Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nikt nie jest niczyją własnością nawet mąż , każdy może mieć inne zainteresowania , więc nie moge zmusić męża do czytania muratora , jeżeli go to nie jara , po prostu nie załapał bakcyla ...Ale nie jest tak żle nie wirzę jeżeli poproszę o pomoc iż odmówi.To będzie nasz wspulny dom z tą różnicą iż ja będę go kochać bardziej niż on, bo to ja wkładam swoją duszę i czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Casandra 75-bo obecny ma 450 m2 a na dzieci już pora żeby sobie poszły w świat.Ten drugi ma być tylko dla nas dwojga.

Iwo 72- a po co Ci tyle domów?I jak dajesz sobie radę z dogladaniem i pamietaniem,co gdzie trzeba zawieżć?Ja zamówiłam okna pcv powlekane okleiną drfewnopodobną-jestem za leniwa żeby co 2 lata malować drewniane chociaż fakt,są piekne.

Wesołych Świąt dla wszystkich budujących kobiet :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kołomyja i wesoło jak się patrzy. Dzisiaj jezdziłam i oglądałam okna drewniane..........nie wiem które wybiore ale najbardziej spodobały mi się Gebauer chociaz sa dość drogie, ale niezłe (takze cenowo) były Stolbudu.

 

Pomyślimy zobaczymy.

 

Czy są na forum kobitki z Warszawy Pd?? Ja jestem na granicy Warszawy i Lesznowoli!

 

Ja też spod Warszawy - Słupno za Markami - kierunek na Białystok. A Gebauery też widziałam i są .... pięęęękne. Szczególnie zielone - choć cholendernie drogie. Szczególnie wersja ze szprosami i okiennicami. Ale ta jakość wykonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wygląda na to, że to jest idealne forum dla mnie :-)

 

Urodziłam syna, będę niedługo budować dom, pozostało mi jeszcze zasadzić drzewo.

 

Mam jednak nadzieje, że to jeszcze nie znaczy, że jestem już prawdziwym mężczyzną?

 

Pozdrawiam wszystkie budujące tak jak ja, panie

 

Magnolcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...