Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

izi7

 

obejrzałam fotki, masz pięknie. Cieplutko i przyjemnie. Super kanapa, wlaśnie w weekend oglądałam ją bardzo dokładnie na allegro, czy Twoj sprzedawca jest spod Gniezna? Dobrze oceniasz transport? W jakim czasie od wpłaty kanapę dostarczono?

 

Izi, czy prowadzisz jakiś dziennik? Mam u siebie bardzo podobny układ kuchnia-"jadalnia" -salon- kominek, schody. Chciałabym, zebyś podała mi jakieś wymiary swoich pomieszczeń, bardzo ładnie rozplanowałaś mebelki.

 

może będę kolejną z "jakoś tak znajomo"

Ogólnie jestem pod wrażeniem :D

Gratuluję

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dziękuję bardzo za miłe słowa :-D

Witaj Beti! Jak tam maluszek?

mocca - kanapę kupowałam u tego sprzedawcy: http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=3607865 Jak przeczytasz komentarze to zobaczysz, że to firma godna zaufania. Ja wpłaciłam zaliczkę za swój narożnik w czwartek, a w następnym tygodniu we wtorek kanapa była już u mnie w domu. Akurat wieźli kanapę do kogoś do Pruszcza i moją dorzucili do tego transportu - dlatego to tak szybko poszło :-) Transport w porządku. Pan dzwonił i uprzedzał kiedy będzie itp. Kanapa dobrze zabezpieczona. Odpakowywaliśmy ją chyba ze dwie godziny z tych wszystkich warstw folii ;-)

Dziennika niestety nie prowadzę, ale postaram się wkleić jakiś rzut parteru żebyś mogła porównać wymiary.

basiekg - z kabiny w sumie chlapie się niewiele i nie jest to problem. Poza tym mamy podłogówkę w łazience, więc nawet jak tam trochę kropek się wychlapie, to zaraz wysycha, bo podłoga jest ciepła. Za to przestrzegam wszystkich przed robieniem brodzika bez żadnego progu. Zdjęcie które wrzuciłam jest sprzed paru tygodni. Obecnie na wejściu do brodzika mamy metalową listwę oddzielającą brodzik od reszty podłogi. Wygląda to pewnie nieco gorzej, ale teraz można się spokojnie kąpać. W wersji bez listwy po minucie kąpieli woda była już w połowie drogi do kaloryfera ;-) W górnej łazience też przebudowujemy brodzik, bo tam też nie było progu. Teraz mamy już normalny próg, który będzie obłożony kaflami i brodzik będzie wyłożony kolejną warstwą kafli z dużym spadkiem. Ten spadek, który był zrobiony na etapie wylewek okazał się niewystarczający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze rzut parteru w wersji oryginalnej (my robiliśmy zmiany w części łazienkowo-kotłowniowej, poza tym przy wejściu do garażu zrobliśmy dodatkowe pomieszczenie i przenieśliśmy drzwi do spiżarni na ścianę naprzeciw komina - reszta bez zmian)

 

http://img204.imageshack.us/img204/7452/rzutwycietyux3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przyjmiecie do klubu kobiete budującą, aczkolwiek bez męża nieinteresującego się budową?

izi7 piękne wnętrza 8)

Szczególnie podoba mi się ściana za TV, z podświetlanymi półeczkami szklanymi. Co to za kamień? Szukam właśnie takiego w kolorze popielatym - srebrno-szarym. Czy to kamień naturalny? Możesz dać namiary na niego? Z góry bardzo dziekuje!!

 

Tkanka7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tkanka7 - ten kamień, to nie kamień, tylko płytki Mexicana z firmy Stegu. Kolor na zdjęciach może wyszedł popielaty, ale w realu to one są raczej brudnobeżowe :-) Zdaje się, że jeśli chodzi o szarości, to te płytki występują też w kolorze ciemnoszarym. Jasnoszarych chyba nie widziałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy okazji mam do Was pytanie - czy gdzieś w Waszych okolicach jest może IKEA i zaglądacie do niej czasem? Kupiłam kilka miesięcy temu kosz w IKEI do górnej łazienki (http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70028048, wersja 32x35x32). Kupowałam go na etapie robienia półek w górnej łazience, żeby dopasować wymiar itp. No i jak już półki były gotowe i można było wstawić resztę koszy, to okazało się, że w IKEI w Gdańsku nie ma koszy w takim samym odcieniu jak ten mój. Są tylko takie jasnosłomkowe, które nijak nie pasują mi do bukowego drewna, które mam w łazience. Odwiedzam naszą IKEE już ze 3 miesiące, przejrzałam cały ich magazyn w poszukiwaniu nierozpakowanych jeszcze palet z koszami i wszędzie są takie jasne... Może macie IKEE w pobliżu i mogłybyście sprawdzić czy u Was są te kosze 32x35x32 w 'bukowym' kolorze? Z góry dzięki :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chcialam sie pochwalic ze juz wczesniej sie u was zapisalam ale tak na prawde dojrzalam do samotnej budowy :cry: . To jest z wasza i ogolnie forumowa pomoca :D . Wreszcie sie uporalam ze zdjeciami na necie to moze i jakis pamietnik powstanie.

Posluchajcie czy macie moze namiary na firmy w wawie i okolicach marek ktore wykonują przyłacza zewnętrzne od A-Z.(woda, kanalizacja, prad i gaz).

No i oczywiscie interesuje mnie tani architekt co sie zna na rzeczy a nie tylko podpisuje- moze byc z okolic wawy. Z gory dzieki za namiary.

IDZIE WIOSNA

ps.Betii 555 mam rowno 3 lata starczego synka- piekna pora na porod zbieraj sily idzie wiosna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izi, dziękuję za rzuty, rzeczywiśćie układ lewej strony domku wygląda b. podobnie (ze schodami sie pomyliłam) ale Twoj salon jest sporo wiekszy, u mnie za to kuchnia. Planuję podobnie rozstawić meble, więc kiedy już będę to robić (może za sto lat...) wtedy na pewno wrócę do Twoich fotek :)

jeszcze raz gratuluję pieknego domku

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izi, piekne wnetrza, jak z katalogu. Gratulacje!

 

A ja z innej beczki. Dziewczyny czy stelarze podtynkowe do miski ustepowej mialyscie zamontowane przed kladzeniem tynkow? i podlaczone do wody? Czy to zrobic przed czy po tynkach, jak radzicie, bo podobno do woli. Czy to ma byc zamontowane nad chudziakiem tyle co przyjdzie cala grubosc posadzki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...