Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

e.kala - powiedz, jak działa u Was internet, jesteście zadowoleni? Zastanawiamy się jaki pakiet wybrać i na jak długo - jeśli jakość kiepska, to wolelibyśmy nie brać umowy na 2-3 lata, tylko na rok i patrzeć czy nie ma jakiegoś nowego dostawcy. Jaki macie pakiet i jak oceniasz jakość działania?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e.kala - powiedz, jak działa u Was internet, jesteście zadowoleni? Zastanawiamy się jaki pakiet wybrać i na jak długo - jeśli jakość kiepska, to wolelibyśmy nie brać umowy na 2-3 lata, tylko na rok i patrzeć czy nie ma jakiegoś nowego dostawcy. Jaki macie pakiet i jak oceniasz jakość działania?

Jesteśmy zadowoleni, syn ściąga i twierdzi, że jest lepiej niz w Pro-internecie. Pakiet mam srebrny. Na jak długo umowa to nie wiem :oops: . Płatność taka jak w Pro-internet a jakość lepsza mimo tego, że jest droga radiową. Wszystko z nimi załatwia się w ich panelu, przysyłają faktury, jest forum itp.

Powiem szczerze, że z powodu braku czasu mało korzystam z internetu, żeby go w pełni ocenić.

 

Mam trzy spostrzeżenia z mieszkania w domu:

1. Jest cudnie, przestrzennie, wygodnie itp. i zastanawiam się jak mogłam żyć w bloku 8) :D

2. Jest dużo powierzchni do sprzątania i okien do mycia :-? :roll:

3. Zakupy trzeba dobrze planować, bo juz nie wyskocze przed blok po cukier :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny pamietacie ile zaplaciliscie za hyraulika? Za inst wod - kan do dwoch lazienek - jedna nad druga, pom gosp, kran w garazu i umywalka w garazu i kuchnia plus materialy.

 

my będziemy mieli wszystko razem czyli i hydraulika i podłogówka i kominek z płaszczem i solary i kotłownia i gaz - razem robota + materiały 45 tys.( :o :-? :cry: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu taka cisza :o

Ja wlasnie leżę w swoim łożu i sprawdzam, czy net działa tez bezprzewodowo.

Jak widać działa.

Cały czas nie mamy TV i jakos mi to nie przeszkadza. Zastanawiamy się jaką zamontować telewizje cyfrową. Znowu abonament do płacenia :-?

Od wczoraj mamy też wywóz śmieci. Postawili nam pojemnik 120 l i wywóz smieci jest co tydzien. Wydaje mi się, że my więcej śmieci produkujemy :oops:. Trzeba chyba będzie je zgniatać :wink:

Cały czas nie moge nic znaleźć. Kiedy w końcu będę wiedziała gdzie co jest :roll:

Narazie tyle, co tam u was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo babeczki!

Witam Was z mojego domku :-) Mieszkamy już prawie tydzień, ale nie miałam okazji się odezwać, bo w domu neta niet, a do pracy w tym tygodniu nie chodzę, bo córeczka jest chora. Net docelowy będzie pewnie dopiero za miesiąc (muszą wybudować nową stację czy jakoś tak, bo żadnej z istniejących od nas z domu nie widać), więc na razie lecimy przez komórę.

W domku codziennie coś dłubiemy i dorabiamy, więc codziennie jest ładniej i wygodniej :-) Generalnie jest super! Tyle przestrzeni, jak fajnie!!! A co podoba mi się najbardziej? Wielka kanapa, na której kilka osób może leżeć i oglądać telewizję ;-) Stół w jadalni - super sprawa. Aneks kuchenny - gotuje i sprzątam, a zarazem jestem razem z resztą rodzinki - bardzo wygodne :-) No i nareszcie mamy łóżko w sypialni ustawione tak, że każdemu wygodnie jest wstawać, bo nie ma w naszej sypialni łóżeczka córeczki - Maja zamieszkała w swoim pokoju i jest zachwycona :-) Baliśmy się jak to będzie, a okazało się, że jak na razie jest bezproblemowo - córcia chętnie śpi u siebie i lubi swój pokój.

e.kala - my mamy Cyfrę Plus - kryterium wyboru było to, żeby w podstawowym pakiecie było Mini Mini :-D A kubełek na śmieci też mamy od paru dni, też 120 litrów, na razie nie zapełniliśmy :-)

No to na razie na tyle, do usłyszenia, pa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...