Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

a ja na studiach świadomie byłam w ciązy i całkiem dobrze mi się działo.. jak urodziłam to byłam na ostatnim roku studiów i troche było ciężko ale jak człowiek wie ,że musi to tak sobie poukłada, że lepiej mu się ze wszystkim zebrać niż wcześniej jak był sam :lol:

 

Teraz jak jestem na wychowawczym to jestem bardziej leniwa niż wtedy kiedy pracowałam :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A ja mam juzka, który się sam zaplanował :)

Tzn my bardzo chcielismy dzidziusia, ale nie wiedzielismy do końca, czy wypada - jesteśmy po ślubie cywilnym. Kościelny w przyszłym roku :lol:

 

No i sie okazało, ze wypada ;)

 

GRATULUJE

 

ja teraz tez wychodze z zalozenia ze jakbym zaszla w ciaze na studiach to nic zlego by sie niestalo, ale nie zaszlam, wiec teraz sie zastanawiam - a bardzobym chciala - tylko musze poczekac na przedluzenie umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam juzka, który się sam zaplanował :)

Tzn my bardzo chcielismy dzidziusia, ale nie wiedzielismy do końca, czy wypada - jesteśmy po ślubie cywilnym. Kościelny w przyszłym roku :lol:

 

No i sie okazało, ze wypada ;)

 

GRATULUJE

 

ja teraz tez wychodze z zalozenia ze jakbym zaszla w ciaze na studiach to nic zlego by sie niestalo, ale nie zaszlam, wiec teraz sie zastanawiam - a bardzobym chciala - tylko musze poczekac na przedluzenie umowy

 

czekaj tatka latka..zabieraj się do roboty i to już!!!! :lol:

co do przedłużenia umowy to coś ci opowiem..moja koleżanka pracowała w szpitalu jako położna ma syna , który teraz chodzi do 1 klasy , czekała na przedłużenie umowy i...już myślała, że teraz to już a ...pan dyr powiedział, że na 3 kolejne lata na czas określony jak spytała dlaczego nie na okres nieokreślony to stwierdził, że takie umowy to on daje tylko zakonnicom... :-?

A ja jak mój starszy miał 4 lata zaczęłam pracować po niecałym roku pracy dyr wezwała mnie na rozmowę, że jeszcze za krótko się znamy, żeby przedłużać umowę na czas nieokreślony, więc podpisze jeszcze na jeden rok...po kilku dniach dowiedziałam się, że jestem w ciązy :-? :D jak jej to powiedziałam to ...na drugi dzień stwierdziła, że mi przedłuży na czas nieokreślony , żebym spokojnie mogła siedzieć z dzieckiem na macierzyńskim i wychowawczym :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wole teraz prace utrzymac budowa domu jest kosztowna, a male dziecko to werek bez dna - gdybym nie miala pracy ciezko byloby nam sie utrzymac

 

Ja jestem na zwolnieniu lekarskim, mąż pracuje - zmienia pracę na dodatek.

Jak odchowam juzka, to pójdę pracować i za jakieś kilka latek pomyślę o juzku II ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...