Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No raczej pod szafki to nie dostanie :lol:

 

Choć... mojej siosty dzieciaki weszły na regał wspinając się po uchwytach. Oczywiscie regał się przewrócił i to cud, że nic się im nie stało :o Teraz zamiast regału jest ścianka :lol:

Oooo taka :lol:

http://images31.fotosik.pl/19/5c0de451aff64a28m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wpadłam tylko powiedzieć że już od dzisiaj się przeprowadzam.Ale numer. Myślałam że będzie inaczej mam mieszane uczucia.Wszystko mnie denerwuje jestem zmęczona nogi bolą a o dłoniach to już nie wspomnę wyglądają jakbym doły kopała. Kiedy to wszystko minie.Boże pomóż mi to przetrzymać. A i nie wiem jeszcze co z internetem chyba na razie będziemy bezzz.Pozdrawiam trzymajcie za mnie kciuki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wpadłam tylko powiedzieć że już od dzisiaj się przeprowadzam.Ale numer. Myślałam że będzie inaczej mam mieszane uczucia.Wszystko mnie denerwuje jestem zmęczona nogi bolą a o dłoniach to już nie wspomnę wyglądają jakbym doły kopała. Kiedy to wszystko minie.Boże pomóż mi to przetrzymać. A i nie wiem jeszcze co z internetem chyba na razie będziemy bezzz.Pozdrawiam trzymajcie za mnie kciuki.

 

Dobrze cie rozumiem :wink: . Ja tez marzę, żeby troche odsapnąć w tym nowym domku.

 

Myslę, że póki masz dostep do internetu :wink: to pokaż nam swój dom.

My uwielbiamy zdjęcia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny znacie te oprawy do schodów?

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=255690262&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.

Co to i jak sie to je? :wink: :lol:

Tzn. jakie zarówki są do tego, ile kosztują i ile kosztuje transformator? :o :-?

 

Opraw nie znam, ale faktycznie musi byc do nich transformator. Ceny zobacz sobie klikając na inne przedmioty sprzedającego. Chyba nie jest to duzy koszt.

Najwazniejsze jest przygotowanie miejsc na te światełka z transformatorem, żeby mozna było je zastosowac (12 V). Wydaje mi sie, że to powinnas miec juz zrobione na etapie wykonywania elektryki. Ale ja sie na tym nie znam. Moje światełka schodowe sa na 220V Led, kosztowały 59 zł za sztukę (dużo :evil: ) i żarówek sie nie wymienia, maja mi starczyć chyba do końca życia :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zostawione miejsce na transformator w specjalnej skrzyneczce w pokoju za ścianą bo tam też jest doście do kanalizacji (gdyby sie przytkała bez konieczności rozwalania sciany :wink: ). Widziałam że sprzedawca oferuje różne żarówki ale nie mam pojecia które są do tych opraw :roll: Mam też już położone kable w ścianie. Tera ztylko to podłączyć. Mogę dać z transformatorem lub zwykłe na 220V. ALe te własnei są tańsze znacznie od Ledów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mayland tam sprzedawca w opisie napisał

żarówka halogenowa JC / Gy6,35 / 12V / 20W, 35W, 50W,

 

 

U mnie skończone nareszcie sa kafle, jeszcze tylko schody przypominają o betonie :evil: . Robót jeszcze dużo ale zrobiło sie tak domowo i w sumie mozna kupic 4 materace, kuchenkę turystyczną i mozna się

wprowadać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e.kala ja się chyba wprowadzę jak tylko podłączą kaloryfery i uruchonią piec :lol: Dzis wniosłam już ławke ogrodową do salonu :lol: Wszsytkie graty mam obok w domku letniskowym więc pierwszy nocleg pewnie w listopadzie :wink: :lol: :lol:

 

Ja też nie mogę się doczekać przeprowadzki. Salon wysprzątany, czekamy na meble, które przyjadą w poniedziałek, a nie po 15 listopada, jak mówili w salonie. Ale super :)

Ponieważ wpadło nam trochę gotówki, zamówię rolety w okna i alarm.

Nawet nie wiem, ile takie roletki mogą kosztować...

 

A dziś spędzam ostatnią sobotę w mamusiowo-tatusiowym mieszkaniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie zdjęcia droga koleżanko? Proszę szybciutko nadrobić zaległości :-)

 

Postaram się :wink: chociaz obecnie trochę bałaganik jest w domu i troche to trzeba opanować.

Przeprowadzkę planuję na koniec listopada niezaleznie od stanu wykończenia naszego domu.

Na ten rok mamy jeszcze dużo planów i nie wiem ile się uda zrealizować. Ciągle nie skończona elewacja, podbitka, nie mówiąc o terenie wokół domu.

Ogranicza nas niewykonana burzówka, która ma byc do 7 grudnia, a więc z porządkowania terenu raczej nic w tym roku i brak kasy (mieszkanie cos długo sie sprzedaje). Nie wiadomo tez jaka będzie pogoda i czy tynk skończymy.

A, gazownia ma nas podłączyć do 30 października i ciekawe czy faktycznie tak będzie. Narazie zamówilismy drewno i palimy kominkiem, jest bardzo ciepło i przyznam, że przy takich temperaturach jak teraz zupełnie to ogrzewanie wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas też palimy od dłuższego czasu kominkiem i jest ciepło. Ale rozruch pompy ciepła odbędzie się na dniach, więc wtedy nie będziemy musieli palić (chociaż mój mąż to bardzo lubi ;-) )

My chcemy się przeprowadzić na początku grudnia. Warunki konieczne aby się udało, to woda/kanaliza i zrobiona kuchnia. Kuchnię zamówiliśmy 2 tyogdnie temu, więc powinna w listopadzie być. A woda i kanaliza powinna się zacząć robić na dniach, więc też są szanse.

Teraz muszę jeszcze zamówić krzesła do jadalni i sprzęt do kuchni. Wciąż mi się wydaje, że już niedługo będzie luz, ale wciąż pojawiają się jakieś rzeczy do pozałatwiania...

A ostatnio zrobiłam porządki na piętrze, pomyłam podłogi itp. I stwierdziłam, że powoli zaczniemy zwozić graty, które zawalają nam mieszkanie, bo w sumie nie ma przeciwskazań, żeby te rzeczy trzymać już w nowym domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas też palimy od dłuższego czasu kominkiem i jest ciepło. Ale rozruch pompy ciepła odbędzie się na dniach, więc wtedy nie będziemy musieli palić (chociaż mój mąż to bardzo lubi ;-) )

My chcemy się przeprowadzić na początku grudnia. Warunki konieczne aby się udało, to woda/kanaliza i zrobiona kuchnia. Kuchnię zamówiliśmy 2 tyogdnie temu, więc powinna w listopadzie być. A woda i kanaliza powinna się zacząć robić na dniach, więc też są szanse.

Teraz muszę jeszcze zamówić krzesła do jadalni i sprzęt do kuchni. Wciąż mi się wydaje, że już niedługo będzie luz, ale wciąż pojawiają się jakieś rzeczy do pozałatwiania...

A ostatnio zrobiłam porządki na piętrze, pomyłam podłogi itp. I stwierdziłam, że powoli zaczniemy zwozić graty, które zawalają nam mieszkanie, bo w sumie nie ma przeciwskazań, żeby te rzeczy trzymać już w nowym domu.

 

Jak fajnie izi7 , ze mozecie juz powoli zwozic rzeczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...