Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

dziewczyny nie zazdrościć ja też nie mogłam się doczekać a teraz nie mogę się doczekać tynków...

 

A widzisz, ja nawet nie wiem jakie tynki robić (czytaj: czy wogóle :evil: )

ja mam prosty wybór: brak prądu skutecznie usuwa z możliwości wyboru wszelkie poza ręcznymi... :roll:

 

Ja mam ręczne i jestem bardzo zadowolona :)

I mam już takie fajne rurki rozprowadzone po podłogach, a od poniedziałku zaczną robić podłogówkę :)

 

I wczoraj wybralismy część płytek oraz paneli. Wreszcie coś dla mnie 8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobietki kochane poradzcie pls...

 

Jakie macie w projekcie wysokośc drzwi wew?

 

Ja mam 205 cm ale majster mówi ze powinno byc 210 cm?

 

W razie co jest jeszcze czas zeby zmienic

 

Z gory dziekuje za pomoc

 

Ja mam w projekcie 200 a chodząc po targach okazało sie że standardowe drzwi niedrewniane to wysokość 210. Tylko drewniane możesz zamówić na taką wysokość jaką chcesz co nie powoduje dodatkowych kosztów. Zaś niedrewniane to już problem.

 

 

Bardzo dziękuje. Na Was zawsze można liczyć. Zmienię na 210 cm

 

A wszystkim gratuluję postępu prac.

 

U nas murują od środy. Mury już całkiem spore. Zapraszam do dziennika:)

 

Pozdrawiam serdecznie

 

 

 

dzień dobry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlugo czekalyscie na pozwolenie na budowe - ja jestem w trakcie zalatwiania papierkow - warunkow zabudowy oraz warunkow technicznych - i mam nadzieje ze uda nam sie rozpoczac budowe jeszcze w tym roku

 

Warunki zabudowy - 4 miesiace + uprawomocnienie

 

pozwolenie na budowe - 20 dni + 14 uprawomocnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój wykonawca wczoraj sobie wykopał dołek na działce no i na głębokości ok. 1 metra zastał wodę. Stwierdził, że i tak jest ok, bał się, że będzie ona wyżej. W każdym razie muszę nieco zaczekać na rozpoczęcie robót, wstęnie umówiliśmy się na srodę - czwartek po świetach :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja juz myslalam ze zloze papiery na pozwolenie w poniedzialek, ale bedzie dobrze jak zloze w przyszly poniedzialek :-((( Juz chodze w nerwach, czas leci, ile bedziemy czekac na pozwolenie???? Umowe z wykonawca mamy podpisana na sierpien, nie ruszymy bez kredytu, czy zdazymy? Podobno papiery sa kompletne na pozwolenie, gosc ktory nam to robi pracuje w urzedzie gminy ale innym, zwyczaje moga byc inne. Niby gotowe ale jeszcze mi tego nie dał...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja juz myslalam ze zloze papiery na pozwolenie w poniedzialek, ale bedzie dobrze jak zloze w przyszly poniedzialek :-((( Juz chodze w nerwach, czas leci, ile bedziemy czekac na pozwolenie???? Umowe z wykonawca mamy podpisana na sierpien, nie ruszymy bez kredytu, czy zdazymy? Podobno papiery sa kompletne na pozwolenie, gosc ktory nam to robi pracuje w urzedzie gminy ale innym, zwyczaje moga byc inne. Niby gotowe ale jeszcze mi tego nie dał...

 

To jakoś dziwnie są gotowe, skoro nie moze ich Wam dać... :-? Moze kręci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie, bo solidny gosc jest na pewno - sprawdzony przez niejednego znajomego. Tez myslalam na poczatku ze jest niesolidny, ale nie.Tylko wczoraj mial jakies watpliwosci, bo znalazl w notatkach - dodatkowy szyb w kominie i mial watpliwosci. mam ksero tego, takze jest zrobione. Chcial mi dowiesc papiery do domu, ale nie mialam sie z nim jak umowic jutro. Wole od niego odebrac to w poniedzialek sama. Tylko juz od dwoch tyg stresuje sie ile to czekanie na pozwolenie w Kartuzach bedzie trwalo. Jak na razie wszystko w Kartuzach w Starostwie i w gminie w Żukowie byo szybciutko zalatwiane, nawet przed przewidywanym czasem, mam nadzieje ze bedzie tak dalej...

 

Beti, gratuluje stanu zamknietego, macie juz tez alarm? a monitoring tez?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny! Czytam i czytam różne wątki, i dojrzałam do budowy!! :roll: Co prawda mój mąż nie przejawia takiego entuzjazmu jak ja, ale z czasem może się zarazi? :lol: W każdym razie papiery rozniosłam i czekam na pozytywne rozpatrzenie :lol: :roll:

Pytanie do Beti: czy dokonywałaś jakieś zmiany w projekcie? Bardzo podoba mi się Twoj domek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlugo czekalyscie na pozwolenie na budowe - ja jestem w trakcie zalatwiania papierkow - warunkow zabudowy oraz warunkow technicznych - i mam nadzieje ze uda nam sie rozpoczac budowe jeszcze w tym roku

 

Witaj Krajanko! A gdzie macie dzialeczke w Olsztynie- ja pochodze z Olsztyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlugo czekalyscie na pozwolenie na budowe - ja jestem w trakcie zalatwiania papierkow - warunkow zabudowy oraz warunkow technicznych - i mam nadzieje ze uda nam sie rozpoczac budowe jeszcze w tym roku

 

Warunki zabudowy - 4 miesiace + uprawomocnienie

 

pozwolenie na budowe - 20 dni + 14 uprawomocnienie

 

to straszne - aztak dlugo - wychodzi na to, ze moze w sierpniu zaczna budowe :( az tak dlugo mam czekac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie, bo solidny gosc jest na pewno - sprawdzony przez niejednego znajomego. Tez myslalam na poczatku ze jest niesolidny, ale nie.Tylko wczoraj mial jakies watpliwosci, bo znalazl w notatkach - dodatkowy szyb w kominie i mial watpliwosci. mam ksero tego, takze jest zrobione. Chcial mi dowiesc papiery do domu, ale nie mialam sie z nim jak umowic jutro. Wole od niego odebrac to w poniedzialek sama. Tylko juz od dwoch tyg stresuje sie ile to czekanie na pozwolenie w Kartuzach bedzie trwalo. Jak na razie wszystko w Kartuzach w Starostwie i w gminie w Żukowie byo szybciutko zalatwiane, nawet przed przewidywanym czasem, mam nadzieje ze bedzie tak dalej...

 

Beti, gratuluje stanu zamknietego, macie juz tez alarm? a monitoring tez?

 

Jak solidny, to dobrze :D

Co do spraw alarmowych, robimy to jutro. Najprawdopodobniej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...