Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

Płytki tez warto wczesniej przemyśleć, bo niby tego dużo ale tak naprawdę to często nie ma ich w sklepie i trzeba zamawiać i czekać.

Wracając do drzwi zewnętrznych to mogłybyście zdradzić jakie wybieracie i jakie sa ich rozmiary. Może znajdę drzwi które okażą sie "typowe" do naszego domu :wink:

 

A zapomniałam napisać, że wkurza mnie też okolica naszego domku. Śmieję się, że to chyba dom Shreka "na bagnach". Jak jest u was?

 

CMYK Dziękujemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cmyk, dziękujemy :lol:

E.kala...płytek nie wybieram, bo nie mam jeszcze ścianek działowych.

Odnośnie drzwi, upatrzyliśmy sobie drzwi Inter door, bo jest tam super okleina grusza...cen anas zabiła, zaczęłam kombinowac z fv na tatę, żeby odliczyc cały vat, żeby było coś taniej. Koszt 5 szt drzwi to 7000,00...

Wczoraj przez przypadek podjechałam do salonu drzwi, gdzie wystawione były nowe drzwi DRE, kolekcja z marca. I była tam podobna okleina tylko nazwa wiśnia. pani zrobiła mi wycenę i okazało się, że drzwi będą kosztowały 2700,00 :o spytałam się o jakość, różnicę w wykonaniu. Powiedział mi, że Inter door to górna półka, ale nie warta tej różnicy w cenie. 5 TYŚ!!!

Drzwi o wym. 90x210

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do drzwi, to jak narazie wiem na 90%, ze wejsciowe weźmiemy Gerde. Ale to jest 90%... Nie wiem czy nie ma innych drzwi w niższej cenie, ale równiez dobrych :-?

 

e.kala bardzo ładne te płytki, tez mi sie podobają :) Ja wybrałam do jednej łazienki Cersanit Symfonia,

 

co z drugą, to jeszcze nie wiem :-?

 

e.kala, my droge tez mamy fatalną :evil: Auto zostawiam jakieś 400 metrów od działki i lezę na piechote :evil: :evil: :evil: Staramy sie cos z nia zrobić, ale jakoś nie widac efektów :cry: A poszło w ta drogę 20 000...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez Was Kochane Kobietki my plec brzydka nie dalibysmy sobie rady w budowaniu to Wasz urok przekonuje upartych i wrednych robotnikow ze wszystko sie da zrobic. To Wasz gigantyczny wklad w elementy wykonczenia powoduje ze dom staje sie domem i czujemy ze jest nasz jedyny niepowtarzalny. Wasz zmysl kolorystyczny nas zadziwia i przekonujemy sie ze szary to nie szary a bialy ma odcien niebieskiego.

I nie kazda kobieta to blondynka jak nie kazdy mezczyzna to silny i czuły macho.

Kochamy Was i Podziwiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłam styropian na elewacje i posadzkę. Wyszło bagatela :evil: 8436... :-? :-? :-?

 

Dlaczego to wszystko jest tak cholernie drogie???

 

A jaki zamówiłaś na posadzkę i ile kosztuje? Ile dajesz styropianu na dole pod wylewkę? Jeżeli chodzi o ceny to faktycznie mozna oszaleć. Ale jak juz zbudujemy ten dom to będziemy mieć drogą nieruchomość 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłam styropian na elewacje i posadzkę. Wyszło bagatela :evil: 8436... :-? :-? :-?

 

Dlaczego to wszystko jest tak cholernie drogie???

 

A jaki zamówiłaś na posadzkę i ile kosztuje? Ile dajesz styropianu na dole pod wylewkę? Jeżeli chodzi o ceny to faktycznie mozna oszaleć. Ale jak juz zbudujemy ten dom to będziemy mieć drogą nieruchomość 8)

 

Na elewacje frezowany 15cm w cenie 114netto m/3, na posadzkę 5cm w cenie 137netto m3. Na dół pod wylewkę dajemy 10cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!

 

A ja mam wytynkowane dwa pokoje, a dwa kolejne "robią się" dzisiaj :)

I nasz dom zaczyna wyglądać jak DOM 8) :wink:

 

 

mam pytanie jakie tynki robisz bo u mnie mają robić w przyszłym tygodniu ale jeszcze nie wiem jakie mamy zrobić po prostu nie umiem się zdecydować czy gipsowe czy cementowo- wapienne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisia byliśmy oglądać drzwi wejściowe. Gerda WX 20 za 2230 brutto. Można znaleźć coś tańszego? Może wiecie?

 

Można.

 

http://kmt.com.pl/

 

Widzieliśmy drzwi KMT PLUS z przeszkleniem - piękne i porządne te drzwi, nad nimi się zastanawiamy.

 

I zastanawiam się, jakie autko sobie sprawić ;) :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...