts1170440193000.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premium gratuluję. Czy te okna teraz musicie pilnować, czy faktycznie mozna je na tym etapie łatwo wyjąć. Zastanawiam sie po prostu czy po wstawieniu okien będziemy tam nocować :roll:

 

Ja tez niestety mam obawy, ale myślę, że będzie ok. To nie jest pustkowie, wokół mieszkają ludzie, sąsiedzi powiedzieli, ze będą doglądać. No i 5 owczarków niemieckich też powinno zrobić swoje :o :lol:

Pomimo tego stresująca sytuacja, nie ma co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To super że można :D :D :D :D. Od maja 2006 budujemy z mężem nasz wymarzony dom .właśnie czekamy zniecierpliwieni na okna mają być w poniedziałek rano. A wasze forum obserwuję juz od prawie roku ale jakoś tak wyszło że dopiero dołączyłam dzisiaj do waszego grona. Witam raz jeszcze wszystkie budujące
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez niestety mam obawy, ale myślę, że będzie ok. To nie jest pustkowie, wokół mieszkają ludzie, sąsiedzi powiedzieli, ze będą doglądać. No i 5 owczarków niemieckich też powinno zrobić swoje :o :lol:

Pomimo tego stresująca sytuacja, nie ma co...

 

Okna super, ale ja tez dolaczam sie do obaw ... i to wlasnych ;) Mamy juz okna na parterze i czesciowo na poddaszu. Brakuje tylko 7 polaciowych, ktore beda montowane za pare dni ... I tu pojawaia sie problem :( Dom zamykany na przyslowiowy skobel, bez porzadnych drzwi, bez bramy garazowej, jedynie z ogrodzeniem, a wokolo jeden wielki plac budowy w zimowym przestoju :(

Zanim zrobia wylewki i rozloza instalacje elektryczna z alarmowa minie pewnie jeszcze 3 - 4 tygodnie ... newraligczne tygodnie :(

 

e.kala, piekny domek :-) Ale no wlasnie, czyzby skladal sie z trzech "modulow"? Z jednym malusienkiem ;)

 

zytulina, ja zapukalam tutaj wczoraj, wiec tez calkiem niedawno :p

 

BTW lekko odchorowuje dzisiejsza wycene bramy garazowej z automatyka ... :( Niby niczego szczegolnego nie oczekuje, ale cena i tak dziwnie wysoka :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e.kala, piekny domek :-) Ale no wlasnie, czyzby skladal sie z trzech "modulow"? Z jednym malusienkiem ;)

 

Można tak powiedzieć :lol: . Budę zbił z pozostałych desek szef ekipy, który budował stan surowy. Dekarze z resztek dachówek zrobili dach (będą jeszcze gąsiory). Dzieci budę zaimpregnowaly. Będzie jeszcze ocieplona razem z domem i na to ładne deski, które już czekają. Najzabawniejsze jest to, że nasz pies omija ją z daleka :wink: :D . No cóż, blokowiec.

Średni moduł to garaż, który jest połączony z domem i mamy nad nim spory pokój. Ostatni moduł to nasz dom :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...