Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

Przykro mi JoShi :(

Dolegliwości z kręgosłupem nie dość, że są bolesne to jeszcze utrudniają poruszanie się a to najbardziej denerwuje. No i ta niepewność... :(

Trzymaj się za tem cieplutko i bądź dobrej myśli. Mój mąż skoczył niefortunnie latem do wody. "Wygło" go. Prześwietlenia i lekarze nic nie widzieli. A jego bolało pół roku :(

Mam nadzieję, że skończy się wszystko dobrym, porządnym masażem! No i pamietaj, że może być tylko lepiej!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

"Wygło" go. Prześwietlenia i lekarze nic nie widzieli. A jego bolało pół roku :(

Na pewno na prześwietleniu nie poprzestanę. Szczególnie jeśli nic nie wykaże. Moja mama kiedyś upadła po kilku miesiącach bezobjawowych straciła władzę w nogach. Prześwietlenie nic nie wykazało. Uparli się na rezonans i skonczyło się operacją. Ja już odliczam kasę na te badania, choć nie mam bladego pojęcia ile to może kosztować.

 

 

Mam nadzieję, że skończy się wszystko dobrym, porządnym masażem! No i pamietaj, że może być tylko lepiej!!!

Ja też juz mam namiar na jakąś kobietę co się zajmuje skutecznie ustawianiem kregoslupa, ale najpierw chce zdiagnozować co właściwie to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wygło" go. Prześwietlenia i lekarze nic nie widzieli. A jego bolało pół roku :(

Na pewno na prześwietleniu nie poprzestanę. Szczególnie jeśli nic nie wykaże. Moja mama kiedyś upadła po kilku miesiącach bezobjawowych straciła władzę w nogach. Prześwietlenie nic nie wykazało. Uparli się na rezonans i skonczyło się operacją. Ja już odliczam kasę na te badania, choć nie mam bladego pojęcia ile to może kosztować.

 

 

Mam nadzieję, że skończy się wszystko dobrym, porządnym masażem! No i pamietaj, że może być tylko lepiej!!!

Ja też juz mam namiar na jakąś kobietę co się zajmuje skutecznie ustawianiem kregoslupa, ale najpierw chce zdiagnozować co właściwie to jest.

 

Bardzo współczuje Ci problemów z kręgosłupem. Sama borykam sie z nimi od mniej więcej 8 lat :-? Przestrzegam Cie przed różnego rodzaju kręgarzami. Sama od nich zaczynałam. Owszem ustawili w jednym miejscu dobrze wszystkie kręgi, jednak po kilku latach zaczęły mi inne wychodzić u podstawy szyji... I tyle sobie narobiłam dobrego :evil: Po tym wszystkim zaczęłam chodzić na masaże kręgosłupa. I jest lepiej. Znalazłam fajną masażystkę, która wyprowadza mi kręgosłup na prostą :D , te kręgi, które wyskoczyły mi pod szyją, są juz praktycznie schowane :D I cały czas p. Waleria powtarza mi: więcej sie ruszać i ćwiczyć, ćwiczyć, jeszcze raz ćwiczyć...

 

Życzę Ci zdrowia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I cały czas p. Waleria powtarza mi: więcej sie ruszać i ćwiczyć, ćwiczyć, jeszcze raz ćwiczyć...

Mądry polak po szkodzie. Ileż o razy ja sobie powtarzałam: ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. No i na powtarzaniu się kończyło....

 

Jedno wiem na pewno, nigdy więcej pracy z laptopem na fotelu w salonie. Godzinka, dwie, OK, ale nie całymi dniami :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I cały czas p. Waleria powtarza mi: więcej sie ruszać i ćwiczyć, ćwiczyć, jeszcze raz ćwiczyć...

Mądry polak po szkodzie. Ileż o razy ja sobie powtarzałam: ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. No i na powtarzaniu się kończyło....

 

Jedno wiem na pewno, nigdy więcej pracy z laptopem na fotelu w salonie. Godzinka, dwie, OK, ale nie całymi dniami :oops:

 

mądre słowa.. ja przynajmniej karnecik do fitnesiku mam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja karneciku nie mam ale... dla rozrywki przenoszę pustaki, belki, deski, słupki, przesadzam drzewa, plewie, spaceruje z wężem itp :lol: Ogólnie moje życie stało się... ruchliwsze :lol: A że działka przy lesie to świeżutkie powietrze mam gratis :lol: Zakwasy zresztą też... :-? :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja karneciku nie mam ale... dla rozrywki przenoszę pustaki, belki, deski, słupki, przesadzam drzewa, plewie, spaceruje z wężem itp :lol: Ogólnie moje życie stało się... ruchliwsze :lol: A że działka przy lesie to świeżutkie powietrze mam gratis :lol: Zakwasy zresztą też... :-? :lol:

 

mnie szczególnie przypadło do gustu spacerowanie z wężem :wink:

kurcze, moja działeczka tez przy lesie - chyba najwyższy czas wziąć się do pracy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, karnecik własnie na ćwiczenia kręgosłupowe (nazywa sie to Szkoła Kręgosłupa) mam od jakichś 2 miesięcy. Byłam... 3 razy :oops: Az wstyd... Tłumacze sobie, ze to w takich głupich godzinach, bo w czasie mojej pracy zajęcia sie odbywają i po prostu nie zawsze moge wyjść... Ale tak szczerze, to nie chce mi się :oops: :oops: :oops: :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kobietki! U Was to się dzieje! Kiedy ja będę mogła się czymś pochwalić? :oops: U mnie jedyny postęp to taki, że w końcu mam pozbierane wszystkie mapki, warunki i umowy od poszczególnych odbiorców i mogłam dzisiaj złożyć wniosek o warunki :roll: Czyli jestem nadal w lesie... :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...