Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

Witam,

 

Wygląda na to, że to jest idealne forum dla mnie :-)

 

Urodziłam syna, będę niedługo budować dom, pozostało mi jeszcze zasadzić drzewo.

 

Mam jednak nadzieje, że to jeszcze nie znaczy, że jestem już prawdziwym mężczyzną?

 

Pozdrawiam wszystkie budujące tak jak ja, panie

 

Magnolcia

 

absolutnie nie jesteś mężczyzną - po prostu jestes fajną babką i tyle.

 

ps. u mnie bilans taki sam, tyle, że dom już zbudowany, a zamiast synka - czadowa córcia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Funia,

 

czytałamTwój dziennik - gratulacje.

Haneczka jest super, domek jak marzenie

 

Teraz juz wiem jaki maraton długodystansowca jest przedemną...

 

Narazie mam działkę :-)

projekt u architekta - dostawia mi garaż :-)

pozwolenie na budowe do 60 dni oczekiwania i nie wiem ile na kredyt...........

 

Jeszcze raz serdecznie gratuluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funia,

 

czytałamTwój dziennik - gratulacje.

Haneczka jest super, domek jak marzenie

 

Teraz juz wiem jaki maraton długodystansowca jest przedemną...

 

Narazie mam działkę :-)

projekt u architekta - dostawia mi garaż :-)

pozwolenie na budowe do 60 dni oczekiwania i nie wiem ile na kredyt...........

 

Jeszcze raz serdecznie gratuluje

Magnolcia - rzeczywiście maraton przed Tobą, ale ile w tym frajdy..... 8)

trzymam kciuki

i pochwal się projektem, jak już architekt skończy robótkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu, domek pięknościowy!

 

Funia28 - ja też sie zakochałąm w Gebauerach...ale ja bez szprosów...chodzę i myśle i chyba sie zdecyduję. Jutro jeszce raz jade oglądać!

 

Dzisiaj po świetach robota znowu rusdszyła z kopyta! Chłopaki śmigają po budowie aż miło popatrzeć! Jak u mnie skończą to chętnie oddam ich w dobre ręce! Naprawde się starają!!!

 

Pod koniec tygodnia napisze jaki postęp prac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

- ja buduję 1 domek dla siebie a przy okazji 3 na sprzedaż! Nie chcialam wracać do biura po urodzeniu drugiej córeczki i postanowiłąm zabrac się za własny biznes, a ze dom miałam budawac dla siebie to 1 czy 4...co za różnica ;-) Za to upusty większe, a od logistyki pozowliłam sobie na luksus zatrudnienia majstra/logistyka i doglądamy wszystkiego razem.

 

 

 

iwo_72 Domki to szeregowiec, czy każdy na osobnej działce, czy wszystkie bedą wg jednego projektu czy każdy inny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwo_72

Działki masz na siebie (sprzedaż przed upływem 5-ciu lat) ? Też chodzi mi coś takiego po głowie. Mam już działkę, decyzję z U.G. w przyszłym tygodniu, zamawiam projekt bliżniaka, myślę o kupnie drugiej działki obok ale nie wiem jak to wygląda prawnie. sprzedaż nieruchomości, chyba, że ty budujesz typowo pod klienta. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olenka jak ślicznie!

Bardzo ładne drzwi wejściowe i okna też super.

A co to jest ta wymarzona harmonijka na taras?

 

Renatko no powiększyliśmy sobie drzwi tarasowe z dwu- do trzyskrzydłowych. I za Chiny Ludowe nie chcieliśmy miec po otwarciu jakichś słupków w środku - po prostu otwieramy i mamy ogromniaste okno na świat :) I to marzenie spełniły nam wlasnie drzwi harmonijkowe - jedno skrzydło otwiera się normalne a dwa składają przy otwarciu jak harmonijka. Zresztą, co ja Ci bede tłumaczyć - przyjedziesz to Ci zademonstruję :D

 

Kobitki dzięki za miłe słowa. Okna to mala pestka przy wyborze glazur, terakot i drewna na podlogi i to jeszcze tak, żeby mężuś zaakceptował :roll: Ale powiem Wam w sekrecie, że to też już praktycznie za mną, zaakceptował większość :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magnolcia - co za różnica ;-) bałagan ten sam, papierologia ta sama. Tylko pokrzyczeć muszę więcej. A budowę tak zaplanowałam że widzę ją z okien mojego obecnego domku więc nabiegć się nie muszę!

 

szymoszkowa - trzymamy kciuki za murarza.

 

U mnie chłopaki na budowie biegaja jak się patrzy. Do długiego weekendu bede miała wszystkie fundamenty i wylana "podłogę" w poziomie posadowienia. Ale fajnie....

Jak sie nauczę to wkleję zdjęcia z mojego bałaganu!

 

Wczoraj złożyłam juz dokumentu do STOENu i Gazowni...Stoen ma 18 a gaz do 6 miesiecy na podłączenie...zobaczymy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem,po prostu nie wiem .Dzwonił dzisiaj i zapewniwł,że w przyszłym tygodniu wychodzi ze szpitala i przyjdzie z większą ekipą.No a jeśli ma jakąś fuchę?

 

Może nie jest tak zle, skoro juz wkrotce bedzie wolny :D I jednak nie wszyscy oszukują, moze ten murarz jest naprawde w szpitalu :wink: A skoro bedzie z wieksza ekipa, to i robota szybciej pojdzie :) Nadgonicie stracony czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(no i trochę mężą - ale nie za bardzo)....

 

 

U mnie chłopaki na budowie biegaja jak się patrzy. Do długiego weekendu bede miała wszystkie fundamenty i wylana "podłogę" w poziomie posadowienia. Ale fajnie....

Jak sie nauczę to wkleję zdjęcia z mojego bałaganu!

 

 

 

Zaciekawiłaś mnie ..... hmm

 

(no i trochę mężą - ale nie za bardzo)....

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

na zdjęcia czekam niecierpliwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...