Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

U mnie obudowują kominek i problem mam taki, że na projekcie wyglądał pięknie a teraz w trakcie prac wydaje mi się że obudowa jest jakaś wielka i brzydka :evil: Obym zmieniła zdanie po zakończeniu prac. Jak to boli jak sie wydaje mnóstwo kasy a cos nie spełnia oczekiwań :cry:

 

Jak tam wasze kominki?

 

nasz bedzie obudowany jakos w sierpniu, więc na razie nie ma się czym chwalić

a masz jakies zdjecia swojego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie obudowują kominek i problem mam taki, że na projekcie wyglądał pięknie a teraz w trakcie prac wydaje mi się że obudowa jest jakaś wielka i brzydka :evil: Obym zmieniła zdanie po zakończeniu prac. Jak to boli jak sie wydaje mnóstwo kasy a cos nie spełnia oczekiwań :cry:

 

Jak tam wasze kominki?

 

nasz bedzie obudowany jakos w sierpniu, więc na razie nie ma się czym chwalić

a masz jakies zdjecia swojego?

 

Jak zobaczyłam obudowę to pomyślałam, ze jest ok, ale pomyślałam, że kominek zajmie nam połowe salonu. Teraz jestem nim zachwycona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie "koleżanki po budowie" :D Korzystając z paskudnej pogody przeczytałam wreszcie "całą grupę". Podziwiam te z Was które przebrnęły w zdrowiu psychicznym cała budowę ... a nawet jej część. Ja jestem dopiero na poczatku tej drogi przez mękę. Moje wylane dwa tygodnie temu ławy "moczą się" w nieustającym deszczu. Mam jednak nadzieję, że mając takie wsparcie jak u Was mi także uda się wybudować coś co nadawać się będzie do zamieszkania. Niestety jak u wielu z Was ja mam nadzorowac budowe a kolega małżonek będzie zarabiał ... i nadzorował mnie :evil:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miko zamieściła takie oto zdjęcie, które nie pozwala mi o sobie zapomnieć :lol:

http://foto0.m.onet.pl/_m/bb7eddbe703471f46393e04af3c97434,5,19,0.jpg

Czy wiecie jakie to są płytki? Gdzie można je kupić lub czy ktoś robi podobne?

Wybaczcie, że tak Was nękam płytkowymi pytaniami ale szukam i szukam i nic :o :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogie Panny, marzą mi się piękne drzwi, w projekcie są balkonowe,

http://www.lipinscy.pl/upload_module/project3d_photos/p133__fr.jpg

Gdybym żyła na Zachodzie to pewnie bym się na nie zdecydowała ale mieszkam w Polsce. Szukam równie dużych drzwi ale z atestem, macie jakieś pomysły? Sprawa jest pilna bowiem, pan Józek w piątek będzie murował nadproze nad drzwiami, i tu pytanie jakie długie to tych dużych czy 180.

Bardzo proszę o radę!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miko zamieściła takie oto zdjęcie, które nie pozwala mi o sobie zapomnieć :lol:

http://foto0.m.onet.pl/_m/bb7eddbe703471f46393e04af3c97434,5,19,0.jpg

Czy wiecie jakie to są płytki? Gdzie można je kupić lub czy ktoś robi podobne?

Wybaczcie, że tak Was nękam płytkowymi pytaniami ale szukam i szukam i nic :o :oops:

 

kochanie dla cię postaram się sprawdzić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłam obudowę to pomyślałam, ze jest ok, ale pomyślałam, że kominek zajmie nam połowe salonu. Teraz jestem nim zachwycona :)

 

Widzę, że to nie tylko ja twierdzę, że kominki są wielkie. Mój wygląda juz trochę lepiej, po wklejeniu kamienia i pomalowaniu myślę, że będzie dobrze. Muszę tylko przyzwyczaić sie do jego rozmiarów :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miko u mnie otworzyli w ubiegłym tygodniu Obi. Na otwarcie były kabiny właśnie z saunami w cenie 2tys. Zachorowalismy z mężem na tę kabinę :lol: ale szybko zeszły i nie kupiliśmy :( Normalnie jest droższa o tysiączek :( Podobała nam się bo miała grafitowe szkł0, wykończenia w drewnie, wszystkie te bajerki jak bicze wodne, hydromasaże, radio, saunę i coś tam jeszcze :lol: Bardzo podobała nam sie obudowa, ze scianami i sufitem. Jak mebel, tylko wstawić do łazienki i podłączyć :lol:

Nadal o niej myślimy...

 

Do drugiej łazienki mam już panel z hydromasażem więc dokupię tylko brodzik i kabinę. No wszędzie luksusów mieć nie można! :wink: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie: czy macie może w planach prysznic z sauną- kabinę parową? :roll:

 

Ja myślę o tym, ale w planach mam jeszcze kilka bajerów :wink: i nie wiem czy mi kasy wystarczy :-?

Jak mebel, tylko wstawić do łazienki i podłączyć

Czy faktycznie to jest takie proste? Co prawda prąd i antenę do miejsca na kabinę mam doprowadzoną 8) ale elektryk pytał się mnie czy będzie hydromasaż bo coś tam musi wstawić i ja wtedy stwierdziłam że nie. Bo te kabiny z sauną mają chyba też hydromasaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...