Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

qqrq5 GRATULACJE!

 

sliczne imię. Moj Michał miał być Ignasiem (po moim dziadku) tylko tatus jakos nie mogł się zdecydować i w USC zapisał go "pod Michałem" ;).

Ale ja uważam, ze jeszcze nic straconego :D :lol:

a to dla dla synka ;)

http://www.zabawki.polkowice.pl/pic/kidswibrujacygryzak.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny :D

to i ja się przyłączam do grupy budujących kobiet - facetom sie wydaje, że to oni budują :wink: ale bez nas nie wyszliby pewnie poza etap pozwolenia na budowę ( są na pewno wyjątki ale nieliczne :D ) też powolutku biorę sie za budowę co nieco wiem reszty będę musiała się dowiedzieć, że tak powiem na żywca teraz też jestem na etapie załatwiania papierków a na wiosnę 2009 myślę że coś się zacznie - no chyba żeby chociaż w tym roku fundamentki wylać :D

 

daleko mam jeszcze do schodów :wink: ale jak słusznie dziewczyny zauważyły dobry namiar jest na wagę złota dlatego edyta_10 ja też poproszę o namiar na schody, tym bardziej, że piszesz iż ten fachowiec nawet do Częstochowy się zapuszcza czyli do mnie miałby już całkiem bliziutko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny, ciekawa jestem Waszej opinii

w moim domu na oknie klatki schodowej planowany jest witraż. Wybrałam taki wzór

http://i160.photobucket.com/albums/t194/mocca_2007/maj2008/witra-kopia.jpg

 

a okno jest to poniżej

http://i160.photobucket.com/albums/t194/mocca_2007/maj2008/7-2.jpg

 

jak myslicie, czy to dobry wybór czy nie... bo ja już nic nie wiem a muszę się zdecydować :roll: :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mocca - Twój witraż mi osobiście się podoba - jest delikatny i nieobciachowy :D A swoja drogą, to jak Ty będziesz mieć okna w pobliżu tego witrażowego okienka? Na zdjęciu wygląda, jakby zamurowana dziura okienna (jak rozumiem zamurowanie jest tymczasowe) stykała się z oknem witrażowym... ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daleko mam jeszcze do schodów :wink: ale jak słusznie dziewczyny zauważyły dobry namiar jest na wagę złota dlatego edyta_10 ja też poproszę o namiar na schody, tym bardziej, że piszesz iż ten fachowiec nawet do Częstochowy się zapuszcza czyli do mnie miałby już całkiem bliziutko :D

 

 

Hej wu

 

już wysłałam na prv wiadomość dla Ciebie. Pozdrawiam i witam w gronie budujących BABEK!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny, ciekawa jestem Waszej opinii

w moim domu na oknie klatki schodowej planowany jest witraż. Wybrałam taki wzór

http://i160.photobucket.com/albums/t194/mocca_2007/maj2008/witra-kopia.jpg

 

a okno jest to poniżej

http://i160.photobucket.com/albums/t194/mocca_2007/maj2008/7-2.jpg

 

jak myslicie, czy to dobry wybór czy nie... bo ja już nic nie wiem a muszę się zdecydować :roll: :-?

 

Mocca mnie sie wydaje ze do tej cegly jest super. Fajny klimacik sie szykuje. Az szkoda ze nie mam takaiego okna gdzie moznaby wstawic witrazyk.... :( tez chce taki :D :D pozdrawiam

 

p.s. fajne ogrodzenie wokól domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny, ciekawa jestem Waszej opinii

w moim domu na oknie klatki schodowej planowany jest witraż. Wybrałam taki wzór

http://i160.photobucket.com/albums/t194/mocca_2007/maj2008/witra-kopia.jpg

 

a okno jest to poniżej

http://i160.photobucket.com/albums/t194/mocca_2007/maj2008/7-2.jpg

 

jak myslicie, czy to dobry wybór czy nie... bo ja już nic nie wiem a muszę się zdecydować :roll: :-?

 

Piekny, mi sie bardzo podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Dziewczyny za powitanie :D

 

jeszcze dobrze nie zaczęłam a już mam załamania nerwowe jak czytam o cenach i użeraniu sie z niektórymi instytucjami i niesolidnych wykonawcach - ciekawe co będzie potem :roll:

 

tutaj przynajmniej można spokojnie i bezstresowo pytać na forum wymiany doświadczeń przeważnie trafiam na mężczyzn i na moje pytania udzielają odpowiedzi zaczynając od "chłopie":wink: trochę mnie to frustruje

 

edyta_10 serdeczne dzięki za namiar na schody właśnie zakładam kajecik na dobre namiary :wink: przeczytałam Twój dziennik budowy i nie mogę wyjść z podziwu a kuchnia po prostu cudo :D

 

mocca jak dla mnie witraż prześliczny - chciałabym być już na etapie takich wyborów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj wu :D

edyta_10 zaglądałam ostatnio do twojego dziennika, super! bardzo mi się podoba twój domek :D już pomijając tempo (idziesz jak burza) to na dodatek bardzo ładnie go urządzasz!

 

dziewczyny, mam pytanie, w domu będę miała schody drewniane, co najpierw się robi schody czy podłogę? słyszałam, że podłogę.... a jak bedę chciała zmienić podłogę to muszę wtedy demontować schody? :roll: może jednak najpierw schody? mam mętlik w głowie..... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieobciachowy

 

 

A swoja drogą, to jak Ty będziesz mieć okna w pobliżu tego witrażowego okienka? Na zdjęciu wygląda, jakby zamurowana dziura okienna (jak rozumiem zamurowanie jest tymczasowe) stykała się z oknem witrażowym... ?

 

nieobciachowy- wlasnie tego słowa mi brakowało kiedy próbowałam go opisać wykonawcom :D

 

izi7 żadnego łączenia okien nie będzie. To co widzisz na zdjęciu to rzeczywiście zamurowane otwory okienne w zamian za nie wykluł się jeden nowy otwór -doswietlenie klatki schodowej. Ponieważ to strona północna nie chciałam mieć tamtych okien (nie lubie niedoświetlonych pomieszczeń) i nawet nie pasowały do obecnego układu pomieszczeń. Więcej szczegółów możesz obejrzec w moim dzienniku- wszystko jest dość dokładnie pokazane i opisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobietki, bardzo Wam dziękuję za odzew i opinie!

 

Podbudowałyście mnie i juz wiem ze zamówię ten witraż.

Bardzo się cieszę ze się spodobał 8)

bo same wiecie jak to jest... człowiek ciągle coś wybiera i wybiera az w końcu okazuje się ze zgłupiał i nie wie co widzi :wink:

a tego wzoru szukałam rok... a dojrzewałam do niego 2 miesiące :D

ciekawe jak to wyjdzie w realu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlaśnie o takiej seledynowej myslimy :o :lol: :wink:

 

nie, co do elewacji nie doszliśmy do porozumienia, ja chcę jasną piaskową lub zbliżony odcien, mąz coś z czerwieni ale ja uważam ze wtedy dach, okna elewacja zleje się w jedno. Jasny kolor przełamie monotonię :wink: więc czeka mnie walka na noże :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Jestem nowa na forum. Właśnie odbieram mieszkanko na Wilanowie w inwestycji Królewskie Przedmieście. Do tej pory głównie czytałam na forum ale w zwiazku z tym że moje prace teraz nabieraja tempa, postanowiłam sie też troche z Wami podzielić informacjami. Mam nadzieje, że zostane miło przyjeta.

 

Kalina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...