Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gratuluje wszystkim pierwszoklasistkom-bo to pewno wiekszy stres i przeżycie dla was niż dla waszych pociech. :D Moj szkrab od pazdziernika do przedszkola i tez sie obawiam czy sie zaklimatyzuje :)

qqrq5 napisał:

pochwale sie tez tutaj:

zostane mamusia

 

A dla maluszka w brzuszku też wszystkiego dobrego, żeby roslo zdrowo i kopalo jak należy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tez do 1 klasy ale na Chelm do sp8 bo tam nasz rejon - 1170 dzieci 8klas pierwszych

 

U mnie tak było jak syn zaczynał. Córka poszła do szkoły do Borkowa, dla mnie szok bo wszystkich klas jest po jednej, jest stołówka, świetlica i to wszystko co powinno być. Miałam wrażenie, że jestem w elitarnej szkole :wink:

Region nasz jest w Gdańsku ale już niedługo więc narazie dowożenie. Pocieszające jest to, że w tamtą stronę nie ma korków, jechałam 8 minut 8) :

 

qqrq5 super zdjęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez sie przylaczam jako budujaca kobieta, fakt ze buduje z mezem ale ja jakos wiecej mam na glowie, dzwonie zalatwiam itd.projekt tez wybralam ja.

gratuluje qqrq5 malenkiej fasolki. moj szkrab ma 7 miesiecy. planuje 2 lub 3. porod mialam straszny ale mnie to nie zniecheca. synus urwis maly ale juz tesknie za malenkim dzidziusiem. uwielbiam jak jest harmider w domu.

taki bez przesady ale podobaja mi sie rodziny gdzie jest conajmniej 3 dzieci.

kocham dzieci, o ale sie rozmarzylam.

a na budowie dzis zaczeli zero. na ten rok taki plan. wiosna ruszamy z dalszymi wielkimi robotami

oj bedzie sie dzialo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rodzilam 28 godzin, meki straszne i udalo sie.

porod to nic w porownaniu z wychowaniem takiego smyka.

ale kazdy do tego podchodzi po swojemu.

ja juz w roku 2010 chce miec drugie i kropka.

dzieci to najwiekszy skarb.

 

Nie no, 28 godzin to ja nie rodziłam... (Gdzie Cie tyle czasu wymeczyli????)

Ale i tak jeszcze nie mysle o kolejnym. Może za 5-6 lat :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja planuje 3 :)

 

Chwała ci za to, ale zobaczymy co powiesz jak pierwsze urodzisz :wink:

 

Bingo! ;)

Ja bym chciała dwójkę, ale jak na razie to jestem przerażona po pierwszym porodzie :)

 

ja tam sie wychowałam z rodzenstwem i bawiłam wszystkie dzieci kuzynstwa i znajomych czasami po kilka nocy z rzedu

moze do konca nie wiem jaka jest rola matki ale i tak bede sie upierac ze jedynacy sa nieszczesliwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze widzę, że tu wszystkie planuja tylko jedno dziecko, według mnie to zdecydowanie za mało :D

 

No, ja też planuję jeszcze tylko jedno dziecko,

tyle, że dwoje już na świecie :wink:

 

I musze powiedzieć, że z drugim jest łatwiej, wszystkie czynności to rutyna, bez ceregieli, rośnie szybciej i już serce nie boli jak płacze. Same plusy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny! Ten temat "budowlany" też mi się podaba! :wink: Ja mam dwójkę smyków i nie wyobrażam sobie inaczej! :lol:

premiumpremium świetnie Cię rozumiem :wink:

Ewik_1 napisał :

I musze powiedzieć, że z drugim jest łatwiej, wszystkie czynności to rutyna, bez ceregieli, rośnie szybciej i już serce nie boli jak płacze. Same plusy.

święte słowa :roll: :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...