Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub budujących kobiet


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Izi7 wielkie dzieki za tak wyczerpujaca pomoc zwiazana z energia.

To faktycznie mieliscie nie zaciekawe przygody , zapewniam cie ze jeszcze nic sie nie zmienilo bo ja od tygodnia codziennie do nich dzwonie i jeszcze nie przedstawili mi,calej porzdnej procedury zalatwienia tego pradu.Takze pozostaje mi sie jeszcze z nimi urzerac :(

 

Rowniez pozdrawiam pomorze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moje dziecko nie dostalo sie do zadnego przedszkola :cry: :cry: :cry:

Zebym chociaz wiedziala co mam teraz robic... Dwa lata chodzil do zlobka, oboje pracujemy i co ? I nic. Zeby chociaz dyerktorki przedszkoli wiedzialy czy jakies odwolania, kto przyjmuje itd. Kaza czekac az rodzicie dzieci przyjetych podpisza umowy i wtedy moze beda jakies wolne miejsca, beda???? Kto w to wierzy?

Ja nie wiem, prywatne przedszkola tez zabite, skonczona rekrutacja i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moje dziecko nie dostalo sie do zadnego przedszkola :cry: :cry: :cry:

Zebym chociaz wiedziala co mam teraz robic... Dwa lata chodzil do zlobka, oboje pracujemy i co ? I nic. Zeby chociaz dyerktorki przedszkoli wiedzialy czy jakies odwolania, kto przyjmuje itd. Kaza czekac az rodzicie dzieci przyjetych podpisza umowy i wtedy moze beda jakies wolne miejsca, beda???? Kto w to wierzy?

Ja nie wiem, prywatne przedszkola tez zabite, skonczona rekrutacja i tyle

o kurczę Dorbie współczuję Ci :cry: u nas na klatce wisi ogłoszenie, że otwierają nowe, prywatne przedszkole na Ujeścisku, nie wiem czy tam sprawdzałaś i czy by cię urządzała lokalizacja ale jak chcesz to mogę jutro spisać numer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moje dziecko nie dostalo sie do zadnego przedszkola :cry: :cry: :cry:

Zebym chociaz wiedziala co mam teraz robic... Dwa lata chodzil do zlobka, oboje pracujemy i co ? I nic. Zeby chociaz dyerktorki przedszkoli wiedzialy czy jakies odwolania, kto przyjmuje itd. Kaza czekac az rodzicie dzieci przyjetych podpisza umowy i wtedy moze beda jakies wolne miejsca, beda???? Kto w to wierzy?

Ja nie wiem, prywatne przedszkola tez zabite, skonczona rekrutacja i tyle

o kurczę Dorbie współczuję Ci :cry: u nas na klatce wisi ogłoszenie, że otwierają nowe, prywatne przedszkole na Ujeścisku, nie wiem czy tam sprawdzałaś i czy by cię urządzała lokalizacja ale jak chcesz to mogę jutro spisać numer

 

Spisz, moze cos ciekawego. Ja teraz mieszkam na Ujescisku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny

ostatnio wcale tu nie zaglądam :(

myslałam, ze jak wyjde z ostatniej transzy bede miała wiecej czasu bo nie bedzie juz pośpiechu na budowie

i co ? i d_pa... wciąż gonię, wszystko samo sie nakręca

trochę walczyłam z oknami, trochę z tynkami, z elektryka kotłownią bałaganem

w koncu odebrałam ulge rodzinna i zamiast kupować wełny cementy zdecydowałam... na szybki urlop... i spędzilismy przypadkiem rodzinnie kilka dni w uroczej nadmorskiej wiosce na końcu Polski...

niestety wyłączyc telefonu się nie dało i prowadziłam durne dyskusje na plazy :wink: a w drodze powrotnej gnaliśmy do Elblaga wybierać na zywo folie do witraza bo od miesiąca z firmą wykonującą dogadać się nie mogę i moje wybory wcale nie oznaczaja zamówienia, będą mi robić kolejna wycenę :evil: a realizacja przeciąga się na lipiec :evil: :evil:

Mam tak serdecznie dosyć tego witraza ze gdybym mogła pewnie dałabym sobie w tej chwili z tym spokój...

 

edyta_10, doczytałam o nowym numerze gościa od schodów- poproszę

 

izi27- piękna podbitka

 

PP, dawaj fotki Lucka Lucynki i przychówku bo nie wiem czy mam po co jechać ;)

i schody dawaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po łańcuchu spływa woda :) , żeby się rozpryskiwała woda musiałby być krótki albo źle naciągnięty

Widziałam takie rozwiązanie w pobliskiej restauracji

Tu więcej:

http://www.muratordom.pl/budowa-i-remont/dachy-i-stropy/lancuch-zamiast-rury,7203_3121.htm

http://www.e-dach.pl/1319_2865.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...