Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Czy zamiast w kuchni na ścianie kłaść np kafle, można położyć tam taki sam blat jak jest blat kuchenny? Jak myslicie?

 

położyć to chyba nie, bo ciężkie pieruńsko, ale opierając na placie i mocując do ściany jak najbardziej. mam tak teraz u siebie :)

tzn nie sam blat, ale taką płytę (fachowiec nawał to blendą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zamiast w kuchni na ścianie kłaść np kafle, można położyć tam taki sam blat jak jest blat kuchenny? Jak myslicie?

 

Ja tak mam, w tym, że to co jest na ścianie jest cienkie a nie takie grube jak blat. Jak dzisiaj będę miała jeszcze siły to zrobię zdjęcie kuchni. My się przeprowadzamy, montujemy meble i jeszcze dzieci mam chore :cry: :( .

Dzisiaj obudziłam się ze strachem w oczach, bo przypomniało mi sie, że w bloku mamy jeszcze piwnicę. To będzie super praca :-? . Do oddania mieszkania pozostał nam tydzień.

Dobra informacja dla budujących: mozna sie zameldowac w nowym domu bez odbioru technicznego. Dom musi mieć numer i tyle. Nie będę więc bezdomna :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny :)

 

Mamy podbitkę. Teraz dom wygląda zupełnie inaczej.

Niedługo będę miała wreszcie wszystkie drzwi wewnętrzne, listwy przypodłogowe i inne drobiazgi wykończeniowe.

Nadal dochodzę do perfekcji w wychowywaniu Weroniki i jednoczesnym utrzymaniu porządku w całym domu :lol:

 

POZDRAWIAM!!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny podajcie mi proszę link do wątku o odbiorze budunku bo jakoś nie mogę nic sensownego znaleść :oops: Pewnei już odbierałyscie to znacie moze linki? Z góry dziękuję :lol:

 

linków nie ma chyba ale: zależy jakie media masz na działce

u nas to było:

- ksero i oryginał pozwolenia na budowę

- j.w. protokołu odbioru przyłacza

- protokół elektryka dot. sieci wewnątrzlokalowej (razem z ksero uprawnien elektryka)

- dziennik budowy

- oświadczenie kier buda

- zaśw. o klasie , szczelności itp szamba

- zaśw. kominiarza o stanie wentylacji

- mapka inwentaryzacyjna powykonawcza

i wszelkich odbiory innych mediów (wodociag, kanalizacja , itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szydaki1 - witaj! Pewnie nie takiej odpowiedzi oczekujesz, ale moim zdaniem mało realne :-( Po wybudowaniu domu jestem przyzwyczajona, że wszelkie papierkologie i załatwiania itp. trwają dłużej niż się wydaje. Sama piszesz, że na inną działkę czekałaś rok, a obecna nie jest jeszcze wyznaczona. Tak więc wszystko musiałoby iść naprawdę bardzo sprawnie, żebyś się wyrobiła. Projekt masz już kupiony, ekipę zamówioną? Jeśli tak, to życzę, żeby wszystko szło bez najmniejszych problemów - wtedy się powinno udać :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że tamtemu panu po prostu sie nie spieszylo z zalatwianiem podzialu ,a teraz chociaż sie ruszyło.Projektu nie kupę dopoki nie będę miala działki(za ogrodem jakies 50m jest jezioro,więc z sypialni miałabym widoki),myslę o malince z horyzontu,a budował w większości będzie mój małż a ja będę pomagała (w miarę możliwosci) :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...