Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

No widzę, że wszędzie postępy, coś sie dzieje :) Super, oby tak dalej, trzymam za Was wszystkie kciuki :)

 

Ja odebrałam we wtorek projekty przyłączy. Tego było więcej niż papierów do pozwolenia na budowę! Dziś miałam spotkanie z elektrykiem. Popatrzył, pomierzył, zabrał projekty, dane, za tydzień będzie umowa, a za miesiąc - jak pogoda pozwoli - prąd :) To będzie pierwszy widoczny resultat na dziłce. Na razie to tylko pieniędzy ubywało, a przybywało papierów :) W poniedziałek trzeba zająć się wodą no i zacznę batalię o kredyt... Strach się bać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam Panie

Oferuję Sprzedaż - montaż - serwis

- Systemy alarmowe

- Kamery

- Domofony i Videodomofony

- Centrale telefoniczne

- Automatyka do bram i rolet.

- Integracja systemów.

Do sporządzenia oferty potrzebuję podania ilosci pomieszczeń w budynku lub przesłania @ rzutów.

W pprzypadku kontaktu telefonicznego kosztorys po 30 minutach.

Na zakup sprzętu do 10 % rabatu od cen netto producenta, do sprawdzenia http://www.satel.pl

Na montaż w zależności od wielkości systemu do 10 %

 

Krawczak Wojciech - 0660-140-204

[email protected]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę, że wszędzie postępy, coś sie dzieje :) Super, oby tak dalej, trzymam za Was wszystkie kciuki :)

 

Ja odebrałam we wtorek projekty przyłączy. Tego było więcej niż papierów do pozwolenia na budowę! Dziś miałam spotkanie z elektrykiem. Popatrzył, pomierzył, zabrał projekty, dane, za tydzień będzie umowa, a za miesiąc - jak pogoda pozwoli - prąd :) To będzie pierwszy widoczny resultat na dziłce. Na razie to tylko pieniędzy ubywało, a przybywało papierów :) W poniedziałek trzeba zająć się wodą no i zacznę batalię o kredyt... Strach się bać :)

 

Ja też mam już projekty przyłączy gotowe, teraz czekają mnie kolejne przyjemności z tym związane ;)

 

e.kala, oglądnęłam sobie Twój domek i tak się zastanawiam, czy na parterze kuchnię połączyłaś z małym pokojem czy zostawiłaś jak w projekcie? :)

No i gratuluję ładnego domku! :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

e.kala, oglądnęłam sobie Twój domek i tak się zastanawiam, czy na parterze kuchnię połączyłaś z małym pokojem czy zostawiłaś jak w projekcie? :)

No i gratuluję ładnego domku! :p

 

Kuchnia połączona jest z salonem. Na poczatku była zamknięta ale jakoś tak było dziwnie. Mały pokój bedzie gościnno- biblioteczny. Pomiędzy salonem a kuchnią chciałabym takie drzwi przesuwne, nie widać ich jak są otwarte a jak będę chciała oddzielić pomieszczenia to będzie można.

Dzisiaj byliśmy na działce i dzieci zjeżdżały na sankach na polach za domem. Było fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kobietki!

u nas dzisiaj wchodzi kablowy,do końca tygodnia mają być zamontowane drzwi wejściowe. a wczoraj kupiliśmy z mężem watkę do ocieplenia poddasza.mam tylko problem z alarmem trudno jest się zdecydować,jeszcze chciałabym sprawdzić ze dwie oferty tylko nie mam żadnych namiarów muszę popytać po znajomkach i coś pomyśleć.no to już nie nudzę więcej tylko się biorę za robotkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ja sie pochwalę okablowaną górą, jest zrobiona dokładnie i naprawdę porządnie, a do tego taki porządek po sobie elektryk zostawił, ze byłam zdziwiona :)

Dziś elektryk zaczął dół, a dodatkowo pojawili się panowie od instalacji :)

 

http://preview.jjuzek.photosite.com/~photos/tn/8446052_348.ts1171274686000.jpg

http://preview.jjuzek.photosite.com/~photos/tn/8446057_348.ts1171274718000.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najdłużej to chyba ja poczekam :) Choć coraz wiecej wskazuje na to, że któcej niż myślałam, bo znowu pojawiła się opcja kredytu. Ale już raz to przerabiałam, nie udało się, więc nie chcę i tym razem zapeszać :) W każdym razie wykonawca chciałby wchodzić na budowę jak najszybciej, tyle, że pogoda jest jaka jest, trzeba czekać na lepszą, żeby wodę i prąd dociągnąć... :)

 

Miało być spokojnie, same fundamenty w tym roku, a tu nagle takie tempo się szykuje, że się bać zaczynam :) O ile w ogóle coś z tego będzie... ten kredyt nieszczęsny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałam, ale wcześniej chciałam brać kredyt na część inwestycji, reszta miała być finansowana ze sprzedaży mieszkania. Tyle, że mieszkania siostry - a tego mi nie chcą uznać za wkład własny. Mojego mieszkania też mi nie chcą uznać, bo toczy się sprawa z developerem o założenie księgi wieczystej. I tak cud, że to mieszkanie mam, bo są tacy co kasę zapłacili i stoi budynek w stanie surowym... też niezły cyrk tam jest...

W każdym razie teraz wzrosła mi znacznie zdolność kredytowa (święta, nagrody, trzynastki itp :) ) więc zaczynam poszukiwania od nowa, na całą inwestycję. Jutro mam się spotkać ze sprawdzonym doradcą kredytowym i mam nadzieję, że tym razem wszystko będzie dobrze :) Ale jak mówię, nie chcę zapeszać :)

No i oczywiście dylemat... franki czy nie franki... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julinex witaj.

 

Znamy się z forum babyboom - DZIECI MAJOWE. Mój nick Olka30w. Jak się ma Twój Antoś? Tak chyba ma na imię? Mój Olivier to już duży chłopiec. 10 kg żywej wagi. mam co nosić :D . My z budową ruszamy tuż tuż. Za tydzień wytyczamy budnek i wjeżdża koparka.

 

Ta budowa to dla mojego dzieciątka. Chcemy, by wychował się w domu z ogródkiem.

Pozdrowienia dla Twojego synka.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszłam się wypłakać, bo właśnie nas olał gość od rekuperatora.

A my jesteśmy zdecydowani na reku i nie robiliśmy komina wentylacyjnego w kuchni.

Teraz zaczynają kłaść tynki, a my powinniśmy najpierw zrobić przepusty i pociągnąć kable.

Mam już dość tych fachowców. Mógł przynajmniej powiedzieć, że nie zrobi, a tak umawia się - nie przyjeżdza, przekłada spotkania i odwołuje.

Muszę teraz na gwałt szukać kogoć nowego.

Mam jedynie pocieszenie, że według przesądu, jak się odmawia kobiecie w ciąży, to się w domu myszy lęgną albo człowieka pech spotyka :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...