Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No właśnie ja też mam jeszcze jeden dylemat związany z "edukacją" dzieci ale na poziomie przedszkola. Jeśli wprowadzimy się w grudniu to nie wiem przenosić je w połowie roku? (dla małego to będzie tragedia), od razu od września do nowego przedszkola , czy przez pół roku wozić je z Borówca na Dębiec (a pracuję na SZczepankowie :roll: )??.

Kasia 75,

Mi okolica Borówca podoba się również :wink: , (nawet bardzo :oops: :wink: )

A linia jest w odległości ok 1,4 km od nas, przysłonięta tą najbliższą ścianą lasu, więc nas to jakby bezpośrednio nie dotyczy. Dla mieszkańców Kamionek z osiedla Długiego (które jest właśnie za tym naszym pasem lasu) ta linia jest trochę blisko :-? . Energetyka wkurza mnie to totalnie, bo widziałam tą wielgachną linie w okolicach Komornik, Wiry i tam to w ogóle nie przjmują się ludźmi :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagat, racja!

Ja też nie rozumiem, jak można zrobić plan zagospodarowania terenu na budownictwo jednorodzinne, a potem z premedytacją wybudować tuż nad głowami linię wysokiego napięcia! :evil:

Nie dziwię się ludziom, że wyszli na ulicę w proteście!

Dobrze, że Was to nie dotyczy!

Ale widoczki macie cudne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dzięki kobiety za wsparcie, bardzo mi się w najbliższym czasie przyda :D

 

Mam nadzieję, że nam wszystkim wszystko o czym marzymy sie spełni.

 

Nawet nie chcę myśleć, że może być inaczej. Zrobimy tyle na ile starczy kaski.

Dziecię tak jak Sylvia1, bagat i inne kobiety narazie będę woziła do szkoły a potem to zobaczymy co będzie potem ......

 

Trzymam za was i za siebie kciuki a napewno nam sie uda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKUJĘ wszystkim za odzew. Krew oddały trzy osoby, z których dwie są mi nieznane. Dlatego jeszcze raz bardzo dziękuję.

Teraz kilka słów wyjaśnienia. Krew była potrzebna mojej mamie, której wstrzymali operację z powodu braku w magazynach tej grupy krwi. Mama była i jest w złym stanie psychicznym, operacja była onkologiczna, dlatego zależało mi na nie przeciąganiu czasu oczekiwania. Lekarze nie chcieli podać jej krwi 0 Rh-, bo mama jest dodatkowo pod opieką hematologów i pewnie oni tak zadecydowali.

Dziś mama przeszła drugą operację i mam nadzieję, że od tej pory będzie tylko lepiej. Dziękuję jeszcze raz za odzew. Z całego serca namawiam przy okazji do honorowego krwiodawstwa. Sławek i ja nimi jesteśmy. Kiedyś Sławek miał miłe zdarzenie. Podczas badania przez lekarza, który ostatecznie decydował o tym, czy dojdzie do donacji dowiedział się, że zaraz jego krew pojedzie do szpitala, bo jakiś dzidziuś będzie miał operację i czekają tylko na krew. Gdy o tym myślę, to zawsze się wzruszam. Niestety mimo tego, że mam krew taką samą co moja mama nie mogłam jej pomóc z powodu złej mofrologii. Wszystkim Wam życzę spokojniego budowania bez takich przygód, które mnie spotkały. Nasza budowa jest kilkaset kilometrów od Trójmiasta i o dziwo trwa. Mam zaufanego wykonawcę, a siły mi dodaje myśl, że gdy będzie możliwe zamieszkanie w nowym domu mama wraz z tatą przeniesie się do nas. Serdecznie pozdrawiam, ula - budująca baba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wspulczuję zpowodu problemów ale zawsze trzeba mieć nadzieję na lepsze czasy. :lol: :lol: :lol:

ja w trakcie budowy dowiedziałam się o chorobie mojego dziecka [ma poważną wadę wzroku ]ale teraz mam jeszcze większą motywację do budowy gdy pyta kiedy wreszcie będziemy mieszkać w nowym domu :D :D :D :D

a propo mam problem z dekarzami czy możecie mi polecić kogoś z okolicy gdańska lub starogardu ??? a jeszcze lepiej z tczewa

pozdrawiam wszystkie budujące i nie rezygnujące z marzeń o własnym domu :p :p :p :p :p 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...