Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Na dole płytki (może gres) i drewno (parkiet przemysłowy, jak najbardziej pstrokaty :lol: ). Jesli natomiast nie wyschną wystarczajaco wylewki to deska barliniecka. Na górze bedą panele albo mozaika (jesion lub grabina). Mam w okolicy dużego producenta parkietów i możliwość kupienia ze zniżką dla pracowników więc drewna nie wykluczam. Chyba że zjadłaby mnie robocizna :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że zjadłaby mnie robocizna :-?

Wydaje mi się, że najdroższe to jest chyba układanie parkietu przemysłowego.

Myślimy nad tymi podłogami, bo jestesmy tuż przed wylewkami i należałoby wiedziec jaka będzie grubość podłogi tam gdzie planujemy drewno. Deski, parkiety maja rózną grubość i dlatego trzeba to ustalić. Chciałabym parkiet w pokojach ale to wydatek rzędu 30 tys. Koszmar :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny :p Pokazcie te gresy z Paradyża i inne ,które wybrałyście. ja tez jestem na etapie wyboru płytek i paneli i powoli dostaje juz kręćka. Dół to najwiekszy problem bo musze jakoś połączyć rozsądnie kuchnię , salon i przedpokój.......Do łazienki na dole "chyba" wybrałam Magice z Opoczna(czerwień)

pzdr cyla

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas na strychu osb, na poddaszu panele, a na parterze gres i panele. Użytkujemy panele od kilku lat i mi bardzo odpowiadają - zarówno inicjalny koszt jest dosyć niski, jak i późniejsza pielęgnacja jest bardzo wygodna - wystarczy przelecieć mopem, nic nie trzeba odświeżać (cyklinować, lakierować itp.), nie trzeba się przejmować zmianą koloru pod dywanem czy meblem, bo nic takiego nie ma miejsca. Cały czas nie rozumiem, czemu większość ludzi uważa, że w domu nie wypada kłaść paneli i że jesteśmy jacyś dziwni, że się na takie rozwiązanie decydujemy ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety mam w obecnym domu panele. Ciemne-dąb rustykalny. Wszystko na nich widać, także ślady po mopie. :( W krześle komputerowym wymieniłam kółka na takie z gumowym bieżnikiem ale i tak panele są tam szczególnie wytarte. Szarawa plama powstała :( Jak to pociągnę jakimś nabłyszczaczem to jest ok ale zaraz potem szybko znów plama wraca. Dlatego jesli panele to jasne! :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety mam w obecnym domu panele. Ciemne-dąb rustykalny. Wszystko na nich widać, także ślady po mopie. :( W krześle komputerowym wymieniłam kółka na takie z gumowym bieżnikiem ale i tak panele są tam szczególnie wytarte. Szarawa plama powstała :( Jak to pociągnę jakimś nabłyszczaczem to jest ok ale zaraz potem szybko znów plama wraca. Dlatego jesli panele to jasne! :lol:

o???? bo ja planowałam ciemne ale do sypialnii bo w salonie to glazura będzie (po kliknięciu na obrazku wyskoczy większy)

o taka:

http://www.paradyz.com.pl/images/collections/mini/0092_1.jpg

a w kuchni taka:

http://www.paradyz.com.pl/images/collections/mini/0072_2.jpg

 

kolekcja legno/juta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...