Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ciekawe jak to robią, bo najpierw trzeba zrobić elektrykę, a jestem pewna, że bez okien to sie nie uda bo pewnie pokradną kable. A jednak z oknami może tam ktoś spać a bez to chyba trzeba by czekac do lata. Alarm bez okien tez by chyba zginął.

 

Mam dokladnie ten sam problem. Czesc okien juz mam, w tym tygodniu beda montowane kolejne. Nie mam jeszcze elektryki, wiec i alarmu niet :( W tygodniu budowy pilnuja robotnicy, ktorzy spia w domu, a w weekendy dwa olbrzymie psy. Nie mniej tez jestem w strachu, czy nie znajdzie sie ktos, kto mi zwedzi te okna ...

 

Na elektryke musze jeszcze dwa tygodnie poczekac. Projekt konczony jest przez architekta wnetrz, a to niestety troche trwa. Alarm tez wyceniony i bez bajerow to koszt ok. 4.000 PLN.

 

Takim lobuzom to rece powinny usychac :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jutro kończą wstawiać okna. Elektryk wchodzi ze swoją ekipą w czwartek ,a jutro do południa ma być gotowa wycena alarmu tak że w pierwszej kolejności będziemy montować kabelki od alarmu a potem resztę a zapomniałam w czwartek montaż bramy garażowej.Ale jakoś i tak budzę się w nocy i myślę czy czasem jakiś nieproszony gość się nie kręci po mojej chałupce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzia, po blachodachówkę ruszaj do Ambitu, dostaliśmy od nich naprawde dobry rabat, a z tego co wiem maja tez dekarzy.

 

U mnie skonczyli kłaść folię. Od piątku albo poniedziałku ruszają z blachą.. Jeśli nadal bedę z nich taka zadowolona, to podam namiary:)

 

A jaki kolor dachu będziesz miała?

Folia niczego sobie :wink: 8)

 

kolor grafit, blachodachówka Ruukki :D

Ale śniegu w nocy nasypało tyle, ze roboty dekarzy wstrzymane :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

betti u nas wykonawca daje nam koze coby dogrzewac bo i szybciej tynki wyschną i lepiej dogrzać a po wylewkach będzie kominek z dgp i też będzie grzał..

 

My niestety nie mamy takiego fajnego wykonawcy... Sami musimy o tym pomyslec zeby ciepło było :-?

 

Beti, taką kozę można kupić w markecie za jakieś 300zł do tego rury. U nas też taka koza stoi, przy okazji pali się kartony, drewno z budowy. Fajna sprawa, potem tylko przeczyścimy komin przed podłączeniem kominka.

Polecam bo warto dogrzać domek i spalić zbędne pozostałości budowlane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzia, po blachodachówkę ruszaj do Ambitu, dostaliśmy od nich naprawde dobry rabat, a z tego co wiem maja tez dekarzy.

 

U mnie skonczyli kłaść folię. Od piątku albo poniedziałku ruszają z blachą.. Jeśli nadal bedę z nich taka zadowolona, to podam namiary:)

 

A jaki kolor dachu będziesz miała?

Folia niczego sobie :wink: 8)

 

kolor grafit, blachodachówka Ruukki :D

Ale śniegu w nocy nasypało tyle, ze roboty dekarzy wstrzymane :(

 

U nas też nasypane śniegu :x

Ale w moim przypadku to elektrykowi nie przeszkadza ;)

W przyszłym tygodniu będzie robiona kanalizacja, a niedługo po tym wylewki i tynki 8) Oby nie zapeszać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Beti za namiary.Jak skończyli u Ciebie to daj jakiś telefon, kto wie czy nie będzie trzeba rozbierac dachu i robić od nowa, wściekła jestem jak nie wiem co.

 

andziu, jeszcze nie skonczyli, dopiero ofoliowali dach. Jednak postaram sie zdobyc numer faceta, ktory z nimi współpracuje, a zajmuje sie więźbami. Bo rozumiem, ze najprawdopodobniej tzreba bedzie robic ponownie więźbe? Tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wykluczone, że trzeba będzie robić od nowa. Problem polega na tym, że robili więźbę bez dokumentacji, kierownik wstryzmał budowę i stoimy. Nikt nie chce nam zrobić wyliczeń, każdy się boi. Nieoficjalnie mówią, że to się da poprawić, ale na tym się kończy. Nie wiem już co robić, nie znam się na tym. Myślę, że to sie da poprawić, ale nie mam nikogo kto by powiedział co i jak. Utknęliśmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny dzięki za wsparcie. Trochę ochłonęłam i szukam kogoś kto będzie mieszkał w domu po wstawieniu okien. Wstawimy tam piec lub kozę i jakoś trzeba będzie przetrwać okres do zamontowania alarmu.

beti555 ja też sobie tego nie wyobrażam a muszę :evil:

andzia78 ty to masz dopiero nerwówkę z tym budowaniem.

Mam nadzieję, że to wszystko przetrwamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...