Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

u nas od początku było wiadomo, że będzie zmywarka. Nawet nie dyskutowaliśmy na ten temat :lol: zresztą mój małż jakoś tak nie sprzeciwia się nowej pralce czy zmywarce. Chyba szykuje jakąś bombę...plazmę 100 calową czy cuś :o :wink:

 

O Boże, będziecie mieli salę kinową w domu? :o :o :o

 

W przerwach między seansami będą wrzucać talerze do zmywarki 8)

Mój też takie "bomby" mi szykuje :wink:

 

Żeby czasem ode mnie bomby nie dostał ;) :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na temat plazmy naczytałam się różnych bzdur i wcale nie jestem przekonana czy warto wydawać kasę na taki telewizor

 

Ja tez nie jestem przekonana, czy warto na to wydawać kasę - na szczęście zakup telewizora planowany jest na po przeprowadzce (mój mąż ciągle ma nadzieję, że wystarczy nam pieniędzy na wykończenie wszystkiego - naiwniak :lol: ). A zmywarkę trzeba kupić razem z całą kuchnią :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogie Panie a czy rozważałyście zakup froterki? Kiedyś tak popularne w domach, teraz wracają odświeżone do łask. Mają je już w ofercie szanujące sie firmy agd. To całkiem fajne rozwiazanie do domu. Bezprzewodowe, ładowane akumulatory, odkurzają podłogę w pozycji stojącej i do tego nabłyszczają pięknie podłogi, szczególnie te z drewna, choć nie tylko. Podobają mi się też ceny tego sprzętu :lol: Nie trzeba wydawać majątku i już nigdy nie nabłyszczać na kolanach podłóg :lol: Ja jeszcze nie wybrałam modelu ale wiem, że chcę taką mieć :D

http://www.megamedia.pl/froterki-z

http://www.sklep.semigat.pl/x_C_I__P_2810124;2810001.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobietka kobietkę zrozumie jak nic!!!

Okazuje się, że nasi panowie to są przewidywalni aż do bólu ... hm... ale za to ich KOCHAMY .... a swoje ROBIMY....

 

Mój to ostatnio właśnie taką BOMBKĘ WYSTRZELIŁ :

Wieczór, dzieci śpią, lampka winka, nastrojowo i rozmawiamy hm hm-początkowo o budowie no i:

 

ON: Wiesz żonko ty dalej zajmij się tym kominkiem i CWU a ja postaram się o GADŻETY

JA: :o :o :o

ON: Tak właśnie się zastanawiałem którą ścianę możemy przeznaczyć na ekran do projektora

JA: :o :o :o

ON: Bo jak będziemy kłaść kable do nagłośnienia to od razu możemy pomyśleć o miejscu intalacji......

 

--------I TU NIE UDAŁO MU SIĘ DOKOŃCZYĆ :evil: bo wprawdzie u nas jest zmywarka ale ścierki kuchenne też są ... i wałek do ciasta... nie, nie, nie że się znęcam ALE>>>>>>>>>

 

I JAK TU NIE KOCHAĆ ..... a kino domowe to jeden z ostatnich wydatków więc i tak nie starczy na niego kasy, taki naiwniaczek z tego mojego mężusia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypadkowo byłam na takim szkoleniu dla handlowców, które organizowała jedna z firm i tam poznałam to cudo :lol: Po wariactwach z sidoluksem, ściereczkami z mikrofibry itp... naprawdę mam ochotę nabyć froterkę. Dodatkowo mnie przekonuje też funkcja odkurzania. Mimo, że froterki są niewielkiej mocy to do odkurzania powierzchni gładkich (drewno, płytki, psv) zupełnie wystarczą. No i oczywiście to polerowanie i połysk...mmmm... :lol: Ale muszę przyznać, że w sklepach trudno o froterki. Pewnie mają na zamówienia bo towar jeszcze mało u nas popularny. W innych krajach sprzedaż tego typu urządzeń bardzo wzrasta w ostatnim czasie. U nas chyba jeszcze ciąży w świadomosci widmo starej, ręcznej froterki, która zamiast sprzątać rozprowadzała kurz po całym domu :lol: http://cgi.ebay.pl/Stara-frotetka-do-podlogi_W0QQitemZ140085482530QQihZ004QQcategoryZ39119QQcmdZViewItem Jest różnica? :lol: :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypadkowo byłam na takim szkoleniu dla handlowców, które organizowała jedna z firm i tam poznałam to cudo :lol: Po wariactwach z sidoluksem, ściereczkami z mikrofibry itp... naprawdę mam ochotę nabyć froterkę. Dodatkowo mnie przekonuje też funkcja odkurzania. Mimo, że froterki są niewielkiej mocy to do odkurzania powierzchni gładkich (drewno, płytki, psv) zupełnie wystarczą. No i oczywiście to polerowanie i połysk...mmmm... :lol: Ale muszę przyznać, że w sklepach trudno o froterki. Pewnie mają na zamówienia bo towar jeszcze mało u nas popularny. W innych krajach sprzedaż tego typu urządzeń bardzo wzrasta w ostatnim czasie. U nas chyba jeszcze ciąży w świadomosci widmo starej, ręcznej froterki, która zamiast sprzątać rozprowadzała kurz po całym domu :lol: http://cgi.ebay.pl/Stara-frotetka-do-podlogi_W0QQitemZ140085482530QQihZ004QQcategoryZ39119QQcmdZViewItem Jest różnica? :lol: :lol: :lol:

 

Moje panie myślę że taką froterkę (strona z cytatu)to każdy mąż kupi razem z plazmą :lol:

 

pozdrawiam Mariusz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...