Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jakoś kobitki spać nie mogę :cry: .

Jest 01.30 a ja ciągle na chodzie. Nerw jakiś, czy co?

Wkrótce tj. myślę za 2 m-ce pierwsze wykopki u mnie na budowie.

 

Dom sama wymyślałam bo teren jak piękny tak i trudny. Ciagle jeszcze nie mogę się nadziwić, że w biurze projektowym tak gładko poszło i tylko dokonane zostały niewielkie kosmetyczne zmiany. Na tym etapie jestem zadowolona z osiągnięć ale co dalej?

 

Pewnie nie raz będę tu zaglądać ... mój Kochany dużo pracuje a ja od m-ca jestem na urlopie wychowawczym. Powoli przyzwyczajam się więc do roli BABY BUDOWNICZEJ tj. przynieś, wynieś, pozamiataj, sprawdź w internecie, zadzwoń, umów, ponegocjuj... itd.

Dlatego każde wsparcie mile widziane.

Która kobitka z okolic Rybnika i Jastrzebia to niech odezwie się na priv.

 

Solidaryzuje się z Wami i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylvia1 fajne pomysły na kuchnie. Bardzo mi sie podobają.

 

Mam tylko jedną uwagę do Ciebie, abys zastanowiła sie dobrze nad kuchenką w rogu. Takie rozwiązanie jest mało - praktyczne: po pierwsze gotować przy takim układzie moze tylko i wyłącznie jedna osoba. Nawet mąż nie pomoże Ci zamieszać bo nie będzie dostępu. Mam teraz taki układ i to jest wymysł diabła- dodam tez ze kuchnie mam bardzo małą, ale juz nie mogę sie doczekac kuchni w swoim domku

 

Wydaje mi sie ze lepszym rozwiazaniem bedzie kuchenka w tym samym ciągu co zlew - ale nie bezposrednio tez przy zlewie...

 

Pozdrawiam

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też słyszałam, że kuchenka w rogu to niezbyt dobry pomysł.

A ja po weekendowym przeglądzie sklepów meblowych dochodzę do wniosku, że podobają mi się tylko czerwone kanapy ;-) Tym samym zaczynam dojrzewać do kolorystyki czerwono-kremowo-beżowo-brązowej w części dziennej. Najpierw chciałam wszystko w odcieniach żółci-kremów itp. Ale żółty do czerwonego mi nie pasuje, a skoro tylko czerwone kanapy są fajne ;-), to zaczęłam powracać do mojej niegdysiejszej wizji zastosowania czerwieni. No, a do czerwieni wydaje mi się że pasują beże/brązy. No i tak sobie myślę, że czerwone kanapy i jakieś czerwone akcenty w kilku miejscach dadzą fajny, mocny efekt, a beże i kremy dadzą wrażenie przytulności. Do tego parę akcentów brązowych i chyba razem to wszystko trzymałoby się kupy. Kiedyś miałam wizję salonu w kolorach czerwono-biało-czarnych, ale obecnie myślę, że to dla mnie zbyt mało przytulne zestawienie. Co o tym wszystkim myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izi7 czerwono-biało-czarno

to dla mnie trochę za sztywno, biurowo

mi osobiście żle by się tak odpoczywało

Rzeczywiście czerwona kanapa może dać niezły efekt + jakieś tam drobiazgi, sama w sobie jako najważniejszy mebel w salonie przykuwa uwagę a jeśli do tego ten kolor- to dominacja gotowa. Jednak to wymaga odwagi jednocześnie stwarza zagrożenie że szybko się znudzi.

 

ja osobiście mam słabośc do kanap maślanych, jasnobeżowych (skóropodobnych np) i jeśli miałabym wyrazić swoją opini to prędzej zdecydowałabym się na neutralne kolory ale do tego np czerwone poduchy, co najwyżej czerwona pufa czy fotel.

Wiem że to może trochę zachowawczo ale jeśli kasy jest mało i raczej nie ma co liczyć na częstą wymianę tego mebla to trochę praktyczności -tania możliwość zmiany koloru, kształtu dominującego jest wskazana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod Ma Emi, zwłaszcza, że lubię częste zmiany.

 

sylwia1 ta najnowsza wersja kuchni bardziej mi się podoba (kuchnia i stół).

W jakich programach robiłaś ten projekt, jeden chyba z ikea, a drugi?

 

ale najnowsza tzn ta z wczoraj? robiłam projekt w PRO100 jedyny problem to wersja demo nie ma możliwości zapisywania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...