Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

W sprawie głupich rzeczy :wink:

 

Na budowie mamy kotkę i dzisiaj musiałam ją zawieść do weterynarza na kolejny zastrzyk antykoncepcyjny. Miałam mało czasu więc szybko w samochód, dojazd na budowę, kota w klatkę i do weterynarza. Wpadam do gabinetu ciesząc sie, że tak szybko dotarłam i sięgam po torebkę a jej nie ma. Chwila zastanowienia i przypominam sobie, że stoi w domku na schodach :evil:. Troche zdenerwowana zaczynam opowiadac weterynarzowi, że trzeba kota zaszczepic ale ani książeczki zdrowia nie mam ani kasy :-? :wink: . Kota zaszczepiłam, pojechałam po torebkę i powróciłam do gabinetu. W taki sposób straciłam mnóstwo czasu :( :-?, no i po ciązy to jestem 7 lat.

a może?...... :wink: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

W sprawie głupich rzeczy :wink:

 

Na budowie mamy kotkę i dzisiaj musiałam ją zawieść do weterynarza na kolejny zastrzyk antykoncepcyjny. Miałam mało czasu więc szybko w samochód, dojazd na budowę, kota w klatkę i do weterynarza. Wpadam do gabinetu ciesząc sie, że tak szybko dotarłam i sięgam po torebkę a jej nie ma. Chwila zastanowienia i przypominam sobie, że stoi w domku na schodach :evil:. Troche zdenerwowana zaczynam opowiadac weterynarzowi, że trzeba kota zaszczepic ale ani książeczki zdrowia nie mam ani kasy :-? :wink: . Kota zaszczepiłam, pojechałam po torebkę i powróciłam do gabinetu. W taki sposób straciłam mnóstwo czasu :( :-?, no i po ciązy to jestem 7 lat.

 

He, he, zrozumialam ze kotki nie mialas :lol: jej czyli kotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e.kala - mi też pierwsze co przyszło do głowy, to to samo co Sylvi1 ;-)

A na zdjęcia Waszych domków czekam z niecierpliwością - kto tym razem się pochwali? Pstrykajcie, drogie Panie, pstrykajcie.

A u nas jutro generalne porządki. Za tydzień montują nam rolety, więc w ten weekend musimy wypucować wszystkie okna. A co za tym idzie będziemy odkurzać cały dom, myć podłogi itp. Bardzo się z tego cieszę, bo jak już będzie czysto to zacznę zwozić rzeczy z mieszkania. Do tej pory w sumie za wiele nie przywieźliśmy, bo jak pomyślałam, że przy sprzątaniu będę jeździć z gratami z kąta w kąt, to mi się odechciewało.

A poza tym moja Majeczka od poniedziałku zaczęła chodzić do żłobka i od wczoraj jest już chora :-( Ja nie wiem jak to będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trafiłam dziś na ten wąteki od razu lżej na sercu, bo okazuje się, że.. nie tylko ja sama buduję! a więc miałam rację - nie jest tak, jak mi większośc prorokuje, że kobieta sama nie może wybudowac domu.... :)

 

A dlaczego nie może :wink: ???? Zapewniam cię, że może, ale jest trudno. Zresztą z facetem czy bez budowa to nie jest prosta sprawa.

Sama budujesz ale chyba masz jakies wsparcie, chociażby duchowe :wink: 8)

 

duchowe a i owszem, ale kobiet i to zupełnie nie znających się na rzeczy... ale i tak się nie dam i domek postawię, choćbym miała wszsytkie włosy mieć siwe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo mała mi - Ty sie nie zamartwiaj. My kobiety mamy bardzo dużo ambicji, siły, wiary i kończymy wszystko co zaczynamy. Więc moja Droga buduj na całego - będzie nas więcej. Ja tam trzymam kciuki jedną ręką,a drugą steruję moją budową. :D

 

jestem dopiero na etapie papierologii zbieranej do pozwolenia na budowę - sama budowa - mam nadzieję - ruszy wiosną i mam nadzieję, że do tego czasu ochłonę i przestanę sobie wyszukiwać na forum muratora wątków w wpadkami ekip budowlanych hihihihih

 

PS. miło tu u Was, fajnie, że Was znalazłam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne macie domy, dzieci jeszcze fajniejsze :)

Ja nie moge doczekac się przeprowadzki, a martwi mnie najbardziej to, że robia ciągle burzówkę i obecnie dojazd do mojego domu jest niemożliwy :cry: .

Dzisiaj mieli zacząć robic płytki w garażu i nic z tego bo nie mozna ich dowieźć.

Pocieszam sie tym, że jak skończą te wykopy to zrobi sie sucho na naszym terenie i wreszcie powstanie jakaś normalna droga.

izi7 niestety dzieci chorują jak zaczną chodzic do żłobka czy też przedszkola. Musisz to przejść. Póżniej dziecko pójdzie do przedszkola w Borkowie i będzie super. Przy okazji chciałam ci napisać, że szkoła w Borkowie jest bardzo fajna i od 3 lat ma najwyższy poziom egzaminów po 6 klasie w całym województwie. Jak sie o tym dowiedziałam to troche sie zdziwiłam, no i oczywiście ucieszyłam. W sprawie internetu to juz wiem, że zakładaja u nas internet radiowy i płaci sie 52 zł miesięcznie, tak więc po przeprowadzce nadal będę tu klikać :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, ze macie perspektywy na dobry dojazd do domu. U nas znowu kicha :( Co z tego, że mamy pięknie ułożoną kostkę na naszej posesji skoro dojechać do niej nie mozna? W zeszłym roku wydaliśmy na tą drogę kupe kasy. Wykładaliśmy ja płytami jumbo, jednak tych starczyło na pierwszy odcinek drogi. Nasza odnoga pozostała bez płyt. Po prostu sąsiedzi nie chcą wykładać pieniedzy na zrobienie drogi, a my juz tyle w nia włożyliśmy, że po prostu nie mamy więcej :-? Jakos ludzie nie mysla, że nawet jeśli nie buduja sie teraz, to jakby chcieli sprzedawać działke, to działka z dojazdem ma wiekszą wartość...A jak będą kiedyś się budować to bez drogi? Zresztą i tak nie oddadzą nam części kasy, którą my juz wydalismy :-? A my topimy sie w glinie :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak normalny dojazd do domku i wokół domku. U mnie dojazd jest ok, ale to co się dzieje wokół domku to....horror....rozkopana glina, glina i jeszcze raz glina i nic nie możemy teraz z nią zrobić! Jak robili nam oczyszczalnię to koparka tak zniszczyła cały teren wokół domu, że najbliższa wiosna to będzie czas ciężkiego doprowadzania terenu do możliwości dojścia do domu. A co najgorsze to oczysczalnię, która została już zakopana trzeba będzie pewnie jeszcze raz odkopać bo jeden z pojemników po prostu zapadł się!!!

JUż się boję co to znowu będzie za błoto przed domem..... :( :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...