Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie dziewczyny :) mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona :D

Przede wszystkim:

beti555 serdeczne gratulacje - śliczne maleństwo!!

 

A za Ciebie qqrq5 już trzymam kciuki i życzę lekkiego porodu, a zaraz potem wracaj do nas i pochwal się swoją dzidzią :D

 

Strasznie wam zazdroszczę, bo też chciałabym już mieć dzidziusia - marzę o nim i o budowie. Działeczkę mamy od niedawna więc powoli zaczniemy ją przygotowywać do budowy i przyszłego użytkowania. Jutro przywiozą gruz na utwardzenie drogi dojazdowej do naszej działki więc trzeba będzie zakasać rękawy, łopata w rękę i rozgarnąć dziadostwo (postaram się z tego wykręcić ;) i robić za fotoreportera :lol:)

A z przyjemności - planujemy wyprawę do centrum ogrodniczego, bo myślimy już o obsadzeniu działki świerkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betti, gratuluję i synka i domku!

Igor jest sliczny :D Napisz jak córeczka zareagowała na nowego członka rodziny? Mnie to samo czeka w lipcu, z tym, że moja córcia jest młodsza od twojej.

 

Cześć dziewczyny:)

Jestem u mamy wiec na chwilkę zajrzałam do Was

 

Dziękuję za miłe słowa :D

 

Jeśli chodzi o reakcje córki na synka, to jest raczej dobrze. Momentami mówi, że kocha tylko mamę i tatę :wink: a Igora nie. To taka mała pozerka, bo jak idziemy z wózkiem i ktoś zagląda to wtedy Malwinka mówi, że to jest tylko jej brat i nikogo więcej :lol: Pomaga mi jak na te swoje prawie 5 latek, podaje pieluszki, małemu smoczek, lubi uczestniczyć w kapielach Igora. Ale bez żadnych przesadnych gestów. Brat po prostu jest i kropka :D Oby sie jej nie pogorszyło... Jednak ja ze swej strony każdą chwilę kiedy mały śpi poświęcam jej. I w sumie to dosć ciężko jest z tym czasem :-? Zmęczona chodzę potwornie :( Ale jak to my kobiety, dam radę ze wszystkim :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beti - synek przecudny! Na tym zdjęciu ze szpitala wygląda jakby był dużo starszy - tak madrze patrzy :-D Jeszcze raz gratuluję!!! A jak się mieszka w domku? Bo po zdjęciach wnoszę, że się już przeprowadziliście? :) Tak więc gratulacje podwójne!

 

izi, dziękuję :D

Mieszka sie suuuper :D Tyle metrażu... Chociaż co wieś to wieś... Do sklepu idę 15 minut... I w takim błocie, że hoho :lol: Ale wiem, ze niektórzy mają gorzej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś dostałam pieniadze z Urzedu Skarbowego (zwrot VAT). Czekałam 2 miesiące na 6 możliwych. Ale fajnie!!!! Mam na ogrodzenie!!!!![/i]

świetnie! , a czy ktoś wie, jak jest z Vat'em, dla tych, którzy budowę rozpoczynają w tym roku? też możemy odliczać?

 

edyta_10 jak twoja zielona łazienka? pochwal się zdjęciami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beti555 gratuluję synka, domku i tego, że się przeprowadziliście.

 

U nas prace trwaja na zewnątrz, układana jest kostka, rozwożony czarnoziem. Myslę teraz nad ogrodem i nie mogę się doczekać kiedy będziemy coś sadzić. Ogrodzenie też w trakcie. Jednak widac że niedługo będzie koniec tych prac i z tego się bardzo cieszę.

Na zwrot Vat czekam (niedługo bedzie 6 miesięcy) i za te pieniądze odpoczniemy po cięzkich zmaganiach z budową (kredyt do spłacenia a my myślimy o ciepłych krajach :-? :oops: )

Pozdrawiam wszystkie "stare" i "nowe" budujące :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e.kala - co ja myśle na temat wyjazdu i odpoczynku po trudach budowania to chyba wiadomo, bo pojechaliśmy w marcu do ciepłych krajów (czytaj: do Egiptu) i podtrzymuję, że był to rewelacyjny pomysł :-D Zakochałam się w tym kraju i na pewno tam jeszcze pojadę :-)

A propos płotu - macie kogoś godnego polecenia? My na razie bujamy się z projektem ogrodu, ale nie zacznę sadzić roślinek jeśli nie będę miała płotu, bo albo rośliny dostaną nóg albo się poniszczą przy robieniu płotu. Tak więc musimy się za to pilnie zabrać... A czasu nie ma, bo Maja się rozchorowała po raz kolejny w tym roku na zapalenie oskrzeli i tym razem wylądowała już w szpitalu, ja właśnie zmieniłam pracę i kursuję między robotą i szpitalem. Generalnie czasu brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...