Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzisiaj wielka, ostatnia przeprowadzka. Internet mieli załozyć w tym tygodniu ale jeszcze nie ma. Szaleństwo "przeprowadzkowe" duże. Ręce mnie bola od pakowania i noszenia. Spraw na głowie mam dużo i nie wyrabiam się.

Pokoje dzieci są w zasadzie gotowe, meble do sypialni juz są do odebrania. Obiecuje tez zdjęcia ale musze nieco ochłonąć.

Tak więc ostatni raz klikam z mieszkania i zdjęcia będą jak internet w domu będzie.

Jestem cała szczęśliwa :D , a wkurza mnie tylko to, że nie mam schodów wewnętrznych zrobionych (umowę mam z terminem wykonania na 15 wrzesień 2007) :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e.kala - obejrzałam zdjęcia z Twojego dziennika (pięknie, pięknie!!!) i mam pytanie o oświetlenie w salonie. U nas sufit jest inny, ale też jakośtam obniżony i też ma być taka łuna. Pierwotnie miało to być osiągnięte poprzez system specjalnych świetlówek, łączonych bez przerw itp., ale ponieważ u mnie tego podświetlenia jest ok. 40 metrów, to koszty tych specjalnych świetlówek wychodziły w okolicach 4tys. (ponad 90/mb). Z normalnymi świetlówkami elektryk nie chciał się bawić. Tak więc ostatecznie stanęło na duuuużo tańszym węży świetlnym. Ale wąż na razie dopiero do mnie jedzie i nie wiem, czy da ładny efekt świetlny czy nie. Czym Ty podświetlałaś swój sufit? Jesli świetlówkami, to jakimi?

A w ogóle, to mamy podobny gust lampowy :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, ale placiliscie za wykonanie ocieplenie scian zewn? Z wykonaniem elewacji czy bez? Mam rozmawiac na ten temat ale musze posiadac jakies wiadomosci na ten temat

 

U nas było 40 zł za metr, ale robiła to ekipa, która wykańcza nam cały dom i dlatego ta cena (tak mówili). Cena obejmowała ocieplenie z tynkiem (szkoda tylko, że jest zima i tego tynku nie mam :cry: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, ale placiliscie za wykonanie ocieplenie scian zewn? Z wykonaniem elewacji czy bez? Mam rozmawiac na ten temat ale musze posiadac jakies wiadomosci na ten temat

 

U nas było 40 zł za metr, ale robiła to ekipa, która wykańcza nam cały dom i dlatego ta cena (tak mówili). Cena obejmowała ocieplenie z tynkiem (szkoda tylko, że jest zima i tego tynku nie mam :cry: ).

 

40pln to w tym sezonie była standardowa cena na Pomorzu. Przynajmniej mi tyle podawało kilku wykonawców. Nam ostatecznie robiła ekipa za 38/m2 (ale tej mojej nie polecam) - styropian i tynk. Dodatkowo płatne były parapety z klinkieru i ramki naokoło okien/drzwi itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...