Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jeszcze na dodatek poszedł wyładowywać swoja złość do garażu i rozharatał sobie palec. Nie wiem o co bo nie chce ze mną gadać, chyba siekierą, bo wydawało mi się że rąbał drewka na rozpałkę do kominka. Lało się jak z prosiaka. Co za dzień...

 

Tak to juz jest, ze gdy sa kłopoty, odbija sie to na zwiazku :-? Jednak trzeba wierzyc, ze bedzie dobrze :) Kazdy przechodzi złe chwile, u Was na dodatek jest to jeszcze utrata pracy :-? Za jakis czas bedzie juz dobrze a dzięki tym kłopotom Wasz związek sie umocni. W dobrych związkach tak zawsze jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja ekipa nie ma czasu na wylewki :evil:

 

Poproszę o listę możliwości, które mogę zastosować w rozmowie z nimi, by ich przekonać :evil:

 

Kurcze, przyznam szczerze, że skoro kobieta w ciąży nie jest w stanie ich przekonać to ja nie wiem czy ktoś inny da rade... :-?

 

Moja ekipa wreszcie wczoraj dojechała (od poniedziałku tak jechali). Ale za to wzięli się ostro do pracy i jeśli kierownik budowy nie będzie miał zastrzeżeń to jeszcze dziś pod wieczór albo jutro do południa będą zalewać ławy :lol: Potem przerwa do wtorku i ruszą z bloczkami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie prawie kończą mury parteru :p

a ja kupiłam zestaw: akcesoria kominkowe i koszyk na drewno(chociaż brak kominka), kosz na gazety i na parasolki :wink:

http://images6.fotosik.pl/3/db8f2ba55ceca42b.jpg

przepraszam że niezbyt wyeksponowane(ale to nasz garaż)

oraz mini sofkę do przedpokoju :o obecnie w piwnicy :-?

http://images6.fotosik.pl/3/7e694d9d301906d5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...