Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Właśnie wróciłam z budowy :) murują od poniedziałku i do dziś mam ściany parteru, ciągną kominy i w przyszłym tygodniu będą szykować strop :) :) ale szok, jak się tak długo na budowie nie było, od razu niemal pół domu gotowe :) Jedno okno tylko jest za dużo, będzie trzeba zamurować, ale to akurat nie problem, tak to wszystko w porządeczku :p :p :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że to Roman w przebraniu? 8) :lol:

Jakos tak mi się skojarzyło :oops: :lol:

weź nie strasz... :o a weicie że Roman chce wprowadzić przygotowanie do życia w rodzinie jako przedmiot obowiązkowy? liczący się do średniej?

 

Ja na ten pomysł nie narzekam, może w końcu mogłabym pracować w zawodzie :D :wink:

 

A na razie jestem przerażona, bo glazurnik wchodzi w lipcu, a u mnie nawet jednej płytki nie mam wybranej. Chyba kupię szybko gres zewn. i on zacznie od tarasów.

Za duży wybór z tymi płytkami, ciężko się zdecydować...

Ale z postepów to zamówliłam parkiet i umówiłam wykonanie na sierpień. I teraz się modlę, aby wylewka była gotowa na klejenie drewna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że to Roman w przebraniu? 8) :lol:

Jakos tak mi się skojarzyło :oops: :lol:

weź nie strasz... :o a weicie że Roman chce wprowadzić przygotowanie do życia w rodzinie jako przedmiot obowiązkowy? liczący się do średniej?

 

Ja na ten pomysł nie narzekam, może w końcu mogłabym pracować w zawodzie :D :wink:

 

A na razie jestem przerażona, bo glazurnik wchodzi w lipcu, a u mnie nawet jednej płytki nie mam wybranej. Chyba kupię szybko gres zewn. i on zacznie od tarasów.

Za duży wybór z tymi płytkami, ciężko się zdecydować...

Ale z postepów to zamówliłam parkiet i umówiłam wykonanie na sierpień. I teraz się modlę, aby wylewka była gotowa na klejenie drewna.

 

a ten glazurnik jakiś sprawdzony? i do kiedy u ciebie będzie robil? :roll:

odpowiedz proszę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...