Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

Dobry wieczór miłe panie.

 

premiumpremium twój mąż to chyba z moim musiał wcześniej rozmawiać na temat bramy garażowej bo u mojego to nic nie było tak piękne jak właśnie brama do garażu. A muszę się pochwalić że okna i drzwi to są też piękne no ale niech im będzie garaż jest na pierwszym miejscu.

 

Tak tak, garaż jest najpiękniejszym elementem każdego domu. Garaż i wszystko z nim związane :) I dobrze, przynajmniej zachwycony bramą garażową nie będzie się wtrącał do wybierania glazury, paneli i mebli kuchennych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

tak dokładnie tak samo myślę a co do mebli kuchennych to już mam zrobione dwie wyceny tylko że projekty nie zawierają do końca tego co bym chciał mieć w swojej kuchni a ceny zabójcze ale to nic w porównaniu z wyceną mebli kuchennych mojego starszego brata . jak na razie to szukam dalej jakiegoś dobrego projektu z którego będę bardzo zadowolona no i cena żeby była przyzwoita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymyśliłam sobie juz 3/4 kuchni. Na jeden róg przy oknie nie mam w ogóle koncepcji...

A i muszę też jechać wyceny porobić, bo się za późno obudzę :)

 

sylvia namieszała mi w głowie ze zmywarką, chyba sie do niej przekonuję (do zmywarki ;) ) - ale mój mąż juz mi prawi kazania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to sobie tak myślę

że nie odpuszczę i zmywarkę - taką malutką to sobie "kupię"

a raczej pozwolę żeby ktoś mi kupił :wink:

podobno (sama nie mam to sie nie znam) taka niezaduza jest najlepsza, bo żeby do tej dużej zebrać komplet to sie schodzi, a impreski to co dziennie w domu się nie robi

chyba się nie robi

no nie wiem

może co drugi dzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sylvia namieszała mi w głowie ze zmywarką, chyba sie do niej przekonuję (do zmywarki ;) ) - ale mój mąż juz mi prawi kazania ;)

 

Nie rezygnuj ze zmywarki. Ja dopóki nie mieliśmy dziecka to niepotrzebowałam zmywarki, lubię zmywanie. Ale teraz to zlew wiecznie jest zajęty i marzę o zmywarce i to jak największej :lol:

Przy dziecku zmywarka to błogosławieństwo, poza tym tam zmywa w wysokiej temperaturze i naczynia są bardziej sterylne niż przy zwykłym zmywaniu ręcznym- to też jakaś zaleta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram, że lepsza jest zmywaka 60, zawsze się tego zbiera w domu i wtedy wystarczy nastawiać na noc.

 

A przy okazji się pochwalę, że 2 dni i mam całą instalację wodno-kanalizacyjną. Jak ja lubie taką robotę. Może przy firmie zapłacę trochę więcej, ale ile świętego spokoju :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszcie jeszcze o zmywarkach, więcej argumentów dla męża to wygrana z jego marudzeniem ;)

 

hahaha jak u mnie

choc ostatni pomszlismy na kopromis

moge kupic ale tylko Boscha lub Siemensa :-?

 

 

o mam 100postow jestem prawdziwy forumowicz :D

 

I to dumny forumowicz ;)

 

Jedynym przeciw-zmywarkowym argumentem męża jest jednorazowy zakup za kwotę powyżej 1000zł.

Muszę więc go zagadać. Albo postawić przed faktem dokonanym :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...