Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

to ja sie dolaczam jesli moge do grupy budujacych kobiet :)

Czytam muratory zalatwiam papiery zastanawiam sie nad wszystkim. moj maz niby razem ale tak na prawde ma to gdzies lub wrecz przeciwnie wtedy kiedy nie ma pojecia o temacie sie wykloca do zywego. pewnie to znacie same :wink:

Postaram sie nadgonic was bo troszke juz napisalyscie i cos dodac wiecej od siebie.

ps. moze znacie ekipe do stanu surowego godna polecenia- okolice marek warszawa budowa przyszly rok :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

może znacie kogoś od ogrodzeń. mamy już słupki i niedokończoną podmurówkę, chyba muszę wziąśc sprawę w swoje ręce i poprostu zlecic komuś zamontowanie przęseł. do tej pory była mowa o sztachetach ale jak się nasłuchalam ile z tym później malowania to chyba zmienę zdanie i skusze się na kute, tylko jakieś w miarę proste
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myslałam tak. Ze wchodzi gość od hydraulili i ogrzewania. Instaluje piec i kominek i zaczyna grzac. Potem spokojnie mozna robic kafle i tarakotę. Przecież w blokach robią też zimą remonty (np kafle). Ale własnie żeby zacząc grzać trzeba zainstalować ten piec w kotłowni i co na surową ścianę???

Ja mam mieć ekogroszek. Zalecali mi by za piecem nie kłaść płytek. Tak samo na podłodze przed piecem. Więc wstawiamy piec a potem bedizemy kłaść płytki, ale od pieca dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest myśl. TYlko czy pogoda sprzyja kładzeniu kafelek w nieogrzewanym pomieszczeniu? Oj zagwostka...

ten sam dylemat mam :roll:

mamy tylo taki nagrzewacz gazowy :roll: i co nie odpadną kafle? :roll:

z łazienkami to ja się chyba pożegnam w tym roku..bo właśnie tych przemarźniętych ścian się boję :roll:

 

Miko kurde nie załamuj mnie. Ja ruszam z piecem tylko i zamierzam robić dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest myśl. TYlko czy pogoda sprzyja kładzeniu kafelek w nieogrzewanym pomieszczeniu? Oj zagwostka...

ten sam dylemat mam :roll:

mamy tylo taki nagrzewacz gazowy :roll: i co nie odpadną kafle? :roll:

z łazienkami to ja się chyba pożegnam w tym roku..bo właśnie tych przemarźniętych ścian się boję :roll:

 

Miko kurde nie załamuj mnie. Ja ruszam z piecem tylko i zamierzam robić dalej.

 

:roll: ale tak właśnie myślę sobie :roll: bo niby gaz mamy do posesji ale podłączenie do domu to pewnie z 2 mieś minie :roll: a tak to możemy drewnem palić bo będziemy mieć 2 piece na gaz i na drewno, węgiel ...ale to trochę potrwa :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja sie dolaczam jesli moge do grupy budujacych kobiet :)

Czytam muratory zalatwiam papiery zastanawiam sie nad wszystkim. moj maz niby razem ale tak na prawde ma to gdzies lub wrecz przeciwnie wtedy kiedy nie ma pojecia o temacie sie wykloca do zywego. pewnie to znacie same :wink:

Postaram sie nadgonic was bo troszke juz napisalyscie i cos dodac wiecej od siebie.

ps. moze znacie ekipe do stanu surowego godna polecenia- okolice marek warszawa budowa przyszly rok :roll:

 

Witamy! Widze, że zwieksza sie ilośc kobiet ze stolicy. Ja z Gdańska więc ekip nie polecę :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja sie dolaczam jesli moge do grupy budujacych kobiet :)

Czytam muratory zalatwiam papiery zastanawiam sie nad wszystkim. moj maz niby razem ale tak na prawde ma to gdzies lub wrecz przeciwnie wtedy kiedy nie ma pojecia o temacie sie wykloca do zywego. pewnie to znacie same :wink:

Postaram sie nadgonic was bo troszke juz napisalyscie i cos dodac wiecej od siebie.

ps. moze znacie ekipe do stanu surowego godna polecenia- okolice marek warszawa budowa przyszly rok :roll:

 

Witamy! Widze, że zwieksza sie ilośc kobiet ze stolicy. Ja z Gdańska więc ekip nie polecę :D :wink:

 

e.kala, region warszawki Was goni, bo jak dotąd gdańsk jest w większości :lol:

patka, ja mam gdzieś w kajecie spisane polecane ekipy z okolic, postaram się wysłać na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie budujące kobiety.....i dołączam ( oczywiście jeżeli mnie przyjmiecie :D ) do Waszego grona...

U mnie też ciężar załatwiania spraw budowlanych spadł na mnie...ale nie narzekam bo tak rozłożylismy sobie prace z mężem. On buduje ja załatwiam ... :D :D :D

Tylko czasam ręce mi opadają podczas załatwiania tych wszystkich spraw budowlanych.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...