Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

no niestety umowa niewiele daje, chyba ze w sadzie. Najchetniej zabralabym te deski z budowy i go wywalila na zbity pysk. Co robic??

 

Jak wiesz, tez nie miałam wesoło i modliłam sie wrecz o to aby juz ekipy wiecej nie widziec... Jednak podobnie jak Ty byłam troche od nich uzależniona. My po prostu daliśmy im za dużo kasy :-? Jednak jesli Wy nie daliscie im aż tyle żeby nie opłacalo sie wziać innej ekipy, to ich wywalcie. A deski zabierzcie. A jakie to deski? Więźba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiezba. Wiem Betti, ze tez lekko nie maialas, ale mam nadzieje, ze to juz przeszlosc :)

No tak bym chciala zrobic, zabrac deski i ich wywalic. Boje sie tylko, zebym nie miala jakichs problemow przez to, bo oni je kupili.

A jesli chodzi o kase to chyba nie dalismy im za duzo. dostali polowe ceny, wiec zostaloby nam poprawic okna wstawic drzwi i brame, dokonczyc konstrukcje, polozyc blachodachowke, kominy, sciany wewnetrzne i wylewki.

Wydaje mi sie, ze nie jestesmy w plecy z kasa. Jak myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiezba. Wiem Betti, ze tez lekko nie maialas, ale mam nadzieje, ze to juz przeszlosc :)

No tak bym chciala zrobic, zabrac deski i ich wywalic. Boje sie tylko, zebym nie miala jakichs problemow przez to, bo oni je kupili.

 

A nie jest tak, ze np zapłaciłas im za więcej niz do tej pory zrobili? Jesli tak, to mozesz napisac jakies oświadczenie, ze "konfiskujesz" je na poczet wczesniejszej zapłaty za nie wykonane prace... Mi też grozili... że jak nie zapłace, to budowę spalą :o

 

A co ze zrobieniem więźby? Oni mieli to robić, prawda? Jakby nie oni, to dzwoniłas pod ten numer, który jakiś czas temu Ci dałam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, Betti to dobry pomysl z ta konfiskata desek. Mysle, ze mogloby to przejsc. Pod numer dzwonilam, wielki edzieki za namiary, facet zajety, ale kazal mi sie skontaktowac potem, wiec dzis wieczorkiem spróbuje jak z mezem obgadam sprawy.

 

Ok, a jak bedziesz potrzebowała kogoś do położenia potem dachu, to myślę, że bede mogła polecić Ci moją ekipę. Tzn, jutro kończą i wtedy zobaczymy jak kierbud oceni ich prace. W każdym razie my jesteśmy zadowoleni, nawet bardzo, ale wiesz, my to laicy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilam do Pana dekarza, bardzo sympatyczny, mam zadzwonic za tydzien, moze da rade :lol:

Co do tynków to jeszcze o tym nie myslalam. Kladlyscie moze folie na dach? ile placilyscie za metr takiej folii?

 

Co do dekarza, to rzeczywiście jest bardzo sympatyczny. I jak na razie załatwianie z nim interesów to sama przyjemnośc :wink: Wogóle nie jest problemowy. Nie wiem czy wszyscy tak robią, ale On codziennie przed przyjazdem do mnie na budowę, jechał po materiały dla nas, sam sie o wszystko starał i po tych wszystkich pozostałych budowlańcach, jest po prostu niesamowity. Co do Jego pracy, to też chyba jest dobrze, bo nie słyszałam od kierbuda jakichś negatywów. Ale tak jak mówiłam Ci wcześniej, jutro koniec i wtedy zobaczymy. No i zobaczymy jak to będzie z tym dachem po deszczu :wink: Chociaż w sumie to deszczy nie brakowało jak do tej pry :wink: i nie narzekamy :roll:

 

Co do folii to kładliśmy, ale nie pamiętam jaka to była :oops: Co do ceny, mam to w domu na fakturze, jak sprawdze to napiszę.

 

Gdzie zamawiasz dach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalam, zeby blachodachówke zamówie w Ambicie, ale musze jeszcze porównac ceny. Betti, a czy ten pan dekarz kladl Wam tylko blachodachówke, czy folie tez? Z tej radosci nawet go nie spytalam.

Teraz wszystko trzeba zaczyna od nowa, ale mysl o tym, ze juz wiecej nie zobacze tego palanta jest pocieszajaca :)

Mam jeszcze pytanko co do drzwi wejsciowych i bramy garazowej - tanie i dobre :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalam, zeby blachodachówke zamówie w Ambicie, ale musze jeszcze porównac ceny. Betti, a czy ten pan dekarz kladl Wam tylko blachodachówke, czy folie tez? Z tej radosci nawet go nie spytalam.

Teraz wszystko trzeba zaczyna od nowa, ale mysl o tym, ze juz wiecej nie zobacze tego palanta jest pocieszajaca :)

Mam jeszcze pytanko co do drzwi wejsciowych i bramy garazowej - tanie i dobre :wink:

 

Dekarz kładł nam łaty, folię, kontrłaty, blachodachówke, zamontował 2 okna, 2 wyłazy dachowe, orynnowanie i stopnie kominiarskie. Cena 19zł/metr2, ale z tego co wiem, ceny juz są wyższe. Przynajmniej 22/metr2.

 

I jak najszybciej spotkaj się z Nim i podpisz umowę. On stara sie wywiązywać z umowy. Piszę 'stara" bo my mielismy podpisany koniec na 28.02 jednak jak widać troche sie przeciągnęło. Nie jest to jednak z Jego winy, ale z powodu warunków.

 

Z tego co wiem, po nas ma chyba zaklepane 2 budowy. Ale mogę o czymś nie wiedzieć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betti, 2 dni opóznienia to zadne opóznienie :wink: Faktycznie facet ma teraz robote na dwa tygodnie, a potem inna, ale powiedzial, ze wolalby nasza, bo tamta to taka dlubanina. Zadzwonie jeszcze do niego i spróbuje go naciagnac na umowe :)

 

Powodzenia w takim razie i informuj o postępach :)

 

Co do drzwi i bramy to jeszcze nie wiem :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilam do Pana dekarza, bardzo sympatyczny, mam zadzwonic za tydzien, moze da rade :lol:

Co do tynków to jeszcze o tym nie myslalam. Kladlyscie moze folie na dach? ile placilyscie za metr takiej folii?

 

kładłam folię mam marmę dachova 3 ceny nie pamiętam

co ciekawe z parametrów wyszło mi że jest lepsza niż tyvek :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...