Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

Tereny moich wakacyjnych wypadów to: Gdańsk, Jastarnia, Ustka.

W tym roku jednak czeka na mnie Budowlana Riwiera :lol:

Żółtego piasku to będę tam miała po kolana :lol: Że o kąpieli w fontannie przy wężu nie wspomnę :lol:

 

Oj tak, ja już zeszłe lato spedziłam w ciepłych krajach na budowie :lol: W tym roku zapowiada sie tak samo :wink: Niestety z piaskiem to u mnie problem... Sama glina :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mayland napisał

Ale Wam dobrze!!! Pomorze, morze i plaża A ja na tym prostym, nudnym Mazowszu Jedyny plus to taki, że to w centrum i w góry, na Mazury czy nad morze niemalże taka sama droga

 

A konkretniej skąd? Może latem dogadałybyśmy się i odwiedziłybyśmy Koleżanki znad morza, bo ja też z Mazowsza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech........... :cry:

Dorobiłam się na święta :cry: Po wczorajszym rozładunku wylądowałam dziś na pogotowiu :cry: Wapno w pyle z pustaków dostało mi się do oka i zaczęło mnie zżerać :cry: No i mam... jedno oko zaklejone i reklamówkę kropli i maści. :cry: boli... :cry: :roll:

 

Biedulko.....

Teraz będziesz przynajmniej mogła wymigać się od domowych porządków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech........... :cry:

Dorobiłam się na święta :cry: Po wczorajszym rozładunku wylądowałam dziś na pogotowiu :cry: Wapno w pyle z pustaków dostało mi się do oka i zaczęło mnie zżerać :cry: No i mam... jedno oko zaklejone i reklamówkę kropli i maści. :cry: boli... :cry: :roll:

 

och bidulo :(

szybciutko wracaj do zdrowka

 

a wszystkim budowniczowym zycze

 

Spelnienia wielkanocnej pisanki i mokrego poniedzialku.... :D

 

http://bilderkiste.de/phpcliparts/media/kueken01e.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mayland napisał

Ale Wam dobrze!!! Pomorze, morze i plaża A ja na tym prostym, nudnym Mazowszu Jedyny plus to taki, że to w centrum i w góry, na Mazury czy nad morze niemalże taka sama droga

 

A konkretniej skąd? Może latem dogadałybyśmy się i odwiedziłybyśmy Koleżanki znad morza, bo ja też z Mazowsza :wink:

 

 

dobrze kombinujecie :D super będzie się spotkać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za słowa współczucia i wspólnego "bidulenia" :wink: :lol: Tego mi było potrzeba :lol: Odrazu ozdrowiałam :wink:

A tak serio, to krople i maści pomogły i poza lekkim widzeniem przez mgłę śladu nie ma po dolegliwościach :wink:

 

Od rana maraton po rodzince. Ogólne próbowanie świątecznych wypieków, czy się udały, czy są dobre i czy można jutro na stół postawić :wink: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mam ten sam problem, u których rodziców jemy śniadanie a u których siedzimy później :roll: Jedni i drudzy czekają na nas z barszczem i ze święconkiem :lol:

 

Dziewczyny, mieszkamy w różnych stronach. Ja w Radomiu. Co u Was wkłada się do koszyczka?

Ja dziś miałam wersję oszczędną (bo kto to zje później) : jaja, kiełbasa, chlebek, sól, chrzan tarty, pisanki czekoladowe, baranek z cukru i borówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przed chwila dowiedziałam się, ze męża bliska kuzynka robiła kilka dni temu cytologię i wyszły komórki rakowe :cry: 20.04 będzie miała zabieg w czasie którego pobiorą wycinek do zbadania jakie to dokładnie komórki... złośliwe czy może jednak nie... Staramy się ją wspierać, ale sama nie wiem czy to coś daje :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mam ten sam problem, u których rodziców jemy śniadanie a u których siedzimy później :roll: Jedni i drudzy czekają na nas z barszczem i ze święconkiem :lol:

 

Dziewczyny, mieszkamy w różnych stronach. Ja w Radomiu. Co u Was wkłada się do koszyczka?

Ja dziś miałam wersję oszczędną (bo kto to zje później) : jaja, kiełbasa, chlebek, sól, chrzan tarty, pisanki czekoladowe, baranek z cukru i borówki.

 

u nas podobnie, no może jeszcze piaskowa babeczka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...