Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

edyta_10 - gratuluję tynków :-)

A może ktoś wklei jakieś zdjęcia? Beti - zaraz wprowadzka, a chyba żadnego zdjęcia z Twoich wnętrz nie widziałam... Może pora nadrobić i pokazać koleżankom jak u Ciebie wygląda? Żeby nie było, że tak innych namawiam, a sama nic, to postaram się 'na dniach' też coś wrzucić :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izi7 trzymam cie za słowo. Własnie ja tu się produkuję, zdjęcia w galerii umieszczam a kolezanki nic :wink: :D

 

U mnie stagnacja, zmęczenie materiału. Nie chce mi się chodzic po sklepach, potrzebne jest bardzo kilka rzeczy a ja nie mam ochoty ich szukać. Największą ochote mam na leniuchowanie. Może mi to przejdzie :-?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, uwaga :D

Dzisiaj naszaBeti 555 urodziła synka.

Młody jest 56cm-wym przystojniakiem i waży 3600 .

Mama i synek czują się dobrze :D

 

no to i tu wkleję mój wierszyk dla Następcy Tronu, może najwcześniej tu zajrzy...

 

No i po co oznajmiali, że 13-ty jest pechowy?

Jeśli takie szczęście dzisiaj wielu ludziom dał?

niektórzy to w wielkim strachu potracili z rana głowy

a odważny mały bobas dzisiaj właśnie miał

 

pojawić się na tym świecie

wydać pierwszy głos

i pokazać niedowiarkom

jak kształtować los

 

Życzę Tobie bracie miły żebyś taki już pozostał

Spełniał zawsze swe marzenia, to co tylko chcesz

Trzynastym się nigdy nawet krótką chwilę nie przejmował

no bo przecież trzynastego... jam rodzony też!

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beti - gratulacje ogromne!!! No to teraz czekamy nie tylko na zdjęcia domu, ale i maleństwa :-D A swoją drogą jak ten czas leci. Ledwo Beti się chwaliła, że rodzina się powiększy, a tu już synek na świecie :-)

 

e.kala - obiecuję się poprawić w temacie zdjęć :-) A ja po przeprowadzce nabrałam chęci na wszelkie drobne zakupy i ulepszenia. Z przyjemnością jeżdzę w każdy weekend do sklepów i kupuję pół samochodu dupereli, które - jak mi się wydaje - poprawią nam komfort życia :-) Nastepnego dnia po zamieszkaniu musiałam jechać i kupić np. kosz na śmieci, cukiernicę, solniczkę, pieprzniczkę, drabinę, podkładki pod talerze i kubki, ociekacz na sztućce, stopień dla Mai do zlewu (jeden mielismy, ale bez sensu byłoby z nim dymać między piętrami itp. itd.) Wciąż okazuje się, że potrzeba jakichś zwykłych rzeczy codziennego użytku i kupienie ich powoduje, że jestem taka zadowolona i od razu mam wrażenie, że zrobiło się wygodniej i fajniej :-)

e.kala - mam nadzieję, że nie będziesz miała mi za złe, ale zainspirowana wklejoną przez Ciebie jakiś czas temu wizualizacją klatki schodowej, postanowiłam poeksperymentować na mojej klatce schodowej z pasami pomalowanymi na inny kolor. Na razie zrobiłam sobie pasy pomalowane na odcień tylko nieco ciemniejszy niż ściana klatki. Na pasach planuję powiesić zdjęcia. Zobaczymy jak to ostatecznie będzie wyglądać. Może jak się odważę, to pomaluję te pasy na jakiś ciemny kolor ;-)

A swoją drogą teraz jest fajnie, bo jak chcę coś sobie w domu np. podmalować, to biorę wałek i za pół godziny jest po robocie. A jak mieszkaliśmy w mieszkaniu, to zanim wszystko zaplanowałam, zorganizowałam, wybrałam się do domu i zrobiłam cokolwiek to mijał tydzień ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...