Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

gratuluję wszystkim okien i drzwi :-)

Wklejcie zdjęcia drzwi - chętnie pooglądam. My zamontowaliśmy tymczasowe, bo robotnicy jeszcze przez parę miesięcy się u nas pokręcą, więc prawdopodobieństwo zniszczenia jest duże. Tak więc na razie szukam inspiracji ;-)

 

beti555 gratulacje. Moje okna jeszcze czekają na drzwi. Napisz czy okna montowane sa od razu tak solidnie czy też po zamontowaniu czeka nas spanie na budowie :cry:

 

A czemu nie miałyby być od razu solidnie zamontowane? U nas montaż był solidny :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkie budujące kobiety :)

 

My ruszyliśmy wczoraj i w związku z tym mam do Was pytanie:

co należy wrzucić w fundamenty? Chodzi mi o zwyczaje- słyszałam, że pieniadze i co jeszcze?

 

Wiem, że to gdzieś tu na forum było ale kopię i kopię i nie mogę znależć.

 

Pomożecie? :)

 

Pozdrawiam

 

wg przesadu to jajko ze świećonki - ma utrzymac pieniadze w domu i dostatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowalik, przerazasz mnie! A my nie jestesmy w stanie kupic wczesniej bloczkow bet tylko jak dostaniemy kredyt, juz sie boje co to bedzie w sierpniu, czy nasza ekipa nas nie wykoleguje, bo bedzie musiala czekac.

 

Witam

A ja chciałabym zacząć za miesiąc, ale powiedzcie kobiety skąd tu wziąć materiały budowlane, gdzie tylko zadzwonię nie ma i nie będzie, albo jęsli to w cenie z nieba raczej z kosmosu i każą czekać do pół roku. Interesuje mnie juz praktycznie gazobeton lub ytong, co będzie....

 

dzięki z góry za pomoc.

 

Pozdrawiam i życzę Nam wszystkim pełnego placu robót heh

 

dobrze ze u nas jest wszystkiego pod dostatkiem, nawet za lezakowanie nie płace :)

 

u Was to znaczy GDZIE???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowalik

 

 

z betonem komorkowym sa problemy tego bialego nie ma prawie nigdzie , ponoc w obi pojawil sie ytong ale za 11.30, porotherm juz duzo latwiej kupic, jakos dziwnie pojawil sie w hurtowniach wraz z kolejna podwyzka :(

 

Pozdrawiam

 

marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie budujące kobiety :)

 

My ruszyliśmy wczoraj i w związku z tym mam do Was pytanie:

co należy wrzucić w fundamenty? Chodzi mi o zwyczaje- słyszałam, że pieniadze i co jeszcze?

 

Wiem, że to gdzieś tu na forum było ale kopię i kopię i nie mogę znależć.

 

Pomożecie? :)

 

Pozdrawiam

 

Pomożemy :lol:

Ja na przykład wrzuciłam w fundamenty butelkę, do której włożyłam wydruk pierwszej strony naszego dziennika budowy oraz wydruk strony startowej z Onetu z dnia zalewania ław. Tak dla potomności 8) :D

 

Ja jeszcze słyszałam że albo złotą monetę w fundament albo 1 grosz w każdy róg domu

 

Gratuluję ładniutkich okien oraz trzymam kciuki za szybkie odebranie PnB :p

 

O monetach w każdy róg domu słyszałam, wiem też, ze powinno się wódką polać każdy róg domu (cóż za rozrzutność ;) ), wrzucanie listów dla potomnosci, wydruków itp też jest fajne :)

 

Ja osobiście wrzuciłam w fundamenty cegłę, którą dostałam od przyjaciółki z okazji ślubu cywilnego 8)

Cegła miała być wmurowana w ścianę, ale budowalismy z innego materiału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie budujące kobiety :)

 

My ruszyliśmy wczoraj i w związku z tym mam do Was pytanie:

co należy wrzucić w fundamenty? Chodzi mi o zwyczaje- słyszałam, że pieniadze i co jeszcze?

 

Wiem, że to gdzieś tu na forum było ale kopię i kopię i nie mogę znależć.

 

Pomożecie? :)

 

Pozdrawiam

 

wg przesadu to jajko ze świećonki - ma utrzymac pieniadze w domu i dostatek

 

 

Ubiegłorocznego jaja jakoś nie posiadam, a nowe już po fundamentach :wink: , mówi się trudno. Podpowiedziano mi polne kamienie po rogach- swoją drogą chciałabym wiedzieć co mają zapewniać i symbolizować i pieniadze -to na pewno będzie.

 

Wszystkim serdecznie dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za rady i wsparcie

 

 

ivozelka gratuluję, nie zerknęłam skąd jesteś ale na GK jest nas czwóreczka rozpoczynająca w tym tygodniu budowę -może do nas dołączysz? Zapraszamy :)

 

 

Mam jeszcze pytanie, co można odliczyć VAT / jakie usługi, materiały/?.

 

Pozdrawiam

Dzięki za zaproszenie, będę do Was zaglądać, a mieszkam ho,ho, a może i dalej od Was :D a wykaz materiałów jest chyba w rozporządzeniu Ministra Finansów :oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za rady i wsparcie

 

 

ivozelka gratuluję, nie zerknęłam skąd jesteś ale na GK jest nas czwóreczka rozpoczynająca w tym tygodniu budowę -może do nas dołączysz? Zapraszamy :)

 

 

Mam jeszcze pytanie, co można odliczyć VAT / jakie usługi, materiały/?.

 

Pozdrawiam

Dzięki za zaproszenie, będę do Was zaglądać, a mieszkam ho,ho, a może i dalej od Was :D a wykaz materiałów jest chyba w rozporządzeniu Ministra Finansów :oops:

 

Nie ważne gdzie się mieszka, ważne żeby sobie pomagać i wspierać się wzajemnie :)

 

Pozdrawiam serdecznie pa pa

 

mayland

 

Wielkie dzięki dobra kobieto :p

 

pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...