Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

fajnie że mogę pogadać z kimś kto interesuje się tym co ja

budujemy z mężem :D od 2 lat :D powoli ale do celu

cieszy mnie każda decyzja podjęta na temat budowy

chociaż czasami męczy mnie już podejmowanie takich decyzji za mojego męża

ja bardzo nie lubię podejmować decyzji-tych bardzo istotnych bez męża bo nie lubię brać odpowiedzialności jakby coś było nie tak :lol: ale niestety mężuś dużo pracuje i będę zmuszona podejmowaćwiększość decyzji sama ale co tam coś za cos-musi być dobrze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety muszę mój mąż umywa ręce żeby jak coś mi się nie spodoba nie było na niego :oops: lubię wiedzieć w czym mieszkam :lol: i jak to będzie wyglądać :D

mam nadzieję że super ale :roll: :roll: mie mam jeszcze konkretnych koncepcji jeśli chodzi o kolory we wnętrzach 8)

jesli chodzi o wnetrza to faktycznie trzeba dibrze przemysśleć najdrobniejsze szczegóły żeby na koniec nie wyszedł taki misz-masz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dylemat czy robić podłogówkę w salonie i łazience :lol:

będę miała na podłodze gres więc obawiam się że może ciągnąć od podłogi zimą jak uważacie :-?

jestem za łazienką ale przeciw salonowi,

częsta spędzam czas u znajonych,którzy mają podłogowe w salonie - efekt jest taki, że po kwadransie u nich nogi mam spuchnięte jak jasna ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie nie mogę zgadzić z Funią, jest wątek na forum o ogrzewaniu podłogowym, jak byk stoi,ze ci ktorzy załozyli nie zamienili by go na kaloryfer. Znajomi Funi mają za goraca podlogę. Podloga przy ogrzewaniu podlogowym nie ma temperatury wyzszej od temp. ciała , wiec nie ma puchniecia nóg, co najwyzej jest wrażenie "nie zimnej" podlogi- temp. 21-22st
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie łazienki napewno ale jak to wychodzi cenowo czy ktoś wie jakie są koszty energi elektrycznej? :roll: :D

apropo pozdrawiam wszystkie kobiety kture odważyły się budować :D :D

ja podejmowałam tą decyzję z wielkimi oporami 8)

ale w tej chwili uważam że była to najlepsza decyzja jaką można podjąć :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaaa, dziewczyny muszę to napisać, bo mnie rozniesie z radości :lol: :lol: :lol: 18 kwietnia byłam po raz pierwszy zapoznać kierownika i wykonawcę z działeczką, a dzisiaj WMUROWALI MI NADPROżA W DOMKU !!! :lol: :lol: :lol: . nie było mnie tam chwilkę i dzisiaj zobaczyłam po raz piewszy moje ściany i od razu taaaaakie duże :wink: :lol: :lol:

Boszeeee, jaka to radocha.... :lol: :lol:

Wszystkim budującym tego życzę, :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podłogówkę i w łazience, i w kuchni, i w przedpokoju i w salonie :) Jeszcze nie uruchamialam więc nie wiem jak to wychodzi "w praniu". Ale przy gresie - jak dla mnie - podlogówka obowiązkowa :) Bo pierwszej zimy bedziesz żałować, ze jej nie ma :)

 

 

Wychodzi całkiem nieźle. Mój brat ma od kilku lat i jest bardzo zadowolony. Jego córeczka biega po całym domu często bez kapci i nie martwi się, że malutka będzie chora, bo podłoga jest zawsze ciepła.

Jako gość swobodnie siedzę bez kapci i nie martwię sie, że zmarzną mi stopy a jestem wyjątkowo ciepłolubnym stworzonkiem :lol:

 

W swoim domku też bede zakładała podłogówkę :wink:

 

do miłego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie łazienki napewno ale jak to wychodzi cenowo czy ktoś wie jakie są koszty energi elektrycznej? :roll: :D

apropo pozdrawiam wszystkie kobiety kture odważyły się budować :D :D

ja podejmowałam tą decyzję z wielkimi oporami 8)

ale w tej chwili uważam że była to najlepsza decyzja jaką można podjąć :D :D

 

duza niech Cie Bozia broni myśleć o elektrycznym! :o Juz kiedys takie mialam - poszlam prawie z torbami a grzalam tylko 9m2 łazienkę :evil: Teraz podłogowki robi sie wodne - tak jakbyś zalała podłogą kaloryfer ;) Hydraulik rozprowadza rureczki przed wylewkami a potem te rureczki grzeja tak jak kaloryfery :) Koszt ogrzewania podobno jest taki sam jak normalnego c.o. (bo niby czemu nie?), koszt robocizny i materiałów w moim przypadku był chyba nawet ciuteńkę tańszy lub taki sam jak przy kaloryferach bo zamiast 5 kaloryferow zrobilam wlasnie podlogowke :)

 

P.S. Ja to w ogóle zaszalałam bo w łazienkach mam i podlogowkę i kaloryferki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze!

Zaczęłam to mam!

Zapraszam szystkie Kobiety,

które chcą albo muszą "BUDOWAĆ".

Jak napisała Agutek: "Ech... moj maz tez sie jakos malo interesuje, ale mam nadzieje, ze to sie zmieni. Poki co, to ja czytam i probuje sie czegos naumiec"

I trzymam kciuki za nas i nasze dzieci,

które spędzą wiele miłych chwil na budowie i w hurtowniach...

 

witam..jestem "Nowa" , "zielona" ale bardzo chcę zbudować dom....mam działke i wstępny projekt z muratora D 36 ...POMÓŻCIE MI ZACZĄĆ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zła jak diabli :evil: Pozwolenie na budowe dostaliśmy jak pamiętacie :wink: pod koniec kwietnia. Ale wody i prądu nie mamy do dziś :x Prąd ma być po 20.05, ale za to woda... chyba w sierpniu :evil: :x :evil: :x :evil: :o Nie mogę przekonac meza zebysmy zaczeli budowe dowożąc ja w baniakach :-? On sobie tego nie wyobraza :( To fakt samochód mamy malutki i z tym napewno byłby problem, ale ja juz chce zaczać! Kolejny rok nam ucieka :-? :-? :-? Ale dół!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...