Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

aldio, pamiętaj o zasadzie trójkąta: kuchenka, lodówka i zlew powinny być na planie trójkąta, to jest najbardziej ergonomiczne rozwiązanie. JoShi, to faktycznie szkoda, że nic się nie da zrobić w sprawie kuchni, bo to nieporównywalnie lepsze gotowanie, zarówno jeśli chodzi o smak, jak i o komfort szefa kuchni. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zgadzam się, że trójkąt jest najwygodniejszy (odległości mam mniejsze niż 2 metry).

Dlatego planując kuchnię uparłam się że ma być zabudowa w U. Na prawo od wejścia jest kuchnia (z szafkami po bokach by można coś odstawić), potem blat, zlewozmywak, blat i lodówka (prawie na przeciwko kuchni). Stół jest osobno, mam nadzieję że blatów będzie dość i pojemności w szafkach też.

Na dziś myślę by lodówkę dać bliżej blatu i drzwi do niej otwierać od strony zlewu (wcześniej miała być na przeciwko kuchni, bardziej od stołu), co o tym myślicie?

Zastanawiam się czy przegapiłam coś, co mogłoby jeszcze ułatwić życie w kuchni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, kalosze super :) może rzeczywiście czas się zaopatrzyć bo... kurde jakoś niedługo chyba się u mnie to wszystko ruszy... dziś miałam spotkanie na działce z panią kierownik i panem majstrem, który stwierdził, że on już może w przyszłym tygodniu zaczynać... :o Tylko sobie w poniedziałek dołek wykopie i zobaczy czy się woda nie zbiera.. jak będzie ok to w sumie może zaczynać... :) Rety, jestm w szoku, cieszę się i boję jednocześnie :) To wszystko tak nagle tempa nabrało... wtorek kredyt podpisuję i właściwie zaraz potem rusza budowa... Chyba jeszcze to do mnie nie dotarło :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że te kalosze to nieodzowny element tegorocznego sezonu budowlanego :wink:

Od czegoś trzeba zacząć jak się jeszcze nawet fundamentów nie ma :lol: :-? :lol: :wink:

Że tak powiem, głupawka mnie nachodzi z braku pracy 8)

To nie głupawka, teraz mi uświadomiłaś że ja naprawdę muszę je kupić :D i to będzie wyposażenie samochodu bo wracając z mężem samochodem z pracy budowę mamy po drodze, więc chciał nie chciał pewnie zawsze zajedziemy :o

Już się widzę w kostiumiku i kaloszach (ale te wloskie niczego sobie) :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno wstałam... Ale pospałam!!! :lol:

Co do kaloszy to bardzo mi się podobają :lol: Muszę i ja jechać do swojego murarza dogadać szczegóły. Może do piątku zakończę gromadzic papiery i mógłby geodeta wkroczyć z palikami :lol: A wtedy to mam nadzieję, że już poleci :lol:

Jakoś nie umię sobie wyobrazić tego domu :roll: Nie widzę ani ustawienia, ani też nie mam pomysłu na ten dom. Narazie babrać się zamierzam w betonie i może dopiero jak już staną ściany będzie mi łatwiej pomyśleć o wykończeniówce. Obecnie to czarna magia dla mnie. Już nawet nie wiem co mi sie podoba, w jakich wnętrzach czuje sie dobrze :lol: Jedyne co jest pewne to pokój córki nastolatki w stylu glamour :wink: Ala jak będzie wyglądał to też nie wiem :lol: Zamówione jest tylko okrągłe łóżko :wink: Aksamity, puszystości, złocone przecierki, buduarowe ściany... 8) Może macie jakieś podpowiedzi co jeszcze łączy się nierozerwalnie z tym stylem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...