Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja sobie tak obmyśliłam, że do końca czerwca postawię i nakryję. Potem VII-VIII to czas na instalacje i tynki, poddasze. Wrzesień okna i glazury. Jak tylko bedzie można to podłogi drewniane. Na końcu, może X lub XI tynki zewnętrzne i ewentualnie kostka.

Wiem, że ambitny plan :cry: Ale od września nie będę miała gdzie mieszkać wiec tempo, tempo, tempo...

Czy sie uda? Nie wiem. Za to większosć mi mówi, że sie nie uda zamieszkać na święta :lol:

Mam podobny plan tylko jestem troche przed Tobą bo u nas jutro :o mają zacząć kopać :D ale widzę że nie tylko ja jestem optymistką :p będę Ci kibicować :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwozelka ja ok 20.04 mam mieć już fundamenty :lol: Dziś murarz był zobaczyć działkę. W poniedziałek mam dostawę cementu, we wtorek stali a w środę pustaki. 17.04 bloczki. We wtorek mam jeszcze sprawę u notariusza. W tym tygodniu muszę jeszcze pogadać z firmą od poś, ustalić lokalizację na działce.

Na koniec przed świetami dwa kastingi na wykonawcę dachu :lol:

Jak się nie pos....am to do świat dożyję :roll: :lol:

Odpocznę po świętach... :wink:

Aaaa!!! Nie odpoczne bo wejdą murarze :lol:

Nie lubię monotonii... 8)

 

Odnośnie okien to pomijajac ich wypaczenie (w przypadku drewna) upatruję jeszcze jedną korzyść ich późniejszego wstawienia. Mianowicie - niech wiatr hula po chałupie i wietrzy świeże tynki :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie tak obmyśliłam, że do końca czerwca postawię i nakryję. Potem VII-VIII to czas na instalacje i tynki, poddasze. Wrzesień okna i glazury. Jak tylko bedzie można to podłogi drewniane. Na końcu, może X lub XI tynki zewnętrzne i ewentualnie kostka.

Wiem, że ambitny plan :cry: Ale od września nie będę miała gdzie mieszkać wiec tempo, tempo, tempo...

Czy sie uda? Nie wiem. Za to większosć mi mówi, że sie nie uda zamieszkać na święta :lol:

Mysle, ze jesli warunki beda Wam sprzyjaly, to sie uda ;)

My zaczelismy budowe w drugiej polowie lipca, a od 17 marca juz mieszkamy. Czyli zajelo nam to ok. 8 miesiecy. A mielismy jeszcze opoznienie z winy budowlancow. :-? Coprawda warunki sa surowe, ale to nasz domek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariuszdro... oj będzie się działo :wink: Ale jak już postawię, to koniecznie musicie przyjechać na to piękne Mazowsze i sprawdzić naocznie, by mieć pewność, że stoi 8) :lol: Zapewniam nocleg w pokoju gościnnym :lol:

 

Agnieszko Kusząca :lol: czyżby przedświąteczna tolerancja bliźniego? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mayland przy dobrym układzie fachowców to się uda... u nas gdyby nie brak prądu to pewnie byśmy wykończeniówkę zaczęli zaraz pod dachu (czyli w listopadzie) , a że zakładamy na wykończeniówkę ok 3-4 mies to byśmy byli w okolicy przeprowadzki. Ale nastaw się na to, że szybka wykończeniówka= uzgadnianie wielu ekip na raz= wielki stres i nerwówa... :-? wiem coś o tym bo u nas w ciągu 2,5 tyg były 5 ekip... za to mamy sporo zrobione:

okna

drzwi wejściowe

elektryka

hydraulika+kanalizacja

alarm

przewody do rekuperatora

przewody do centralnego odkurzacza

przewody do DGP

zamówiony styropian na ocieplenie i wełna

jutro lub we wtorek wchodzą tynkarze poprawka tynkarze najwcześniej w środę wejdą :evil:

umówiony Pan od C.O.

umówiony pan od wylewek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acca5 przykro mi :cry: Sama posiadziłam własnemi rencami 70 iglaków. Gdy jeden obumarł było mi szkoda. Doskonale Cię rozumię i współczuję. O złodziejskich zwyczajach się nawet nie wypowiadam... :evil: :evil: :evil:

Na pocieszenie dodam, że akurat jest sezon na zieleninki więc może uda Ci się zaopatrzyć w nowe w rozsądnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...