Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

Czytam o tynkach i jak na razie to dla mnie abstrakcja:)

Znalazlam kierownika budowy, i z jednej strony jestem szczesliwa a z drugiej zalamana. Okazuje sie, ze poprzedni kierownik budowy zatwierdzil m.in. krzywa scianke, sle polozona rure kanalizacyjna, zle wstawona ekna, poprzerywane zbrojenia w wiencach i za slaba konstrukcje dachu :o praktycznie wszystko do poprawy. Myslalam, ze bede ryczec jak tego sluchalam. Plus jest jednak taki, ze mamy fachowca, ktory te bledy wylapal zanim bylo za pózno.

Betti, z Panem dekarzem jestesmy umówieni, zrobi nam dach i obiecal pomóc w zalatwianiu materialów ze znizka :) niestety dach mial robic za dwa tygodnie, ale trzeba poprawiac konstrukcje wiec nam sie termin przesunie.

To tyle, kupilam wczoraj nerwosol, bo spac nie moge.

Pozdrowienia dla wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Czytam o tynkach i jak na razie to dla mnie abstrakcja:)

Znalazlam kierownika budowy, i z jednej strony jestem szczesliwa a z drugiej zalamana. Okazuje sie, ze poprzedni kierownik budowy zatwierdzil m.in. krzywa scianke, sle polozona rure kanalizacyjna, zle wstawona ekna, poprzerywane zbrojenia w wiencach i za slaba konstrukcje dachu :o praktycznie wszystko do poprawy. Myslalam, ze bede ryczec jak tego sluchalam. Plus jest jednak taki, ze mamy fachowca, ktory te bledy wylapal zanim bylo za pózno.

Betti, z Panem dekarzem jestesmy umówieni, zrobi nam dach i obiecal pomóc w zalatwianiu materialów ze znizka :) niestety dach mial robic za dwa tygodnie, ale trzeba poprawiac konstrukcje wiec nam sie termin przesunie.

To tyle, kupilam wczoraj nerwosol, bo spac nie moge.

Pozdrowienia dla wszystkich :)

 

A rozmawiałaś z dekarzem na temat przesunięcia terminu? Może jemu też coś sie przesunie, albo weźmie jakąs następna robotę i po niej zacznie u Was?

A z nerwosolem nie przesadzaj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Beti, oczywiscie od razu do niego zadzwonilam, wezmie inna robote. Dzis jestesmy umówieni na wstepna pogawedke na budowie :)

Nerwosolek na wieczór wzielam bo spac nie moglam przez tego palanta.

Dziewczyny macie juz gotowe scianki dzialowe? Jesli tak to kiedy stawialyscie na chudziaku czy wylewce? I czy to prawda, ze trzeba ukladac instalacje ogrzewania na chudziaku jesli chcemy miec ogrzewanie podlogowe? bo cos mi sie nie zgadza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beti, Zytulina piekne te Wasze dachy :p

Agutek, daj znac jak wrazenia po przeprowadzce :wink:

 

U nas wczoraj na budowie przezylismy szok. Nasz budowlaniec od siedmiu bolesci ma wstrzymane prace a budowal sobie w najlepsze, bo stwierdzil, ze "boi sie, zeby nam nie napadalo do domu" :o

Cala zime sie nie martwil, ze nam napada, a teraz zaczal. Taki to umartwiony jest ostatnio :roll:

 

Okna w kolorze orzecha, a elewacja jeszcze nie wybrana, ale jakis kolorek delikatny, piasek, oliwka, albo ecru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...