Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

Miko o Romie słyszałam. Firma jest na rynku od wielu lat i chyba dosć dobrze prosperują. Niestety nei znam nikogo kot by korzystał z ich usług. Mamy też tu na miejscu lokalnego producenta konimków, które są podobno b. dobrej jakości. Sama się przymierzam do zakupu ich kominka. Dużo taniej niż np. Tarnava.

Np taki: http://www.kominki.radom.pl/?akcja=produkty&idm=1&idpr=7

Trudno kupić kominek 20kW w takiej cenie.

Mam umówioną firmę do kominka na listopad. Maja mi robić troche wykończeniówki. Nie maja czasu na więcej. A szkoda, bo to bardzo dobry wykonawca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Izi, bardzo ładne drzwi :) Jaki to kolor?

My czekamy na swoje. Zamówilismy też drewniane listwy do wykończenia łuków.

Zaczynam się stresować, bo chcemy się przeprowadzić w ciągu miesiąca :lol:

 

Mam jeszcze do was pytanko - czym mozna zasłonić dwie wnęki pod blatem w łazience? W jednej stoi pralka, a w drugiej postawię kosz na pranie, proszki i srodki czystości. Zastanawiam się, co będzie dobrze wyglądało :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izi, Mam jeszcze do was pytanko - czym mozna zasłonić dwie wnęki pod blatem w łazience? W jednej stoi pralka, a w drugiej postawię kosz na pranie, proszki i srodki czystości. Zastanawiam się, co będzie dobrze wyglądało :roll:

 

Na dzień dobry to mam trzy pomysły:

minimalistyczny: zasłonka

średni: wstawić drzwiczki gotowe, takie co to w Castoramie sprzedają

fajny: przesuwana tafla mlecznego szkła,

a najlepiej to pokarz tą wnękę będzie prościej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o drzwi, to robił je stolarz

kolor - w założeniu miał być calvados - wyszły moim zdaniem bardziej pomarańczowe ;-)

a jeśil chodzi o zasłanianie wnęk, to my zastosowaliśmy drzwiczki żaluzjowe o których pisze Tosinek - dostępne w każdym markecie budowlanym. Stolarz pobejcował na kolor drzwi i razem ładnie to wygląda. Z tym, że my robiąc wnęki dobraliśmy ich wymiar tak, żeby pasował do wymiaru dostępnych drzwiczek. Nie wiem jak to jest, jeśli żaden gotowy wymiar nie pasuje - czy można te drzwiczki łatwo przyciąć itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izi, bardzo ładne drzwi :) Jaki to kolor?

My czekamy na swoje. Zamówilismy też drewniane listwy do wykończenia łuków.

Zaczynam się stresować, bo chcemy się przeprowadzić w ciągu miesiąca :lol:

 

Mam jeszcze do was pytanko - czym mozna zasłonić dwie wnęki pod blatem w łazience? W jednej stoi pralka, a w drugiej postawię kosz na pranie, proszki i srodki czystości. Zastanawiam się, co będzie dobrze wyglądało :roll:

 

pp ja gdzieś widziałm w necie we wnęce pralkę zasłoniętą mleczną szybą...zaraz poszukam to ci wkleję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PP - jeśli zdecydujesz się na szyby, to chyba muszą być jakieś hartowane czy cos w tym stylu. Bo będziesz je miała w takim miejscu, w którym o kopnięcie, nawet przypadkowe, bardzo łatwo. A jak za rok czy dwa Twoja dzidzia zacznie pokazywać rogi, to lepiej żeby nie było w domu takich miejsc, gdzie jednym kopniakiem można zrobić wielkie zamieszanie (a w gorszym przypadku jakąś krzywdę...). Moja córcia ma teraz 2 latka i napady histerii mam na bieżąco, więc na wszelki wypadek pomyśl o tym teraz ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zrobiłabym drzwiczki u stolarza z matowego, hartowanego szkła w niewielkiej aluminiowej ramce. Szkło hartowane jest bezpieczne, nie tak łatwo jes stłuc. Ramka aluminiowa wokół zabezpieczy rogi przed ewentualnym wykruszeniem. Może będzie "ciężej" wygladać niż niż tafle samego szkła ale będzie jak szafka pod umywalką :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie kobitki!!

a ja narazie wylaczona z budowy!zaczelam prace i to nowa po 1,6 rocznej przerwie i jest jej tak duzo ze nie mam czasu pomyslec jak tessknie za moim synkiem!a o budowie prawie wcale nie mysle!!ale czas zaczac!jak ja bym chciala planowac wnetrze ..jezdzic na budowa i umyc tam rece ,oraz powlaczac sobie swiatla....

no jeszcze troche :)

pp...gdzie Ty chcesz ta mleczna szybe wstawic w lazience,kurcze bo chyba nie doczytalam;ale bardzo mi sie one podobaja!a lazieneczka sliczna..zielona ..moj kolorek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

premium

 

u moich znajomych takie wnęki są zasłonięte drewnianymi żaluzjami. pomysł oryginalny i bardzo pasujący do tamtego wnętrza (kafle w takie bambusowe prążki). u Ciebie chyba niekoniecznie ale może ktoś kiedyś skorzysta. :roll:

 

A znacie może jakieś namiary na świetliki takie wypuszczane od dachu. Kiedyś coś takiego widziałam i mamy to założone w projekcie, ale nie mam bladego pojęcia gdzie tego szukać (fakt - jeszcze nie zaczęłam :oops:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...