Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

Witajcie mamuśki (obecne i przyszłe :wink: ). Ja tez długo nie mogłam sie zdecydować na dzidziusia -najpierw studia jedne, drugie. Potem zmieniłam prace i po pół roku zaszłam w ciążę (baaardzo chcianą). I jakoś dałam radę. małe dziecko, praca do nocy, worki pod oczyma, wieczne zmęczenie. Ale warto - polecam wszystkim zastanawiającym się - nigdy nie ma odpowiedniego momentu. Po wprowadzeniu sie do domu będziemy się starać o rodzeństwo dla naszego maluszka. Zgodnie z zasadą - nowy dom - nowe dziecko. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie mamuśki (obecne i przyszłe :wink: ). Ja tez długo nie mogłam sie zdecydować na dzidziusia -najpierw studia jedne, drugie. Potem zmieniłam prace i po pół roku zaszłam w ciążę (baaardzo chcianą). I jakoś dałam radę. małe dziecko, praca do nocy, worki pod oczyma, wieczne zmęczenie. Ale warto - polecam wszystkim zastanawiającym się - nigdy nie ma odpowiedniego momentu. Po wprowadzeniu sie do domu będziemy się starać o rodzeństwo dla naszego maluszka. Zgodnie z zasadą - nowy dom - nowe dziecko. :D

 

My tez w nowym domku chcemy mieć jeszcze jedną dzidzię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałam urlop od uczenia studentów na czas pamperów Toli. Mój profesor oznajmił mi, że on wie że są 3 i dotąd jak młoda będzie ich używać mam wolne. Bardzo się zdziwił jak powiedziałam mu, że są i 6 :D :D :D A prawda jest taka, że nie stać mnie na pracę na UW. Domu z pensji asystenckiej nie zbuduję. A na szminkę to wolę zarobić sama niż brać od męża Ja mam różnić 10 lat po między moimi kobitkami, różnica jak dla mnie bomba. A moim zdaniem dzieciaków nie wolno planować, bo wtedy bocian nigdy nie trafia, ich po prostu trzeba chcieć i kochać, A gdybym miała trochę więcej siły tobym jeszcze chciała syna.

A wiecie co mi dzisiaj powiedział mój kierbut: Inwestor facet, pani to już przeżytek, teraz budują kobiety. I to się nazywa równouprawnienie. Tylko gdzie ja kupię sobie sexsowne kaloszki na buidowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

premiumpremium gratuluję i poproszę o drinka. Już od tego ciągłego czytania głowę mam kwadratową :roll:. Co prawda łyknęłam już co nieco, ale... nadal jestem w lesie i jeszcze duuuuuuuuuużo czytania przede mną. Za nic nie mogę się zdecydować na jakiś konkretny projekt :cry:

A tak w ogóle, premiumpremium planujesz jakiś dziennik? :wink:

beti555 a Ty się długo nie zastanawiaj :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalosze są naprawdę fajne. Te nowe kalosze wykonane są z całkiem innego tworzywa. Chyba z dodatkiem silikonu. Guma jest miękka, dopasowuje się do stopy. Są bardzo wygodne. :lol:

Oglądałam w Galerii Krakowskiej, chyba w Trollu i jeszcze jakimś butiku. Niestety ceny tych kaloszy uważam, że są za wysokie. Kurde zwykłe kalosze kosztują ok. 30zeta :roll: A za kwiatki czy panterkę płacić 3 razy wiecej???

 

Moje powyższe wywody nie zmieniają faktu, że bardzo mi się one podobają i chciałabym takie mieć :lol:

 

Z tym oto kaloszowym przesłaniem na dziś witam wszystkie babeczki (cynamonowe, piaskowe, drożdżowe i te... z krwi i kości :lol: ))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalosze są naprawdę fajne. Te nowe kalosze wykonane są z całkiem innego tworzywa. Chyba z dodatkiem silikonu. Guma jest miękka, dopasowuje się do stopy. Są bardzo wygodne. :lol:

Oglądałam w Galerii Krakowskiej, chyba w Trollu i jeszcze jakimś butiku. Niestety ceny tych kaloszy uważam, że są za wysokie. Kurde zwykłe kalosze kosztują ok. 30zeta :roll: A za kwiatki czy panterkę płacić 3 razy wiecej???

 

Moje powyższe wywody nie zmieniają faktu, że bardzo mi się one podobają i chciałabym takie mieć :lol:

 

Z tym oto kaloszowym przesłaniem na dziś witam wszystkie babeczki (cynamonowe, piaskowe, drożdżowe i te... z krwi i kości :lol: ))

 

mogli nam tu jakieś "kaloszowo-muratorowe" firmówki zafundować - specjlanie dla babeczek :wink: to dopiero byłby ciekawy design

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Wam dobrze!!! Pomorze, morze i plaża :lol: A ja na tym prostym, nudnym Mazowszu :-? Jedyny plus to taki, że to w centrum i w góry, na Mazury czy nad morze niemalże taka sama droga :lol:

 

 

zapraszamy, zapraszamy.. damskie spotkanko na plaży, przy kawusi, to dopiero relaks 8) (żeby tylko słonko było)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

premiumpremium gratuluję i poproszę o drinka. Już od tego ciągłego czytania głowę mam kwadratową :roll:. Co prawda łyknęłam już co nieco, ale... nadal jestem w lesie i jeszcze duuuuuuuuuużo czytania przede mną. Za nic nie mogę się zdecydować na jakiś konkretny projekt :cry:

A tak w ogóle, premiumpremium planujesz jakiś dziennik? :wink:

beti555 a Ty się długo nie zastanawiaj :lol:

 

Ja sie nie zastanawiam:) Niedługo rok minie jak odstawiłam tabletki i.... jakoś efektu nie ma :-? :(

 

A co do projektu to... powodzenia w znalezieniu tego pasującego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Wam dobrze!!! Pomorze, morze i plaża :lol: A ja na tym prostym, nudnym Mazowszu :-? Jedyny plus to taki, że to w centrum i w góry, na Mazury czy nad morze niemalże taka sama droga :lol:

 

Jakbyś była w mojej okolicy to zapraszam :D Zawsze fajnie byłoby zorganizować jakieś spotkanko :wink:

 

I napewno masz lepiej od nas jadąc w góry :wink: Zdecydowanie lepiej :D Bo bliżej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...